Třípodlažní 4+kk u Kolodějského zámku. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Třípodlažní 4+kk u Kolodějského zámku.

Do detailu vyladěný byt pro ty, kteří chtějí bydlet jinak.

Skutečná specialita na vás čeká nedaleko Kolodějského zámku. Kolik lidí může říct, že žije ve třípodlažním bytě? A v takovém, který se nefalšovaně přibližuje ke komfortu rodinného domu. Vlastní zahrada, garáž, sklep a více než 100 m2 plochy. Puntičkářský přístup současného majitele odhalíte na mnoha prvcích, které budete objevovat na každém kroku. Nepodcenilo se nic. A protože se má na vaše nového bydlení i hezky koukat, podobu bytu i zahrady mají na svědomí architekti. Celý byt je stále jako nový a vyladěný do nejmenších detailů. Je tohle dokonalý byt 4+kk? Dost možná ano.

Byt byl dokončen v roce 2018. Nečekají vás tedy žádné porodní bolesti a zároveň prakticky žádné opotřebení. Do poloviny roku 2022 je objekt v záruce. V domě se nachází pouhé 4 jednotky, takže žádná králíkárna, ale naopak dům s komorní atmosférou, který zaujme svou neobvyklou podobou. Toto není žádný projekt podle šablony, ale individuální výstavba velmi specifických bytů. 

Nízkou energetickou náročnost mají na svědomí kvalitní stavební materiály (Porotherm 440, okna s trojsklem), zatímco komfort takové vychytávky, jako podlahové topení s regulací z mobilu. Velkoformátová dlažba, kvalitní LED osvětlení, stěrky, magnetické zámky, dřevo, kvalitní vestavěný nábytek a nebo špičkové vybavení kuchyně. Tohle zkrátka není obyčejný byt v základním provedení. A netvrdíme, že ho ocení každý. Pokud jste ale fajnšmekr a potrpíte si na kvalitu, budete jásat blahem. Pozorné oko si totiž všimne řady maličkostí, které jednoznačně prozrazují, že tady se opravdu přemýšlelo. A to nejen nad užitnou hodnotou. 

Poloha na kraji Prahy nedaleko zámku Koloděje znamená klid. A neznamená konec světa. Čerňák je od domu 10 km, škola je vzdálená 200 metrů a autobus 150. Pokud tedy chcete na papíře zůstat v Praze, přitom zažívat atmosféru spíše maloměsta, pak mohou být Koloděje tím pravým místem pro vás.

Byt ve 3 podlažích
Dokončeno 2018
Dům pouze o 4 bytech
Porotherm 44 + trojskla plast

Dispozice: 4+kk
Plocha: 111 m2
Vlastní zahrada 123 m2
Pozemek za garáží 49 m2
Garáž 16 m2 + sklep 2.7 m2

El. venkovní žaluzie, alarm napojený na PCO
Podlahové topení s ovládáním z telefonu
Automatická závlaha na zahradě
Černý Most 10 km, bus 150 m

Uvedené plochy odpovídají doloženému plánu a katastrální mapě.

Virtuální prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Vítejte na místě, kde možná strávíte ty nejlepší roky vašeho života. Velmi specifický dům, ve kterém se ukrývají pouze 4 jednotky, vládne komorní atmosférou, která se přibližuje bydlení v rodinném domě.

První místnost, která vás přivítá po vstupu do vašeho nového bytu, je obývací pokoj s kuchyňským koutem. Velkoformátová dlažba, pod kterou se ukrývá topení, jemné barevné tóny a velké množství světla díky velké ploše oken.

Nekonečné množství detailů, ze kterých se doslova sbíhají sliny. Ano, přesně takto vypadá špičkový interiér, na který je radost koukat na fotkách - a co teprve ho zažít naživo.

Insert Image

Pro milovníky dobrého designu je tohle zkrátka ráj. Designové osvětlení je barevně sladěno s úchyty na kuchyňské lince a se zábradlím schodiště, které je kapitolou samo pro sebe. Jednoduchý a nadčasový design podtrhují barvy, které nekřičí. Očekávejte převahu bílé, šedou, černou a přírodní barvu dřeva. Žádné devadesátkové omalovánky, ale absolutní čistota.

Kuchyně je vybavena špičkovými spotřebiči a plynule navazuje na jídelní stůl. Vaření vás bude skutečně bavit, výhled je totiž přímo do zelené zahrádky.

Jedním z detailů. které prozrazují celkový přístup majitele, je do varné desky integrovaný odsavač par. Klasický závěsný by totiž hyzdil čistotu interiéru. Velmi drahé, velmi efektní a taktéž efektivní.

Když jsem ze začátku mluvil o dokonalém bytě, pak u něj rozhodně nemůže chybět terasa se zahradou. Ta je velmi prostorná a lze ji kompletně zakrýt dálkově ovládanou hliníkovou pergolou. Přístup na ni zajišťují velké prosklené dveře, které dvoří dobrou polovinu čelní stěny bytu.

Terasu si budete užívat nejen ve dne, ale i večer. Už se vidíte na vašich zahradní slavnostech? Na terasu nikdo ze sousedních bytů nevidí, soukromí zajištěno.

Za to vy uvidíte tohle po celý rok. Konečně zahrada a akorát tak velká! 123 m2 bohatě stačí k tomu, abyste ukojili své zahradnické choutky. Jako uživatel 150 metrové zahrady mohu potvrdit, že to stačí až až.

Akorát vy, na rozdíl ode mě, nebudete muset lítat s hadicí. Čeká na vás automatická závlaha. Takže ano, proto je tráva tak úžasně zelená, přestože jsme zahradu fotili na podzim.

