Jedinečný byt 2+kk - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Jedinečný byt 2+kk

Každou minutu jinak, přesto stále doma. V bytě, který vám bude dělat radost.

Kvalita bydlení se neodvíjí jenom od čísel a nudných parametrů. Špičkový byt má něco, co ostatní nemohou nabídnout. Takový rozeznáte hned na první pohled. Chytne vás za srdce a vy okamžitě víte, že vás bude jeho vlastnictví těšit už jen proto, že existuje. Bydlení totiž není jen základní životní potřeba, je to radost. A místo, na kterém žijete, bude formovat veškerou vaši budoucnost.

Naprosto unikátní místo, poloha  a orientace předurčují tento byt ke skvělému místu pro život. Ostatně současná majitelka tady zůstala téměř 20 let. A když vám řeknu, že se v domě prodává byt jednou za 5 let, tak nekecám, ale vycházím z dat katastru. Dokonce i v sousedních domech proběhl poslední prodej v roce 2018. Lidé si tu bydlení zkrátka drží. A to už o něčem svědčí, nemyslíte?

Hra světel, kterou v tomto bytě slunce rozehrává, je doslova každou minutu jiná. Už nemusíte chodit do galerie, budete ji mít za okny. Jedinečná orientace bytu, kolem kterého se točí slunce od rána do večera, je zkrátka nenahraditelná. Můžete mít skvěle řešený byt, v perfektním stavu, všechno si předělat podle sebe. Ale tohle si prostě nezaplatíte. Narazit na všechno dohromady je velké štěstí. A přesně o tom je tato nemovitost. 

Tohle je totiž byt pro radost!

Dispozice 2+kk (2+1)
Plocha 56.27 m2 bez balkonu a sklepa
Po špičkové rekonstrukci v prosinci 2020
Klimatizace, trojsklo + předokenní rolety
Plánovaná rekonstrukce fasády a interiéru

Balkon 1.6 m2 (2.05 x 0.75 m)
Sklep 2 m2
Úchvatný panoramatický výhled 365 dnů v roce
Plynová kotelna, ohřev vody úsporným bojlerem
Byt se prodává vč. nábytku a spotřebičů
K nastěhování koncem října

Poslední podlaží cihlového domu bez výtahu
Orientace JV - JZ - SZ
Poplatky: 2.745 Kč (fond oprav 1.407 Kč) Skutečný náklad 2.500 Kč měsíčně
Stav fondu oprav SVJ - 3.8 mil. Kč

Aktuální internetové připojení - Opti400-R = 100 MB/s download / 100 MB/s upload (400 Kč)

Vítejte v jednom z nejprosluněnějších bytů, ve kterých jsem kdy byl.

Video prohlídka bytu

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Unikátní lokalita s perfektní dostupností centra, kde je přímým sousedem kouzelné Prokopské údolí. Dům se nachází přímo uprostřed fotky (šedá střecha), balkon bytu pak vpravo nahoře. Na tzv. Pražském Semmeringu není žádný velký provoz (vlak S65 jezdí jednou za hodinu) a díky malebnému průjezdu údolím je oblíbený pro jízdy historických lokomotiv.

V této ložnici můžete už brzy vstávat a usínat každý den. Velká prosklená plocha a výstup na balkon zajišťují celodenní prosvětlení. Jihovýchodní a jihozápadní orientace pokoje činí z této místnosti skutečnou oázu slunečních paprsků, o čemž se ostatně přesvědčíte hned na dalších fotkách.

Na co koukat bude i před okny, k tomu se ale ještě dostaneme. V místnosti (17 m2) je spousta úložných prostor díky vestavěnému nábytku. Povšimněte si, že se tady ladila i barva radiátorů. Přístup na balkon posouvá tento prostor na úplně jinou úroveň.

Ráno vás bude budit sluníčko, usínat budete s měsícem. Někde to může být klišé, v téhle ložnici je to ale realita.

Ložnice je klimatizovaná, takže své obavy z posledního podlaží a slunné orientace můžete hodit za hlavu. Z balkonu je navíc taktéž fantastický výhled a necivíte nikomu do talíře. Zároveň je v bytě absolutní ticho, protože vám nikdo nelítá nad hlavou.

Jestli si myslíte, že makléři hráblo, když o tomto bytu mluví jako o galerii, tak si to myslíte jedině proto, že jste ho ještě nezažili. My jsme při focení strávili v bytě půl dne a zažili jsme tolik různých světel, stínů a obloh, že by se podle nich dalo malovat. Fotky nejsou nijak upravované! Malou galerii fotografií, které pořídila paní majitelka, najdete na konci webu.

Ložnice je vybavena kvalitním vestavěným nábytkem, který nabízí opravdu obří množství úložného prostoru. Oddělení pokojů je řešeno přes prosklené dveře, které jsou nejen velmi efektní, ale taktéž umožňují pronikání dopoledního slunce i do druhé místnosti.

Druhá místnost, která je aktuálně využívána jako velkorysá pracovna a tvůrčí prostor, bez problémů pojme obývací pokoj. I zde je spousta vestavěného nábytku a hlavně - světlo, světlo, světlo!

