Kompletní reference - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Kompletní reference

Dobrý deň p. Černovický,

 ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu obdivuhodnú profesionalitu a pomoc v ťažších chvíľach spojených s kúpou bytu, často krát aj mnohonásobne nad rámec, čo by sme si vôbec dokázali predstaviť.

Paula Pechová - prodej bytu, kupující


Můj syn pravil, že bez Vás bych ještě seděla s ****** z Wiliamse u kafe a řešila prodej 🙂

Tím je myslím ohodnocení Vašich služeb jasné a já jen souhlasím a jsem opravdu ráda, že jsem měla to potřebné štěstí.

Pokud mně děti povolí ještě nějaký investiční nápad, vím, kam se obrátit.

Mgr. Ladislava Svátková - prodej bytu, prodávající


Hodnotím především slušnost, vstřícnost, spolehlivost a solidnost, stejně jako šíři nabízených služeb.

PhDr. Alena Müllerová - prodej bytu, prodávající


Pan Černovický nejen že nám velmi ochotně pomohl s nákupem bytu, ale i bleskově během jediného týdne nám  pomohl s jeho pronájmem slušnému nájemníkovi.

Oceňujeme nejen jeho znalosti lidí při výběru nájemníka, jeho pečlivosttrpělivost ale  i nadstandardní činnosti, když byl byt koupen naším invalidním dědečkem, s kterým nebyla vždy jednoduchá domluva, ale pan Černovický nic nevzdával a i když dědeček nepřišel na schůzku neměl zapnutý telefon, pan Černovický ho sám vyhledal a vše zařídil navzdory tomu, že jednání byla v různých městech.

Obzvláště si ceníme jeho ochoty a zkušeností s vyběháváním různých papírů na úřadech,  přepisů energií a pomoci s dalšími papíry včetně daně z nákupu, kteréžto aktivity nám sám bez nároku na další odměny nabídl.

Vřele tohoto ochotného, poctivého, neskutečně trpělivého a šikovného makléře všem doporučujeme.

Manželé Poppovi - prodej bytu, kupující


Dobry večer, pane Cernovicky,
jeste jednou Vam chceme podekovat za Vasi perfektni praci. Mejte se hezky a DÍKY

Manželé Rohlenovi - prodej bytu, prodávající


Jednání s panem Černovickým bylo v obou případech (koupě bytu i jeho následný pronájem) vždy konstruktivní, seriózní, věcné a hlavně rychlé. Oceňuji jeho vstřícnost a velmi slušné jednání. Rádi využijeme jeho služby i příště.

P. Holubcová - prodej bytu, kupující


S panem Černovickým jsem se potkala při koupě bytu, který nabízel. Případ byl celkem komplexní – byt k prodeji v exekuci a z mé strany jsem musela čekat, až můj byt se prodá, abych mohla doplatit nový. Velmi jsem ocenila jeho profesionální a férový přístup, příjemné a klidné vystupování i v těch nejvypjatějších situacích, stále jsem věděla o tom co se děje a to i přesto, že jsem nebyla jeho klientka. Byla jsem velmi spokojená s jeho až nadstandardními službami a můžu ho jen doporučit.

Mgr. B. Mohedano - prodej bytu, kupující


Vážený pane Černovický,

potvrzuji, že veškeré formality spojené s převodem bytu máme vyřízené.

Ráda bych Vám poděkovala za Vaše služby, za Vaši pomoc po celou dobu a za Váš čas.
Ačkoliv jsme pro Vás byli „protistranou“, Vaše služby byly vždy perfektní !

Manželé Kuncovi - prodej bytu, kupující


Myslím že není třeba dlouze rozepisovat. Ondra dělá nejen to co by měl každý profesionální makléř, ale mnohem více. Profesionalita a rychlost je tu na místě. Škoda, že abeceda je tak krátká, musím tedy napsat že prodej zvládl od A do Z bez jediného problému či zaváhání. 24 hodin po zveřejnění cca 15 vážných zájemců svědčí o profesionální prezentaci ! Za Horákovic rodinu prostě TOP.

