Zrekonstruované 2+kk pár kroků od Hradčanské. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Zrekonstruované 2+kk pár kroků od Hradčanské.

Naprosto bez investic a v jednom z nejkrásnějších míst Bubenče. ENGLISH HERE

Byt, který nevyžaduje žádné investice a do kterého se doslova ihned můžete nastěhovat. Současný majitel jej před lety pořídil pro svůj pracovní pobyt v České republice.  Je tohle začátek další etapy vašeho života v novém bytě?

Možná ano. A to přímo mezi Hradčanskou a Dejvickou. Uprostřed dění, přesto v naprostém klidu na rohu dvou nefrekventovaných ulic. Ve skvěle udržovaném cihlovém domě, o který se společenství evidentně důsledně stará.

Byt je po kompletní rekonstrukci a na dispozici 2+kk nabízí skutečně velkorysou plochu. K bytu náleží rozměrný sklep (přes 6 m2), přesto byste si poradili i bez něj - v bytě je opravdu velké množství úložných prostor. Dále technická místnost, prostorná koupelna. Zkrátka skutečně velkorysý dvoupokojový byt na ploše, na které se dnes běžně umisťují byty 3+kk.

V rámci rekonstrukce, která proběhla v roce 2015, se v bytě vyměnilo naprosto vše. Počínaje rozvody elektřiny, vody a kompletním systémem vytápění, konče novou kuchyňskou linkou se spotřebiči Siemens, novou koupelnou a  nebo novými masivními dubovými podlahami. Vše je funkční a v mimořádně zachovalém stavu.

Dispozice: 2+kk
Byt 59 m2 + sklep 6.3 m2 podle laseru
Byt 58 m2 + 5.2 m2 podle prohlášení vlastníka
Zelený vnitroblok k užívání

Rekonstrukce 2015
Třetí podlaží cihlového domu
Vstup na čip, vč. přístupu do sklepa

Vytápění plynovým kotlem 12 kW (plyn 800 Kč)
Ohřev vody el. bojlerem 120 l (elektřina 900 Kč)
Poplatky: 1.832 Kč (dvě osoby)

Byt se nachází blok od Šabachova parku, významného bodu Bubenče přesně mezi Hradčanskou a Dejvickou.

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Hlavní místnost bytu o ploše 24 m2 je okouzlující. Byt má to štěstí, že se nachází v domě s mnoha ozdobnými prvky. Tím nejdominantnějším je výklenek do ulice. Okna jsou orientována do ulice Národní obrany, tedy na severní stranu.

Velká a členitá plocha hlavních oken ve výklenku propůjčuje prostoru osobité kouzlo - tohle rovná zeď s klasickým oknem prostě nesvede. Atmosféru pak dokreslují masivní dubové podlahy. Pro posouzení úrovně rekonstrukce je nutné se zaměřit na detaily - v tomto případě třeba trojice radiátorů v designu, který koresponduje s charakterem nemovitosti. Mohl být jeden a mohl být obyčejný, ale tady se nešetřilo.

A to ani na kuchyňské lince, která je skutečně velkorysá a nabízí velkou pracovní plochu.

Kuchyň této velikosti by mohly závidět výrazně větší byty.

Velikost nejlépe vynikne právě na této fotce. Hned vedle křídlových dveří je umístěna lednice s hromadou úložných prostor a místem pro schování kuchyňských spotřebičů, které denně používáte, ale nechcete je mít vystavené na lince.

Ložnice o velikosti 18 m2 je orientovaná na stejnou stranu, tedy sever. Optimální orientace pro klidné spaní, navíc s korunami stromů přímo před okny. Do ložnice se pohodlně vejde spousta nábytku vč. velkých skříní. I zde je masivní dubová podlaha. Výška stropů je přes 3.1 metru, tedy půl metru nad běžný standard dnešních novostaveb.

I chodba bytu je velmi velkorysá - 11 m2. Navíc jsou tu i schody do úložného prostoru, jehož umístění umožňuje snížený podhled. Ve dveřích vedle videotelefonu se ukrývá plynový kotel, který byt vytápí (vodu ohřívá bojler).

Koupelna o velikosti přes 4.5 m2 je atypicky tvarovaná, přesto bezezbytku využitá.

Velkoformátová dlažba, bidetová sprška, designová toaleta i umyvadlo, skleněná sprchová zástěna. Nejen skvělý komfort, ale také potěšení pro oko. Vše je k sobě skvěle sladěno. Všechno vybavení je nové (2015) a velmi pečlivě udržované.

Domovní video telefon, bez ohlášení se k vám nikdo nedostane. Dveře domu jsou tlusté jako do trezoru a přístup pouze přes čip - to platí třeba i pro přístup do sklepů. V celém bytě najdete buď masivní dubovou podlahu a nebo dlažbu.

V celém bytě jsou respektovány původní podoby dřevěných dveří, a to včetně kování. Žádná hrůza vás nečeká ani na chodbách - i tady se držela jednotná podoba.

V prostoru, který se nachází nad celou chodbou, je umístěn elektrický bojler a může to být cokoliv dalšího vás napadne. Lyže nebo další sezónní výbavu nemusíte mít schovanou ve sklepě, ale v teple a bezpečí bytu.

Insert Image

Dům je mimořádně zachovalý, skvělé udržovaný a nepřišel o své původní prvky. Výtah je klasicky umístěn v mezipatrech.

Insert Image

Zelený, tichý vnitroblok, je k dispozici každému, kdo si chce v klidu posedět nebo pogrilovat.

V přízemí domu se nachází potraviny a dobrá restaurace se skvělým hodnocením. Kdepak, není to tak, že je byt hned nad restaurací. Mezi ním a provozem je ještě jedno podlaží.

Obsypané stromy v půlce dubna bohužel neuvidíme, i přes to je ale patrné že jsou ulice zelené. A navíc klidné, žádný dramatický provoz se tu nekoná.

Ve vzdálenosti do 500 metrů od domu naleznete hned dvě stanice metra.

V docházkové vzdálenosti jezdí zrovna tak mraky autobusů, tramvají a nebo vlak. O skvělé dopravní dostupnosti ale snad není pochyb, vždyť jste vlastně kousek od Hradu a samotného srdce Prahy.

Vzdálenosti od domu:

Stanice tram + bus : 450 m
(linka 8, 18, 20, 25, 26, 2x noční; bus 143, 148, 180 a 2x noční)
Metro Dejvická: 500 m
Metro Hradčanská: 450 m
Supermarket Albert: 250 m
Pennymarket: 350 m

Pražský hrad: 1 km

Vlastně je asi zbytečné to rozepisovat, koukněte na mapku. V dostupnosti je naprosto všechno.

Půdorys bytu

Výpis z katastru - předmět prodeje

8.990.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.