3+kk se zahradou u Prokopáku. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

3+kk se zahradou u Prokopáku.

Insert Image

3+kk s kompletním příslušenstvím a možností rozšíření na 4+kk.

115 m2, garáž, skoro 40 metrová terasa, zahrádka lehce přes 50 m2 a rekonstrukce v roce 2016. Díky velkorysé ploše je možné byt zvětšit o další pokoj. A to vše v cenovce do 13 milionů Kč. Kolik takových bytů jste v poslední době v nabídce viděli? V rámci celé Prahy jich totiž většinou bývá maximálně 5. Vítejte u toho z těch pár, který má za rohem Prokopské údolí a nenachází se uprostřed pole, kde nic není, ale již ve zcela etablované lokalitě. Rekonstrukce, která v bytě proběhla před 6 lety, spočívala ve výměně podlah, kuchyně a samozřejmě koupelny. Díky tomuto nedávnému oživení bytu tak nemusíte prakticky vůbec nic investovat, všechno je plně funkční a zachovalé.

Co je ale snad úplně nejlepší věc, kterou můžete u bytu mít? No samozřejmě zahrádka! Tak akorát, aby plnila funkci vašim dětem nebo mazlíčkům, ale nerozčilovala vás soustavným sekáním. Vím, o čem mluvím - sám mám problém posekat svých 80 m2 trávy. Zahrádka je navíc dokonale odstíněná od těch okolních, letité túje se postaraly o notnou dávku soukromí. Místo na bazén, vířivku, trampolínu nebo království vašeho čtyřnohého miláčka - k tomu všemu skvěle poslouží pozemek, který je ve výhradním vlastnictví majitele této jednotky.

A k tomu dalších bezmála 40 metrů terasy, celkem tedy 90 m2 venku na sluníčku. Téměř stejná plocha, jako vás čeká uvnitř. Neláká vás terasa, ale raději byste velkou zimní zahradu? Fantazírování už necháme na vás. Důležité je, že máte z čeho vycházet. Před 20 lety, kdy komplex Kaskády Barrandov I vznikl, se jednalo o velmi nadstandardně a atypicky pojaté byty. A působivé zůstávají do dnes. No, ruku na srdce - v jaké aktuální novostavbě byste narazili na skoro 60 metrový obývák? Ten je navíc úžasně prosvětlený, protože je prakticky celá jihozápadní strana bytu tvořena jen okny.

A samotné okolí? Prokopák téměř za domem, na tramvaj asi 3 minuty chůze. Louky, stromy, obchody - fakt všechno. Nesporná výhoda bydlení v místě, které je již plně zabydlené a vybaveno veškerými nezbytnými službami. A třeba takové chození na poštu? V pantoflích, ta je totiž přímo v domě, hned u vedlejšího vchodu. Žádné taxikaření s dětmi do školy a školky a nebo ježdění za přírodou. Tady je všechno pěkně po ruce. Vítejte na Barrandově.

Dispozice 3+kk + možnost dalšího pokoje
Terasa 38 m2, zahrada 52 m2
Plocha 115 m2 (čistá plocha bytu)
Druhé podlaží cihlového domu z r. 2001

Terasa na jihovýchod
Orientace do zeleného dvora
Garážové stání + společná komora
REKONSTRUKCE 2016

Obchod, pošta a restaurace v rámci komplexu
Silné a stabilní SVJ - 290 jednotek
(účetní závěrka 2020 - aktiva 20 milionů)
Poplatky 6.705 Kč + elektřina

Virtuální prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Světlo, sluníčko, hodně oken. Celková vzdušnost a prosvětlenost je doménou tohoto bytu, který se nachází v projektu Kaskády Barrandov z roku 2001.

Právě zmíněná vzdušnost je podtržena skutečně obrovským obývákem, který společně s kuchyní a jídelnou nabízí dohromady 57 m2. Místnost je tak velká, že je možné dispozici bytu přepracovat na 4+kk.

Tak jak je to například na tomto návrhu. Teď si můžeme položit otázku, kolik bytů 4+kk s plochou 115 m2 s terasou a zahradou seženete do 13 milionů? V rámci celé Prahy bývá kolem 3 takových nabídek.

Teď ale zpátky k současnému provedení. Že byt těží ze sluníčka vůbec neznamená, že by snad večer neměl své kouzlo.

Krb je na biolíh a nepotřebuje tedy žádný komín. Vybudován byl při velké rekonstrukci v roce 2016, při které se celý byt přepracoval.

Insert Image

V rámci rekonstrukce byly mimo jiné kompletně vyměněny podlahy (dřevěná masivní krytina) a byla instalována nová kuchyňská linka vč. spotřebičů.

Kuchyně je velkou chloubou tohoto bytu. Nejen svou velikostí, ale i kvalitou provedení. Zakázková truhlářská výroba pracuje s masivním dřevem i přírodním kamenem, který tvoří pracovní desku.

Velký pracovník ostrůvek a další menší u dveří do ložnice, který je vyhrazen milovníkům kávy 🙂 Nechybí dostatečně velký prostor pro jídelní stůl, který se sem s přehledem vejde i výrazně větší.