Horákovi - prodej bytu, prodávající


Dobrý den, touto cestou děkuji za úspěšné zprostředkování prodeje nemovitostí v ulici Houdova 813/19, Praha 5. Vaše jednání bylo vždy naprosto fér, domluvené slovo pokaždé bezezbytku platilo. Dnes byl byt Vaším prostřednictvím předán novým majitelům o čemž jsem obdržel předávací protokol. Velice Vám za všechno děkuju.!

P. Mühlberger - prodej bytu, prodávající


Ještě jednou Vám děkuji Vám za dokončení prodeje našeho domu.

Byl jste velmi svědomitý a ochotný ve všech oblastech, za což Vám velmi děkuji.
Budu Vás všude doporučovat.

Manželé Čížkovi - prodej domu, prodávající


Dobrý den,

v těchto dnech jsem dokončil nákup bytu v Praze – Stodůlkách. Tuto zakázku z pozice makléře zprocesovával pan Ondřej Černovický. V této souvislosti chci panu Černovickému vyjádřit obdiv, poděkování a doporučení ostatním. Pan Černovický má na svém webu, mimo jiné, definované své kredo: kvalita, rozsah a komfort. Konstatuji, že toto kredo při své práci nejenže beze zbytku naplňuje, ale svojí vstřícností, přesností a znalostním servisem obdivuhodně překračuje. Pan Černovický vždy splnil, co slíbil, vždy byl včas tam, kde bylo domluveno, nadstandardně vyřídil všechny související úřední náležitosti a obchod zprostředkoval s „noblesou“ profesionála tak, že je spokojen prodávající i já jako kupec. Tuto referenci jsem se rozhodl napsat proto, že jsem se ve své historii nesetkal s tak vysokou mírou profesionality, skloubenou s excelentní empatií k zákazníkovi. Musím konstatovat, že jednání pana makléře asociuje velmi pozitivní vizitkou i pro Vaši realitní kancelář, která byt původně nabízela.

Pane Černovický, díky za skvěle odvedenou práci.

RNDr. J. Boštík, CSc. - prodej bytu, kupující


S p. Ondřejem Černovickým jsem velmi spokojen. Velmi profesionální jednání, vstřícný, ochotný, flexibilní, o vše bylo postaráno. Mohu jedině doporučit!

L. Hons - prodej domu, prodávající


Výborný přístup a spolupráce. Naprostá spokojenost, 100%.

A. Švanda - prodej bytu, prodávající


Co se Vasich sluzeb tyce, byli jsme primo nadseni Vasi ochotou a profesionalnim pristupem. Pomohl jste nam s papirovanim pro KU a FU (nevim, jak to normalne chodi, ale myslim si, ze toto neni bezna vypomoc). Mel jste s nami trpelivost a vsechno nam ochotne vysvetlil.Moc jsme s Vami byli spokojeni, moc dekujeme za Vase sluzby.

O. Heřmánek - prodej bytu, kupující


Pan Černovický je velice seriózní a spolehlivý realitní makléř. Při zprostředkování koupě bytu byl velmi flexibilní a ochotný, perfektně připravil veškeré materiály nutné pro převod nemovitosti a dodavatelů energií. Jednoznačně mohu jeho služby doporučit.

MUDr. Z. Vitovská - prodej bytu, kupující


Dobrý den, pane Černovický, chceme Vám poděkovat za zprostředkování prodeje nemovitosti, za Váš profesionální přístup, ochotu a spolehlivost. Vše proběhlo v pořádku, bez jakýkoliv výhrad z naší strany. Rádi Vás budeme doporučovat, případně potřeby opět využijeme Vašich služeb.

J. Srnková - prodej domu, prodávající


Se službami pana Černovického jsme byli nad míru spokojeni. Vyzkoušeli jsme před tím několik různých realitních společností a s tak zodpovědným přístupem jsme se nesetkali. Vřele doporučujeme a kdybychom potřebovali někdy v budoucnosti znovu realitní služby, určitě se zase obrátíme na Vás.

