Komerční prostor u Déčka - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Komerční prostor u Déčka

Přízemí nového domu v bezprostřední blízkosti již vznikajícího metra D.
REZERVOVÁNO.

Přízemí novějšího cihlového domu, který čeká opravdu exponovaná budoucnost. Proč? Protože přes ulici právě probíhá výstavba jižního vestibulu stanice metra Olbrachtova, tedy nové linky D. Velké výlohy, perfektní dostupnost, dostatečná plocha  jako bonus i sousední garáž, kterou můžete využít například jako sklad. Tak schválně, najdete v současné nabídce na prodej něco podobného?

Na Budějárnu je to aktuálně dvě stanice autobusem, který zastavuje přímo před domem, nicméně Déčko je z hlediska budoucího vývoje lokality zcela jistě naprosto zásadní změnou. Informace o stanici metra Olbrachtova, jejíž výstavba už začala, si můžete na webu DP přečíst ZDE. V domě z roku 2007 na vás čeká komerční prostor s garáží, který je samostatně přístupný z ulice Antala Staška. Možnost odstranění příček, povolení k umístění světelné reklamy a Albert naproti domu. Jestliže je hlavním úkolem vaší provozovny či kanceláře dobrá dostupnost a viditelnost, vaše nová adresa je Na Dvorcích 121/23.

Plocha celkem 132,2 m2
Garáž 16,9 m2
Přízemí cihlového domu - 2007

Velké výlohy + světelná reklama
Samostatný vstup
Orientace do ulice Antala Staška a Na Dvorcích

Možnost odstranění všech příček
Původní funkční stav
Poplatky SVJ 4.439 Kč (plyn 10,8 MWh)

10.890.000 Kč

Insert Custom HTML

Virtuální prohlídka prostor

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model prostor. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Nejprve k samotné poloze domu, který čeká do budoucna z hlediska komerčního využití skutečně zářivá budoucnost. Na vizualizaci ze stránek DP (odkaz ZDE) si můžete pod modrou vlaječkou všimnout domu, ve kterém se nabízený prostor nachází.

Prostor se nachází v celém přízemí domu s orientací čela směrem do ulice Antala Staška a náleží k němu i garáž (stříbrná vrata). Vstup je oddělený, do domu se vchází z boku. Veškeré plochy rozměrných oken lze využít pro reklamy či výlohy, na domě je taktéž povoleno umístit světelnou reklamu.

Vstup do prostoru je řešen přes skleněné zádveří. Celý prostor (mimo WC a kuchyňky) je střežen elektronickým zabezpečovacím systém s napojením na pult centrální ochrany.

Prostor je oddělený příčkami, které lze pochopitelně odstranit. Nosné je pouze obvodové zdivo a  jeden sloup. Hlavní plocha je aktuálně 51 m2.

Oddělená kancelář o ploše 11 m2 má přístup jak z hlavní prostor, tak do zasedací místnosti.

Zasedačka - 16 m2. Díky vysokým stropům, které jsou vybaveny podhledy, lze úhledně schovat osvětlení i vzduchotechniku. Tento prostor byl v domě od počátku kolaudován jako komerční, nejedná se tedy o žádné polovičaté řešení s přestavbou původního bytu.

Prostor má své sociální zázemí s toaletami i kuchyňkou.

Na 10 m2 je pánské i dámské WC, již zmíněná kuchyňka, technické zázemí pro data a také zde naleznete vytápění plynovým kotlem.

Hned u vstupu je část, která je nyní samostatně oddělená a fungovala jako kosmetické studio. Velikost je 16 m2, přivedena je voda i odpad.

Garáž je přístupná nejen zvenčí, ale také přes posledně zmíněnou část. Do té je taktéž dvojí vstup - hned z proskleného zádveří a nebo přes kuchyňku.

Garáž je vymezená jako samostatná jednotka a její velikost je 17 m2. Jak je patrné z fotek, fungovala taktéž jako sklad s jednoduchým přístupem s elektrickými vraty na dálkové ovládání přímo z úrovně ulice Antala Staška.

Na Budějárnu je to buď 15 minut pěšky a nebo dvě stanice autobusem. Céčko za rohem, za pár let Déčko před domem.

Na Dvorcích 121/23, 140 00 Praha 4 - Krč

BUS Ryšánka
jeden směr naproti domu | zbylé přes křižovatku
2 stanice na metro Budějovická
(linka 121, 124, 134, 170 )

Metro Budějovická - 2 stanice - 15 minut pěšky
Budoucí metro Olbrachtova - 150 m
Albert -  přes roh naproti domu

Poplatky

Půdorys prostor

Půdorys podlaží domu

Prohlášení vlastníka

Výměra uvedená ve starém prohlášení vlastníka neodpovídá výměrám, které architekt naměřil laserovým dálkoměrem při rekonstrukci bytu. Ve skutečnosti je jednotka větší.

Výpis z katastru - předmět prodeje

PENB

Vyúčtování poplatků SVJ
(garáž 7.875 Kč ročně)

Spotřeba plynu


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.