Špičkové apartmány - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Špičkové apartmány

Insert Testimonial

To nejlepší, co lze aktuálně v srdci Šumavy pořídit. Taky proto jsou už všechny apartmány prodané!

Mít tak kam zmizet. Před vším tím shonem, městským životem a nekonečnou řadou povinností s neustále vibrujícím telefonem. Musíš udělat tohle, musíš udělat taky tamto. Přitom jediné, co skutečně musím udělat, je mít taky trochu klidu. Mít čas na to, abych mohl nechat v hlavě běžet všechno to, co v kolotoči každodenního ruchu považuji za nedůležité. Soustředit se třeba jenom na to, že se nad lesy vznáší ranní opar. Poetický úvodní text? Kéž by. Tvrdá realita. Ale tu tady hoďme za hlavu a pojďme se společně zaznít nad tím, že máte své místo úniku. Každou hodinu jiná, přitom stále stejná. Vítejte na Šumavě, kde můžete vypnout telefon a žít konečně to, kvůli čemu se půl života honíte - žít klid.

Stavba byla dokončena v roce 2022. Chorobný perfekcionismus je slovní spojení, které může pěkně prudit. Ne však v případě, kdy pracuje ve váš prospěch. Ten, kdo za touto stavbou stojí, v ní promítl veškerý odraz své vlastní touhy po dokonalosti. Respekt k místu, respekt k technologiím, respekt ke skvělému designu a také respekt k vám. Ne všechno totiž smrdí honbou za zisk. Chcete důkazy? Každý ze třech apartmánů je absolutně nezávislý na svých sousedech. Vlastní přípojky, dokonce vlastní tepelné čerpadlo země-voda. Všechno třikrát. Tohle všechno šlo, a běžně se tak koná, udělat centrálně pro celý objekt. Úspora statisíců, navýšení zisku. Jedno velké NE. Takový postup by totiž byl v rozporu s hlavním záměrem, kterým byl naprostý komfort bydlení.

S naprostým respektem, který je založen i na mnohaleté osobní znalosti daného místa, vznikl tento horský dům, který se nachází v samotném srdci Národního parku Šumava. Veškerý komfort a moderní technologie oděné do hávu tradiční stavby, která zapadá, jako by tu stála odjakživa. A tak pokud nechcete jezdit na Šumavu proto, abyste půlku volna strávili lítáním za sekačkou a starostmi o dosluhující objekt, ale zároveň vás neláká klasický apartmán s hromadou dalších anonymních sousedů, možná je právě pro vás naše řešení to optimální. Dostatek místa, soukromí, bez hromady lidí kolem. Čas a klid jsou totiž to nejcennější, co máme. Šumavský sen právě začíná.

Apartmán I

PRODÁNO
Východní kraj domu

Apartmán II

PRODÁNO
Prostřední apartmán

Apartmán III

PRODÁNO
Západní kraj domu

Základní specifikace apartmánů

 • 4+kk | 3 podlaží
 • 3 ložnice | 1 koupelna | 2 WC 
 • 131.4 m2
 • Terasa 40.8 m2 - 43.8 m2
 • 2x parkovací stání
 • Zdivo HELUZ 300 mm
 • Krov dřevěný + ocelové středové vazníky
 • Krytina falcovaný plech v antracitu
 • Smrková okna s trojsklem
 • Obecní vodovod, obecní kanalizace
 • Dokončeno 2022 | K nastěhování ihned
 • Tepelné čerpadlo IVT EQ C země-voda
 • Podlahové topení | Krb Wanders
 • Nabíječka na elektromobil
 • PENB B | 65.9 kWh/(m2*rok)
Insert Content Template or Symbol

Virtuální prohlídka apartmánů

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model apartmánu. Ten si můžete projít na displeji s nasazenými VR brýlemi. Virtuální prohlídka má taktéž funkci měření, takže pokud vás zajímá nějaký rozměr, určitě ji využijte.

Apartmán I - východ

Apartmán II - střed

Přišli jste na web, který vám nejspíš naruší postoj k heslu ,,Všude dobře, doma nejlíp." Leda byste tu bydleli. Šumava je zkrátka fantastická.

Pohodlně se usaďte a na pár minut se přeneste do světa, kde voní dřevo, praská oheň a vám je dobře přesto, že se venku honí všichni čerti. Šumava je totiž krásná za všech okolností. Jedno z mála míst, kde budete milovat všechny druhy počasí.

Interiér, ze kterého se sbíhají sliny. Vhodně zvoleným vybavením vytvoříte opravdovou lahůdku, ve které se snoubí dřevo a moderní minimalismus. Velikost hlavní obytné místnosti je velkorysých 43 m2, a to pro všechny 3 apartmány.

Plocha, která je dostatečná i pro velkou pohovku, křesílko naproti krbu a plnohodnotnou jídelnu. Podlaha je masivní dubová, celý apartmán je vybaven podlahovým topením.

Kuchyně jsou kapitolou sami pro sebe. Nejedná se o žádnou sériovku,  ale zakázkovou výrobu. Kombinují nestárnoucí bílou s matně černými doplňky, které se propisují do celého interiéru. Elegantní a vychytané. Milým detailem je integrovaná police na víno.

V lince naleznete veškeré nezbytné spotřebiče, které jdou od špičkového výrobce Miele (trouba, mikrovlnka, myčka, lednice, indukční deska). Zvolen byl závěsný odsavač par, který nenarušuje čistotu vizuálního dojmu.

Podlaha v kuchyni je u pracovní plochy dvojího typu - do dubových lamel byla zakomponována dlažba. Další ze zajímavých a funkčních detailů.