Ing. A. Štorkánová - prodej bytu - prodávající + prodej domu, kupující


Pan Černovický nám zprostředkoval nákup rodinného domu. Služba byla kompletní od představení domu, přes všechny právní a úřední úkony, až po konečné převedení energií. Nemuseli jsme se starat a hledat jak postupovat v jednotlivých krocích. Vše perfektně vyřešeno a zajištěno bez běhání po úřadech a právních kancelářích. Můžeme jen doporučit poskytované služby.

Ing. P. Honzík, Ph.D. - prodej domu, kupující


Pane Černovický, rád bych Vám poděkoval za vaši práci při zprostředkování nákupu chaty.

Váš přístup byl velmi profesionální a korektní, měl jsem z toho velmi dobrý pocit a vyvolalo to ve mně přesvědčení nejen o Vašich schopnostech, ale i o velké poctivosti s jakou tuto práci děláte.

Za pochvalu jistě stojí i kvalita komunikace s Vámi a přesné dodržování terminu schůzek a důsledné dokončení všech úkonů týkajících se převodu nemovitosti.

Pokud některý z mých přátel bude uvažovat o koupi nebo prodeji nemovitosti , velmi rád Vás doporučím.

P. Dohnal - prodej chaty, kupující


Musíme konstatovat, že ač jste velmi mladý, překvapila nás Vaše profesionalita, pracovitost a cílevědomost. Děkujeme za perfektní prodej a vyřízení veškeré administrativy kolem prodeje našeho domu.

P. Kabíčková - 2x prodej domu, prodávající


Spolopráca s pánom Černovickým bola od začiatku až do konca skvelá. Je spoľahlivý, zodpovedný , má profesionálne vystupovanie a znalosti v celej oblasti realít. Bol ochotný kedykoľvek nám zodpovedať naše dotazy a zistil všetky potrebné údaje, ktoré sme potrebovali v krátkom čase. Skutočne milý a pracovitý maklér, ktorý má rád svoju prácu a robí ju s radosťou. Veľmi pekne mu touto cestou ďakujeme a dúfame, že sa od neho mnohí poučia.

Mgr. J. Mojžišová - prodej domu, kupující


Se službami pana Ondřeje Černovického jsem byla při prodeji rodinného domu velice spokojená. Ochota, profesionální přístup, velmi příjemné jednání, vstřícnost. Celá realizace prodeje domu proběhla bez sebemenšího problému. Od prvopočátečního zpracování inzerátu s nafocením domu, organizování prohlídek, informace o vyjádření potencionálních kupců, zajištění veškeré administrativy při samotném prodeji, spolupráce s advokátem i konečné podání daně z nabytí nemovitých věcí. Služby pana Černovického hodnotím velmi kladně a vřele doporučuji.

D. Cieslarová - prodej domu, prodávající


Dobrý den, pane Černovický, posílám oprávněnou chválu a poděkování za Vaší skvělou spolupráci u prodeje nemovitosti. Asi jako každý, i já měla strach, jelikož člověk neprodává byt každý den, aby vše dopadlo dobře. S Vaším skvělým, profesionálním přístupem a hlavně trpělivostí, se Vám povedlo vše zvládnout ke spokojenosti obou stran, kupující i prodávající. Moc Vám děkuji za Váš milý, vstřícný a přátelský přístup, za ochotu po celou dobu prodeje, přeji Vám hodně úspěchů a v budoucnu se budu těšit na další spolupráci s Vámi. S úctou a pozdravem

