Exkluzivní 2+kk pro náročné. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Exkluzivní 2+kk pro náročné.

Prostor, úžasný výhled, velká terasa. Můžete chtít víc?

Samozřejmě. Třeba ještě parkovací stání v nadstandardní velikosti hned u vjezdu a nebo sklep. A k tomu výhledu? Už vám ho nikdo nevezme, koukáte totiž přes střechu protější novostavby.

75 m2 je na byt dané dispozici skutečně slušná porce. Obrovská hlavní místnost, kterou každé vaší návštěvě otevřete roztažením dveří a připravíte skutečně působivou podívanou, má velikost 45 m2. Tedy tolik, kolik mívají běžné byty 2+kk dohromady se vším všudy.

​Tady je to pouze obývák s kuchyní. V létě bude váš hlavní obývací pokoj na terase se 47 m2. A nebo si tady uděláte zahrádku? To už bude na vás. Tedy pokud rozumíte, že tenhle byt je něco výjimečného. Ostatně sám developer si ho původně chtěl nechat pro sebe. Považoval ho za nejlepší v celém domě, má totiž něco navíc.

Kvalita bydlení se neodvíjí jenom od čísel a nudných parametrů. Špičkový byt má něco, co ostatní nemohou nabídnout. Takový rozeznáte hned na první pohled. Chytne vás za srdce a vy okamžitě víte, že vás bude jeho vlastnictví těšit už jen proto, že existuje. Tohle není žádné plácání do větru. Rukama mi prošly stovky nemovitostí a žádná nenabídla tuhle kombinaci parametrů.

Dispozice: 2+kk
Obytná plocha: 75 m2

Terasa: 47 m2
Úchvatný panoramatický výhled: 365 dnů v roce

Nadstandardní garážové stání + sklep
Poplatky: 2.280 Kč (skutečná spotřeba 2019)

Cihly, metry, hezké koupelny a kuchyně může koupit každý. Ale tohle? Umíte si tu představit silvestrovskou noc? Nebo ranní kávu?

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Velký prostor, velké množství světla. 45 m2 a velká okna orientovaná na jihozápad. Jihozápad? Říkáte si, že tu bude vedro. Ne, je tu klimatizace. Při setmění se to hlavní odehrává za okny. Tahle úchvatná podívaná vás tu čeká den co den.

Na co koukat bude i před okny, je tady totiž vážně hodně místa. Na fotce to ani tolik nevynikne, ale uvědomme si, že běžná dvakákáčka jsou skutečně celá velká jako tahle jedna místnost.

Ať se tu podíváte kamkoliv, všude bude něco, nad čím se stojí za to pozastavit. Například takový milý detail v jídelně, kdy je roh místnosti celý prosklený a vstup na terasu navazuje na hlavní okno.

Kuchyně je vybavena všemi nezbytnými spotřebiči a přísun denního světla zajišťuje velkoformátové okno na terasu. Pracovní plocha s varnou deskou je orientovaná čelem k oknům.

Nebudu vás déle napínat a jenom o ní mluvit, pojďme k terase. Především v létě posouvá tento byt do úplně jiné roviny. Terasy byly vždycky žádaný benefit, zejména v posledním roce jsou ale považovány za něco, co vám může zachránit zdravý rozum. Proč tomu tak je víme nejspíš všichni.

Na těchto 47 m2 se vyblbnete dosyta. Karanténa nekaranténa. A když se setmí, znovu se vám připomene další důvod, proč jste si vybrali život právě tady.

Na terasu můžete vyběhnout taky přímo z vaší ložnice, která je po vzoru hlavní místnosti rovněž nadstandardně prosklená. I tady tvoří roh stěn okna, ze kterých vás bude budit sluníčko. Orientace je totiž na severovýchod - těžko si představit pro ložnici lepší umístění. Je to další z parametrů, které nejsou náhoda, ale pečlivá úvaha při navržení bytu.

Ložnice je dostatečně prostorná, aby se do ní vešla šatní skříň. Chodba bytu je zpravidla jen nutné zlo, tady je tomu ale jinak. I chodba může být neobyčejná a může umocnit celkový dojem z bytu. Navíc je skutečně prostorná a na její konec se u vstupu vejde vestavěná skříň.

V koupelně naleznete vanu i místo na pračku. Oddělení toalety od koupelny je dnes už běžná záležitost, ale aby byla toaleta s bidetem takhle prostorná a měla navíc okno na terasu? Nerad se opakuju, ale kolik bytů nabídne takovou specialitu u natolik běžné věci, kterou je záchod?

Tak co na to říkáte? Právě jste se seznámili s vaším novým domovem. Teď už jen pár technických věcí.

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS: 70 m (linka 140 a 953)
Metro Prosek: 200 m
Na metru je Billa, drogerie, lékárna, další hned naproti.

​Vlastně je asi zbytečné to rozepisovat, koukněte na mapku. V dostupnosti je naprosto všechno.

Za zmínku taky stojí, že není Prosek jako Prosek. Toto je jeho stará část, proto z oken nekoukáte do paneláků, přitom těžíte z perfektní vybavenosti sídliště.

Půdorys bytu

Výpis z katastru - předmět prodeje

8.990.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.