O mně - Ondřej Černovický - Váš prověřený makléř

O mně

Hledáte makléře, který je přesvědčený o vlastní dokonalosti a který vám bude při každé příležitosti dokazovat svou velikost? Omlouvám se, ale pak nehledáte mě a naše spolupráce by nefungovala.

Mou osobní filosofií je, že krátkozrakost do obchodu nepatří. Na realitním trhu se lze často setkat s neúplnými a předraženými službami sebevědomých „střelců", kteří jsou samozvanou jedničkou na trhu. Nejsem jednička, nejsem největší a ani nejlepší. Přesto svým klientům prodám ročně nemovitosti za 100.0000.000 Kč a pronajmu nemovitosti za zhruba 500.000 Kč měsíčně. Nikdy neuteču před zodpovědností a nevzdávám se. Klíčovou hodnotou je důvěra mého klienta. Chci být po ruce a řešit problémy. 

Podnikat jsem začal v 19 letech. Obchodu s nemovitostmi se naplno věnuji od roku 2012. Ochotně přijímám výzvy a tak se rád pouštím do případů, které jsou komplikované či zdánlivě neřešitelné.

Jsem členem Asociace realitních kanceláří ČR.​ V roce 2016 jsem absolvoval kvalifikační zkoušku odborné způsobilosti pro výkon pozice Obchodník s realitami s autorizací Ministerstva pro místní rozvoj ČR (66-042-M).

Jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností do výše 5.000.000 Kč.​ Jako nezávislý realitní makléř se samostatnou licencí kanceláře Reality5 jsem schopen vycházet vstříc svým klientům v maximální míře a nejsem omezován korporátními limity.

Jsem mimo jiné fanoušek prvorepublikové a funkcionalistické architektury, obdivuji staré stavby a jejich původní prvky. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům. Mým největším koníčkem je má práce, ve volném čase rád zajdu na dobré jídlo a začíná to na mně být nějak vidět 🙂 Hned po práci mě nejvíc baví stará auta, staré hodinky a rád zajdu na doutník. Mám rád českou zemi a slušné lidi. Nemám rád stereotyp a koprovou omáčku.

Prodej či pronájem nemovitosti často uzavírá životní etapy, je spojen s mnoha emocemi a v dnešní složité době skýtá mnohá úskalí. Potřebujete prodat, pronajmout či jen rychle poradit po telefonu? V tu chvíli se neváhejte obrátit na mě, jsem připraven hájit vaše zájmy a bezpečně vás provést trhem s nemovitostmi.

Jako člen Asociace realitních kanceláří ČR jsem vázán etickým kodexem této organizace.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.