4+kk s terasou - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

4+kk s terasou

Opravdu pořádná porce muziky pro vaši rodinu. REZERVOVÁNO.

Tak schválně, co by měl takový rodinný byt splňovat? Měl by být dostatečně velký, takže alespoň 3 ložnice. Nesmí mu chybět možnost posedět venku - chce to balkon nebo terasu. Taky to chce sklep a hodně úložných prostor na všechno to harampádí, bez kterého se chod rodiny neobejde. A auto pod střechu. Tohle je klasika, kterou dostanete ledaskde. Pokud si ale chcete víc vymýšlet, už to budete mít s výběrem složitější. Ideální by byl totiž i komorní bytový dům, kde to nebude jako v králíkárně. Hodil by se také nějaký pěkný výhled a optimálně ještě to, aby vám sousedi nedupali nad hlavou. A jako třešničku můžeme na náš pomyslný dort dodat lokalitu, která těží z perfektní dostupnosti, přitom je ale tak trochu bokem a mimo provoz. Sečteno a podtrženo - možná jste právě našli.

A to na rozhraní Stodůlek a Řep v místní části Háje, kterou charakterizují rodinné domy a zelené okolí. Nejspíš jste o téhle části nikdy neslyšeli, ale právě v tom tkví její kouzlo. Zůstává mimo rušné dění a nabízí klid, který byste v téhle části Prahy možná ani nečekali. Těch překvapení na vás ale čeká víc. Byt je až úplně nahoře, nekoukáte sousedům do talířů. Kolem sebe totiž máte prostor. A můžete si ho skutečně vychutnat, velkoformátová okna o ploše 8 m2 vás s okolním prostorem a světlem dokonale propojí. Okna pěkně od podlahy až po strop, žádné miniaturní kukaně. Bojíte se tepla? S klimatizaci a terasou lemující byt kolem dokola naprosto zbytečně.

Pokud své ideální bydlení už nějakou dobu hledáte, možná vám už při tomto základním popisu prolítlo hlavou, že takových nabídek se příliš neobjevuje. A není divu, stěhovat se z takového bytu, to se nikomu moc nechce. Člověk míní, život mění. A tak máte unikátní příležitost pořídit byt od prvního majitele, který ho v roce 2013 koupil od developera. Co to pro vás znamená? Nikoliv nový, ale zachovalý a důsledně udržovaný byt, který si majitelé do poslední chvíle hýčkali. Začínáme!

Dispozice 4+kk
Plocha 86 m2 bez terasy
Poslední podlaží (3. patro) cihlového domu
Zachovalý stav bez větších investic - 2013

Orientace západ - severozápad
Terasa 24 m2 kolem bytu
Sklep 4 m2
Kryté otevřené parkovací stání

Dům pouze o 7 jednotkách
Stanice TRAM Hlušičkova 800 m
Metro Anděl 14 minut, Motol 5 minut
Poplatky 7.170 Kč (FO 1.295 Kč)

11.950.000 Kč

Virtuální prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displeji i s nasazenými VR brýlemi. Využijte také funkci měření rozměrů.


Nejsou Stodůlky jako Stodůlky. Komorní bytový dům se zahrádkou se nenápadně schovává v uličkách místní části Háje, ale pozor, nepleťte si to s Jižňákem. Tohle je totiž kolonie rodinných domků, která má naprosto jiný charakter. V ulici není prakticky žádný provoz, je totiž uklizená úplně bokem a neprůjezdná.

Jednou z hlavních specialit tohoto bytu jsou skutečně rozměrná okna. Každé má 8 m2, což zajišťuje skutečně fantastické množství světla. Tyto fotky jsou focené při zatažené obloze.

Stačí ale, aby trochu vysvitlo sluníčko, a naplno pocítíte kouzlo tohoto bytu, který je umístěný až úplně nahoře a není tedy stíněný žádnými okolními stavbami.

Pokud byste však o stínění stály, jsou západní okna vybaveny elektrickým žaluziemi. O tepelný komfort se v létě stará také klimatizace.

Velikost obýváku s kuchyní je parádních 35 m2, takže do jedné místnosti bez potíží umístíte velkou kuchyň, jídelnu i gauč.