A to za jakékoliv denní doby. Okna si můžete kompletně zastínit a to jak zvenčí (screenové rolety Climax), tak zevnitř (hliníkové žaluzie Isotra)

Špičková moderní kuchyně - hádejte dvakrát - je opět s mimořádným množstvím světla! Velké okno orientované směrem na pás zeleně, který se postupně probouzí v Prokopské údolí, zajišťuje příjemný výhled a je posledním dílkem do skládačky pocitu, že kolem bytu nic není. A opravdu ne, jste totiž obklopení jen volným prostorem a výhledy.

Kuchyně je moderní, ve skvělém stavu a je výborně provedena nejen co do kvality práce a materiálů, ale také skvěle vypadá. I na maličkostech si můžete povšimnout, že se tady skutečně ladil každý centimetr.

Praktickou stránku bydlení doplňuje komora, která je s kuchyní propojena prosklenými dveřmi (skoro nejsou vidět, ale druhá fotka vpravo). I ta je vybavena okénkem a tak ji mohu směle prohlásit za komoru s výhledem 🙂 Napěchujete do ní všechno, co se nevejde do kuchyně a na 4 cm tlustém parapetu z africké žuly si vychladíte pivo skoro jako na sedmém schodu.

Jednotnou podobu dveří dotváří třetí kousek, který odděluje vstup do bytu od obytného prostoru.

Dveřím a jejich detailům byla v tomto bytě věnována samostatná kapitola. Řešilo se prostě všechno (nejvyšší standard provedení od M&T kliky a mušle (úchyty) v provedení titan černý mat).

A to samozřejmě i v koupelně. Precizní výběr velkoformátových obkladů a sladění s obložkami, designový topný žebřík a nebo třeba baterie.

Jednotnou podobu drží i vstupní chodba s velkou šatní skříní a botníkem. Toaleta je pochopitelně oddělená a hned u vstupu do bytu. Dveře do koupelny i toalety jsou posuvné (do pouzder) s mléčným sklem (Graduel). Mléčné sklo přechází ve 2/3 výšky do čirého, aby dveře zachovaly soukromí, ale zároveň umožnily přísun denního světla - právě o něj jde v tomto bytě především.

Pohodlí i v letních pařácích zajišťuje klimatizace a za zmínku taktéž stojí, že má dům novou střechu s izolací dle nejaktuálnějších standardů (střecha je dokonce dvojitá). Dobré izolační vlastnosti bytu doplňují i kvalitní šestikomorová okna s trojskly a kompletní stínící technika (vnitřní žaluzie a předokenní rolety). Milým detailem je bodové osvětlení ukryté ve vestavěném nábytku.

Cihlový dům bez výtahu z roku 1970 prošel již dílčími opravami (např. zmíněná střecha nebo balkony) a díky stavu účtu SVJ (3.8 mil. Kč) se nemusíte obávat náhlých výdajů na opravy domu. V nejbližší době čeká dům nová fasáda (bude jako u sousedních dvou vchodů, podoba bude ucelená).

Tyto části domu sice rekonstrukce teprve čeká (už se o ní jedná), ale jinak jsou dokonalé. Jsou tu skutečně velké společné prostory. Třeba stará prádelna/sušárna, kde z procházky umyjete psa a nebo si spláchnete kolo. Dům má taktéž k dispozici kočárkárnu i samostatnou kolárnu. Tohle všechno v nových domech nenajdete.

Na Anděl dojedete tramvají za 7 minut. Tato zastávka tramvaje je od domu necelých 400 metrů a absolutně ji neslyšíte, protože je dům výrazně výš.

Tyto a další úchvatné scenérie budete mít doslova za rohem. Jezírko, které je od domu 15 minut chůze, jste mohli vidět v kultovní scéně filmu Pelíšky.

Obrovskou výhodu této lokality je, že je v podstatě vyloučené, aby vám před domem vyrostlo další Véčko. Můžete na něj ale koukat (z dostatečné vzdálenosti :-)).

Vzdálenosti od domu:

Stanice TRAM: 450 m (linka 4, 5, 12 a 20)
Stanice BUS Prosluněná: 10 m (linka 128)
Vlaková zastávka Žvahov - přes stromy (vlak jezdí jednou za hodinu)
Metro Smíchovské nádraží: 3 minuty tramvají
Metro Anděl: 7 minut tramvají
Dopravní uzel Lihovar - 1100 m

Přívoz do Podolí: 1300 m
V Podolí (u bazénu) jste vč. cesty na přívoz do 20 minut.
V místě přívozu je plánovaná výstavba nového Dvoreckého mostu, který bude spojovat dva břehy Vltavy (nebude pro auta).

Jezírko: 1500 m
Prokopské údolí: za domem

Vlastně je asi zbytečné to rozepisovat, koukněte na mapu, přes kterou se můžete prokliknout do navigace Google (adresa je Nad Zlíchovem 465/28).


Půdorys bytu

Rozpis záloh poplatků

Výpis z katastru - předmět prodeje

Cena místa je nevyčíslitelná, ale něco za to chtít musíme.
6.990.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.

Galerie fotografií paní majitelky - pořízeno z oken bytu

A teď fakt ruku na srdce. Není tenhle byt vážně galerie? Vidíte, nekecal jsem.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.