Noční hru světel budete v tomto bytě milovat. Denní světlo je sice fajn, ale tma vytvoří v tomto bytě naprosto fantastickou atmosféru.

Insert Image

Je čas se posunout nahoru. Ano, vidíte správně. Výška stropu je více než 9 m! Schodiště je hlavním dominantním prvkem interiéru a nutno podotknout, že se zatraceně vydařilo.

Ať na něj koukáte z kteréhokoliv úhlu nebo podlaží, vypadá skvěle. Spojení dřeva a ocelové konstrukce lakované v matné černé je geniální.

Nejen krásné, ale také dokonale funkční. Prostor pod schodištěm byl využit pro řadu úložných prostor.

Ve druhém podlaží se nachází jeden pokoj, jehož plocha činí zhruba 17 m2. Vybaven je velkou vestavěnou skříní. Jeho okno je orientované do zahrady, tedy na západ. Pokud by se vám zdála výška stropu větší, než je obvyklé, pak máte dobré oko - na místo klasických 2.6 metru tu na vás čeká o 20 cm navíc.

Přes schodiště, které je mimo jiné prosvětlené střešním oknem v hřebenu střechy, se přesuneme do posledního podlaží bytu.

Prvním a zároveň největším pokojem, do kterého se podíváme, je hlavní ložnice se šatnou. Ta je oddělená prosklenými posuvnými dveřmi a nabízí skutečně hodně prostoru pro vaše oblečení.

Pokoj samotný je zhruba osmnáctimetrový. To je skutečně slušná porce prostoru, ztratí se v něm i velká postel. Šířka pokoje je 4.8 metru.

Úroveň perfekcionismu, která dosahuje až chorobných rozměrů, ale v tom nejlepším slova smyslu. Vypínače světel, které by svítily z tapety stěny? V žádném případě! Co ale jistě svítit bude, je prosklený roh místnosti, který zajišťuje dostatek denního světla. Orientace je severozápadní.

Přesun na druhou stranu od schodiště, kde je poslední ložnice a dvojice dveří. Ty jsou mimochodem bezfalcové, tedy se skrytými panty a zarovnanou obložkou.

A abych nezapomněl, také s magnetickými zámky a designovým kováním v matné barvě. Na záchodě vás většinou žádná velká krása nečeká, jenže tady vypadá skvěle i takové nutné zlo, jako je samostatné WC.

Sousední prostorná koupelna ctí nastolený trend barev i čistého provedení. Žádné zbytečné kudrlinky, přesto vypadá skvěle. Kvalitní vana a velký walk-in sprchovým kout, který je oddělen sklem, eliminuje věčné hádky o to, jestli je lepší vana nebo sprcha. Tady je obojí a máte klid.

Designové umyvadlo se zakázkovou skříňkou, jejíž deska se materiálem propisuje do vysoké boční, ve které jsou zakomponované zásuvky. Pohledově čistá je i baterie vany a její ovládání.

Sprchový kout je skutečně rozměrný a nabízí i masážní funkce. Sprchová vanička je v tomto standardu koupelny sprosté slovo, nic takového nečekejte. Prostor může příjemně oživit i taková prkotina, jako je matně černý topný žebřík. Podlahové topení regulujete samostatným termostatem. Topení zle taktéž ovládat přes mobil.

Symfonii perfektního bydlení zakončíme na bicí. Poslední ložnice, která aktuálně funguje jako tréninková a relaxační místnost. Jedná se o jediný pokoj, který je okny orientován směrem ke vstupu do domu.

I zde vás čeká prosklený roh pokoje a dostatek místa pro případné vestavěné skříně (v místě, kde je nyní boxovací pytel).

Možná si říkáte, kde je jako technické zázemí? Další toaleta, sprcha? To asi s tím dokonalým bytem trochu kecal, ne?

Lituji, nekecal. Takže to stejně budete muset koupit. Samostatná toaleta se totiž nachází i dole, hned za vstupní chodbou. A technické zázemí s místem pro pračku, sušičku a další sprchu, je hned u vstupu do bytu. Nechybí tu ani další vestavěná skříň.

Ta nechybí ani ve vstupní chodbě. Stejně jako kuchyně - bílá barva, černé matné úchyty. Prostě vyladěno úplně všude, nedá se nic dělat.

Poslední věc, na které byste mě mohli nachytat, je chybějící garáž nebo sklep/komora mimo byt. Na to jsem ale připravený, garáž totiž nechybí (16 m2) a sklep jakbysmet (2.7 m2).

Podoba domu je neobvyklá a rozhodně se nejedná o bytovku podle šablony.

Jak řekl můj kamarád David, který studuje development a chystá se na své první projekty: ,,Takovýhle domy bych jednou chtěl stavět!" Tak mu držme palce. Před domem se nachází ještě spousta místa na parkování, vjezd do areálu je uzavřený.

Název ulice (Podzámecká) není náhodný. Na jejím konci se totiž nachází soukromý zámek Koloděje. Kousek od zrekonstruovaného kostela se nachází nejbližší autobusová zastávka a taky škola se školkou.

Vítejte doma. Toto je vaše nová adresa.

Insert Image

Okolí domu:

Stanice BUS - 150 m
linka 111, 303 a 329
(Skalka, Černý Most)

Vlak Klánovice - 4.3 km
Vlak Běchovice - 3.7 km
Černý Most - 10 km

Potraviny Koloděje - 300 m
Lidl - 2.5 km
Penny - 3 km
Albert - 3.8 km

ZŠ a MŠ Koloděje - 200 m

Předmět prodeje - LV

Předmět prodeje - mapa katastru

Půdorysy bytu

1. NP

2. NP
(úprava příčky mezi schodištěm a pokojem)

3. NP
(úprava příčky mezi schodištěm a horním pokojem - vytvoření šatny)

16.400.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.