O mně - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

O mně

Makléř, který je přesvědčený o vlastní dokonalosti a který vám bude při každé příležitosti dokazovat svou velikost? Tak přesně takový nejsem. Nepoužívám nekalé obchodní taktiky a nejsem agresivní vyjednavač. Pracuju, protože mě to baví. Složenky platit musím, ale peníze nejsou moje motivace.

Klíčovými hodnotami spolupráce je férové jednání, spolehlivost a nasazení.

Na realitním trhu se lze často setkat s neúplnými a předraženými službami sebevědomých „střelců", kteří jsou samozvanou jedničkou na trhu. Nejsem jednička, nejsem největší a ani nejlepší. Přesto svým klientům ročně prodám přes tři desítky nemovitostí v cenách přes čtvrt miliardy korun (2020). Moje výsledky jsou dílem vaší důvěry, která je pro mě nejcennější odměnou a seberealizací.

Podnikat jsem začal v 19 letech. Obchodu s nemovitostmi se věnuji od roku 2012. Ochotně přijímám výzvy a tak se rád pouštím do případů, které jsou komplikované či zdánlivě neřešitelné.

Jsem členem Asociace realitních kanceláří ČR.​ V roce 2016 jsem absolvoval kvalifikační zkoušku odborné způsobilosti pro výkon pozice Obchodník s realitami s autorizací Ministerstva pro místní rozvoj ČR (66-042-M).

Od roku 2016 jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností. Jako nezávislý realitní makléř jsem schopen vycházet vstříc svým klientům v maximální míře a nejsem omezován korporátními limity.

Jsem mimo jiné fanoušek prvorepublikové a funkcionalistické architektury, obdivuji staré stavby a jejich původní prvky. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům. Mým největším koníčkem je má práce, ve volném čase rád zajdu na dobré jídlo a začíná to na mně být nějak vidět 🙂 Hned po práci mě nejvíc baví stará auta, staré hodinky a rád zajdu na doutník. Mám rád českou zemi a slušné lidi. Nemám rád stereotyp a koprovou omáčku.

Natáčení prohlídek mě baví. Stejně jako vytváření marketingové strategie a kampaní na sociálních sítích. Makléřina už dávno není jenom o papírech.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.