Pokračujme dále do bytu. První ložnice, která je nejblíže obýváku a kuchyni, je oddělena příčkou, která není nosná. Pokud by bylo nutné s ní manipulovat, tak zcela bez problémů.

Hlavní ložnice bytu je vybavena šatnou, dveří si můžete všimnout vedle postele. Tu jsme nefotili, šatník majitele si budete muset prohlédnout až osobně 🙂 Šatna každopádně není žádný prcek, má totiž přes 6 m2 a pojme toho skutečně mnoho.

Ani ložnice netrpí na nedostatek světla, je totiž orientovaná přímo na terasu bytu. Výhled z ní není vůbec špatný. A to ani večer.

A když už je řeč o té terase, pojďme se na ní vrhnout. Okno vlevo na první fotce je z právě zmíněné ložnice.

Na zhruba 38 m2 byste mohli doslova tancovat. 5,6 x 6,9 metru, kam se vejde všechno na grilovačku pro celou vaší rodinu.

Co je malé, to je hezké. Spodní část zahrádky s celkovou velikostí pozemku 52 m2 umožňuje umístění bazénku, trampolíny a nebo si tu třeba uděláte záhonek čerstvých bylinek. Je sem samozřejmě přivedena i voda.

Na zahrádce se nachází velmi vzrostlé túje, které zajišťují dostatečnou míru soukromí a odstínění od sousedů. Kdyby pro vás nebylo tak důležité, jejich odstraněním získáte velkou plochu k dobru.

Insert Image

Od plotu k terase je vzdálenost něco přes 9 m. A ani sousedství za plotem se bát nemusíte, o tom ale ještě později. Teď se pojďme vrátit do bytu.

Všechna okna můžete kompletně zatemnit elektrickými roletami.

Druhým pokojem bytu je místnost, která je aktuálně využívaná jako pracovna. Její velikost je 16 m2. I zde platí, že zeď je pouhá příčka a není tedy nosná.

Tento pokoj je vybaven velkým množstvím vestavěného nábytku. Knihovna navazuje na velkou šatní skříň. I z tohoto pokoje je přes velké francouzské okno výstup na terasu.

Další skříň je umístěná na chodbě bytu. Z té je také přístup do technické místnosti, kde se nachází místo na pračku se sušičkou. Velikost je kolem 2 m2. Rekonstrukce se týkala i těchto prostor, podlaha je nová a taktéž došlo v celém bytě k výměně dveří a obložek.

Velkorysá koupelna o velikosti přes 8 m2 je provedena v obkladu v dekoru světlého mramoru. Ten ve spojení s dvojicí velkých oken činí místnost tím, čeho se drží celý byt - vzdušné a světlé.

Koupelna je vybavena vanou a kontrast ke světlému provedení utváří černé umyvadlo.

Byt se nachází ve druhém podlaží, na kterém jsou už pouze 2 další byty. Za rohem je pak sdílená komora, kam pohodlně uložíte kola nebo kočárek.

A teď zase ven, vraťme se k sousedství za plotem zahrádky. To totiž může sloužit jako úžasné hřiště vašim dětem. Spousta prolejzaček, houpaček a hlavně uzavřený a oplocený areál, kde budete mít stále dokonalý přehled.

Součástí prodeje je taktéž jedno garážové stání přímo pod domem. Zóny vás nyní čekají už i na Barrandově, díky velkým parkovištím v sousední ulici Wassermannova však nebude půl hodiny kroužit a hledat místo pro druhé auto.

Komplex bytového domu je skutečně rozsáhlý, obsahuje v sobě 290 jednotek. Silné a stabilní SVJ, které dle účetní závěrky disponuje zdroji ve výši desítek milionů, zajišťuje bezproblémový chod při nutnosti oprav.

Přímo v rámci domu je pošta, večerka, vinárna nebo restaurace. Z lítání na poštu máme osypky asi všichni, tady to ale budete mít doslova ve vedlejším vchodu.

Škola se nachází asi 320 m daleko, tramvaj pak zhruba 350 m. Nejen to, ale i spousta dalších věcí, které potřebujete ke každodennímu životu, naleznete v docházkové vzdálenosti několika minut. Na Smíchovské nádraží dorazíte po 12 minutách jízdy.

Adresa bytu:
Voskovcova 1075/55, Praha 5 - Hlubočepy

Vzdálenosti od domu:

Přímo v komplexu Kaskády:

večerka, restaurace, vinárna, pošta

Metro Smíchovské n.: 12 min tramvají
Tram Náměstí O. Scheinpflugové: 340 m
(linka 5)
BUS Pražská čtvrť: 280 m
(linka 170)

Albert: 410 m2
Lidl: 1.600 m

ZŠ + MŠ + ZUŠ Barrandov II: 320 m
Aquapark: 400 m
Nabíjecí stanice elektromobilů: 890 m

Prokopské údolí: 1.000 m

Insert Image

Půdorys bytu 

Výpis z katastru - předmět prodeje

Mapa katastru - předmět prodeje

Zda jsou dětská vybavení ve dvoře funkční jsme pochopitelně museli vyzkoušet na vlastní kůži. Jejich správnou funkci tedy, v rámci této nabídky, mohu bezpečně garantovat.

12.900.000 Kč

Insert Image

rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.