O mně - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

O mně

Makléř, který je přesvědčený o vlastní dokonalosti a který vám bude při každé příležitosti dokazovat svou velikost? Tak přesně takový nejsem. Nepoužívám nekalé obchodní taktiky a nejsem agresivní vyjednavač, protože to nepovažuji za známku dobrého obchodníka. Pracuju, protože mě to baví. Složenky platit musím, ale peníze nejsou moje motivace. Baví mě detailní a hravé zpracování nabídky, ze kterého se postupem let stal určitý můj signature.

Klíčovými hodnotami spolupráce je férové jednání, spolehlivost a nasazení.

Neaspiruji na to, abych se stal největším či nejlepší makléřem na trhu. Ačkoliv mám slušné výsledky (1.5 miliardy v hodnotě prodaných nemovitostí za posledních 5 let), považuji je za vedlejší produkt toho hlavního. Moje práce mě totiž skutečně baví a mou hlavní motivací nejsou zelené papírky, ale soustavná snaha o dosažení co nejlepšího prodeje. A to jak pro prodávající, tak pro kupující. Chci šetřit čas nejen sobě, ale i ostatním. Proto jsou mé nabídky obsáhlejší než bývá běžné, proto investuji do marketingu mých zakázek vyšší řády milionů ročně.

Podnikat jsem začal v 19 letech. Obchodu s nemovitostmi se věnuji od října 2012. Ochotně přijímám výzvy a tak se rád pouštím do případů, které jsou komplikované či zdánlivě neřešitelné.

Jsem členem Asociace realitních kanceláří ČR. V roce 2016 jsem absolvoval kvalifikační zkoušku odborné způsobilosti pro výkon pozice Obchodník s realitami s autorizací Ministerstva pro místní rozvoj ČR (66-042-M).

Od roku 2016 jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností. Jako nezávislý realitní makléř jsem schopen vycházet vstříc svým klientům v maximální míře. Nejsem omezován korporátními limity a univerzálními blbostmi, které jsou vymyšlené bez znalosti kontextu.

V květnu roku 2021 jsem se svým kolegou a kamarádem Rendou Muškou založil společnost NEMOVITOTento náš společný projekt, ve kterém jsme spojili síly se společností Keller&Williams, poskytuje zázemí pro rozvoj našeho pohledu na práci makléře nejen nám, ale i našim kolegům, kterým předávám své zkušenosti.

Jsem mimo jiné fanoušek prvorepublikové a funkcionalistické architektury, obdivuji staré stavby a jejich původní prvky. Ke každému obchodnímu případu přistupuji s pokorou, kterou projevuji i svým klientům. Mým největším koníčkem je má práce, ve volném čase rád zajdu na dobré jídlo a začíná to na mně být nějak vidět 🙂 Hned po práci mě nejvíc baví stará auta, staré hodinky a rád zajdu na doutník. Mám rád českou zemi a slušné lidi. Nemám rád stereotyp a koprovou omáčku.

Natáčení prohlídek mě baví. Stejně jako vytváření marketingové strategie a kampaní na sociálních sítích. Makléřina už dávno není jenom o papírech. Naštěstí!

Když mi to časové možnosti dovolují, několikrát do roka se účastním jako řečník různých vzdělávacích akcí, a to nejen v rámci makléřské komunity.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.