L. Procházková - 2x prodej bytu, prodávající


Vazeny pane Cernovicky,dovolte mi timto podekovat za spolupraci pri prodeji nemovitosti v Kyjich. Vim,ze to byl komplikovany pripad,prevazne proto,ze se prodavala pouze ,,idealni polovina,,. Dale byla slozita komunikace mezi mnou a druhymi majiteli. Vy jste si vse vzal na sva bedra a dokazal jste podniknout vsechny potrebne kroky,nezbytne pro prodej. I kdyz byla delsi doba od rozhodnuti, k inzerci,prohlidek az k uplnemu uzavreni obchodu,stale jste vytrvaval,netlacil na me se snizenim ceny. Vzdy jste byl pro me k dispozici a dostala jsem od vas radu. A to i v jinem problemu,tykajici se jine me nemovitosti,ktera nebyla v prodeji,ale tykala se pravniho servisu.Prodej dopadl k celkove me spokojenosti. Finance byly vporadku a vcas doruceny na muj ucet. Bohuzel vznikl maly problem,kdyz pravni zastupce kupujiciho prevedl dan na ucet FU jine mestske casti-vy jste opet resil a dokonce uhradil castku z prodleni. Toho si velmi povazuji,neb uz to byl vicemene muj problem.Takze zaverem. Moc dekuji za spolupraci,profesni,ale zaroven lidsky pristup! Rada se na vas do budoucna budu obracet a verte i vasi realitni kancelar doporucovat.Dekuji

M. Skoupá, prodej 1/2 domu - prodávající


Very professional and friendly! Could not be more happy with my new apartment.

F. Ramstedt - pronájem bytu, nájemce


Od mého přítele jsem dostala kontakt na pana Černovického, jelikož jsem potřebovala narychlo pronajmout garsonku. Pan Černovický se bytu hnedka ujal a do 3 dnů od nafocení měl domluvených 8 prohlídek. Již při prvním kole prohlídek byt pronajmul a zařídil všechny potřebné dokumenty a náležitosti. Tímto bych panu Černovickému chtěla poděkovat za profesionální přístup.

Z. Šípková - 2x pronájem bytu, pronajímatel


Dobrý den,tím tímto Vám děkuji za ochotu a vstřícnost při vyřízení pronájmu bytu, jakožto i za všechny služby provedené nad rámec povinnosti realitního makléře.

​T. Vidmoch - 4x pronájem bytu, pronajímatel


Moc dekuji za vyjimecne sluzby ktere jste mi uz podruhe poskytl. Jsem velmi spokojen. Cenim si neuveritelne rychlosti,profesionality a zaroven lidskosti. Doporucim vas vsem mym znamym a kolegum.
Preji mnoho uspechu.

J. Cina - 3x pronájem bytu, pronajímatel


S Vašim jednáním a profesionalitou jsem byl velmi spokojen, jednani byla rychla a vse probíhalo na dobre úrovni. Jelikoz jsem byl spokojen, budu se na Vas z kraje dubna obracet s prodejem bytu na Letne.

Ing. J. Jireš - pronájem domu, nájemce


S panem Černovickým spolupracuji již několik let a jsem naprosto spokojená. Vše pronajato.

A. Fibingerová - 5x pronájem bytu, pronajímatel


Jsem se službami tohoto makléře velmi spokojena, mám již nějaké zkušenosti s realitními makléři, ale tento člověk předčil všechna moje očekávání. Rychlost, preciznost a profesionalita, to je jen málo slov k hodnocení jeho činnosti. Jen kdyby takových bylo víc!

A. Cvrčková - pronájem bytu, nájemce


Vážený pane Černovický,

děkujeme Vám za ochotu, vstřícnost, se kterou jste nám byl vždy nápomocen s pronájmem našich domů. Vážíme si Vašeho profesionálního přístupu a rad, kterými nás oslovujete. Výsledkem je pak uzavření nájemních smluv, a tím spokojenost s vašimi službami. Nikdy jste nám neodmítl doslova v jakoukoli dobu, tedy i v době svého pracovního volna, poskytovat vaše služby, které jsou na profesionální úrovni.

Věříme, že i nadále se můžeme spolehnout na vaše služby, které my i v budoucnosti rádi využijeme.

JUDr. Václav Levička a Ing. Věra Levičková, Ph.D - 5x pronájem domů, pronajímatel; 1x prodej domu, prodávající


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.