Insert Image

Kuchyně bez potíží pojme všechny nutné spotřebiče a možná byste jí ani nehádaly její věk. Je totiž provedená v nadčasovém designu - bílá lakovaná linka prostě jen tak nezestárne. Navíc je důsledně udržovaná.

Mimo jídelního stolu je možné posedět i na barových židličkách, pracovní plocha této části kuchyně je totiž skutečně široká.

Velkou prosklenou plochu oceníte nejen ve dne, své velké kouzlo má i po setmění.

A to samé se samozřejmě týká i terasy, kde můžete sledovat opravdu nevšední podívanou.

Výhled, prostor, volnost. To bezesporu patří mezi přidané hodnoty, které nedokáže nabídnout každý byt.

Výhled z terasy vás bude bavit bez ohledu na počasí. Modré nebo zatažené nebe, den nebo noc. Pokaždé jinak. Telefon plný fotek, kterými se budete moct chlubit vždy, když se někdo zeptá na váš nový byt.

I my bychom mohli fotit z terasy donekonečna, ale teď zpátky dovnitř. Podíváme se na ložnice.

Toto je hlavní rodičovská ložnice o velikosti 12 m2. Disponuje zajímavým prvkem, kterým je prosklený roh na terasu.

12 m2 se vám nemusí zdát na papíře hodně, ale do ložnice se vejde postel i velká vestavěná skříň. Co potřebujete víc?

A to samé platí i pro protější dětský pokoj. Stejná velikost, velká vestavěná skříň, ale přeci jen jedna odlišnost - jedná se o jedinou místnost s oknem na východ. Platí, že ve všech pokojích je klimatizace.

Mezi zmíněnými ložnicemi se nachází koupelna, která je vybavena vanou i sprchovým koutem. Nechybí v ní okno.

Pokud byste však potřebovali koupelny dvě, druhou menší lze vytvořit v místě, kde se nyní nachází samostatné WC a místo pro pračku a sušičku. Tato toaleta je přístupná z chodby přímo naproti vstupním dveřím, takže havarijní situace při návratu domů vyřešíte bez běhání přes půl bytu.

I v posledním pokoji je plocha téměř identická - ložnice jsou od 12 do 12.5 m2. V tomto případě se ale budete těšit z rozměrného okna na západ. Dokonalá pracovna?

Okna, kam se podíváš. I to nejmenší okno, která se v obytné místnosti tohoto bytu nachází, má 1.5 m na šířku a 1.4 m na výšku.

Až úplně nahoře a pouze s jedním dalším bytem. Absolutní minimum sousedů bez dupání nad hlavou a jedinou zdí, která sousedí s vedlejším bytem (ložnice s velkým oknem na západ).

Klidnějšího a komorního ducha ostatně nabídne celý tento dům, ve kterém je jenom 7 jednotek.

Potěší i společná zahrádka domu, na které je možné grilovat a nebo nechat vyřádit vaše ratolesti.

Sklep napráskaný věcmi fotit nebudeme, ale k bytu patří - a má 4 m2. Dům vyniká také množstvím společných úložných prostor (kočárkárny a podobně). Vaše bude taktéž jedno z těchto krytých stání. 

Další auta pak lze zaparkovat na vyhrazená stání před domem. V ulici vás žádný velký provoz nečeká. Je úplně bokem, úzká a není průjezdná.

Tak jak to vidíte? Nezabrnkal tento krásný byt na tu správnou strunu? Přesvědčit se o té správné melodii bydlení můžete osobně na kávě na terase.

Insert ImagePod viaduktem 2768/36, 155 00 Praha 13 - Stodůlky


Stanice BUS a tram Hlušičkova - 800 m
(bus 180, 304, 380, tram 9, 10, 16 a noční 99)

Lesopark Háje - 400 m
Lesopark Řepy - 1.200 m
Metro Motol: 5 minut autobusem
Metro Anděl: 14 minut tramvají

Půdorys bytu

Poplatky

Prohlášení vlastníka

Plocha terasy je v prohlášení vlastníka uváděna jako 21.5 m2. Dle přemeření laserem je její velikost však 24 m2.

Výpis z katastru - předmět prodeje

Insert Image

rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.