Pohled z kuchyně je otevřený do prostoru, takže ani při vašem kuchařském řádění nebudete izolovaní od společenského dění.

Insert Image

To se bude soustředit především v okolí tohoto designového krbu, který se postará o skvělou atmosféru i hřejivé teplo ze skutečného ohně.

Ke každému z apartmánů pak náleží terasa, na kterou je výstup přímo z obývacího pokoje. Nechybí vkusné ambientní osvětlení a oddělení dřevěnými zástěnami. Velikost teras je lehce přes 40 m2 a jsou orientované na jih.

Významným prvkem interiéru, kterému byla věnována patřičná pozornost, je schodiště. Subtilní kovová konstrukce s dřevěnými nášlapy a zábradlím, které je vytažené až do stropu.

I taková prkotina, jako je ovládání topení nebo vypínače, může vypadat skvěle. Tedy pokud se nad interiérem někdo zamyslí tak, aby z detailů vytvořil skvělý celek. Dřevěné obložení není efektní jen na pohled, zároveň se jedná o zvukové izolační panely. Ty perfektně ladí k matně černým doplňkům a opticky rozbíjí velké plochy, které by jinak působily obyčejně.

Ďábel, který tkví v dalších mnoha detailech, je všudypřítomný. Integrované zásuvky jsou jak jinak, než v matné černé. Pracovní deska je kamenná, tedy prakticky nezničitelná. Dokonce i závěsné lustry na chodbě respektují jednotné barevné ladění.

První ložnice o ploše 14.5 m2 má pro všechny apartmány stejnou velikost. Jelikož se nachází v podkroví, ke slovu se dostává další porce dřeva s odhalenými trámy.

Veškeré dveře jsou bezfalcové (skryté zárubně) Sapeli s magnetickým zámky - sbohem omláceným obložkám.

Největším pokojem je ložnice o ploše 22. Opět platí, že je shodně velká pro všechny 3 apartmány. Speciální je tím, že z ní vede dřevěné schodiště do poslední části apartmánu.

To je tentokrát dřevěné v přírodním odstínu. Precizní lepené spoje navozují dojem, že je schodiště vyrobené z jednoho kusu.

Insert Image

Posledním pokojem je pak 25 metrový prostor v samotném cípu střechy, který je prosvětlen střešními okny. Dětské království jako vyšité!

Dřevo platí za materiál, které v interiéru vytváří přirozeně hřejivý dojem. Vjem, který fotky bohužel nepřenesou, je jeho krásná vůně.

Ani koupelně se nevyhnulo obložení dřevem a nechybí v ní ani velké okno. Velikost je velmi příjemných 8.5 m2. Sanita je použita značky Villeroy&Boch.

Proto se do koupelny vejde velký walk-in sprchový kout se skleněnou zástěnou, za polopříčkou je poté schovaná první toaleta.

Kdo by to byl řekl, že bude na záchodě něco hezkého k focení. Tady jsme si to ale odpustit nemohli. Skvěle ladící dekor obkladů je použit i ve sprchovém koutě, který je taktéž vybaven praktickým výklenkem.

Teď seběhneme zase dolů, podíváme se na vstup do bytu a technické zázemí. Tyto fotografie jsou z prostředního apartmánu.

Hnedka naproti vstupním dveřím se nachází samostatná toaleta. Zádveří je vybaveno vestavěnou šatní skříní.

A když už jsme v tom, co udělat i z obyčejné skříně něco speciálního? Co třeba dřevěné poličky na drobnosti? Máte je mít.

Technická místnost není žádný mrňous (3.5 m2) a je připravená na umístění pračka a sušičky. Mimo vnitřní jednotky tepelného čerpadla (systém země-voda se zemním kolektorem) vás tu čeká také rack.

Fotek jsme na místě udělali asi tisíc a fotit bychom mohli klidně přes celou noc. Vážně je se na co dívat.

A to samozřejmě i zvenčí. Dům má sice ryze klasický střih, ale díky skvěle zvolené kombinaci dřeva, matně černé barvy a čisté bílé, působí svěžím a moderním dojmem.

Každý apartmán má k dispozici dvě parkovací stání včetně již osazených nabíječek na elektromobil.

Ať k nám na prohlídku dorazíte za světla nebo za tmy, nudit se tu vážně nebudete. Vlastně budete. Ale v tom nejlepším slova smyslu. Konečně zažijete pořádný klid.


Adresa:
Srní 226, 341 92 Srní


V obci:

Obchod, restaurace, kavárna, hotel se sportovním centrem, škola, školka, ordinace praktického lékaře, pošta

Vzdálenosti od domu:

Vlčí výběr Srní - 2.7 km
Modrava - 10 km
Prášilské jezero - 7.4 km
Kvilda - 17 km
Špičák - 32 km

Sušice - 22 km
Plzeň - 93 km (1:30)
České Budějovice - 97 km (1:30)
Praha - 158 km (2:30)

Nadmořská výška - 900 m, nadinverzní pásmo
Insert Image

Půdorys podlaží - orientační plán

1. NP

2. NP

3. NP

Dokumentace ke stažení

Mapa katastru

Výpis z katastru - předmět prodeje

Apartmány jsou vymezené jako samostatné bytové jednotky.

Rozdělení stání na pozemku

Každý z apartmánů má shodný podíl na pozemku kolem domu s výjimkou teras, které jsou ve výhradním užívání vlastníků jednotek.

Insert Image
Insert Image
Insert WordPress Content

rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.