Prodej bytu – Sulanského - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Prodej bytu – Sulanského

Prostorný byt 3+1 u parků i u metra. REZERVOVÁNO.

Největší bolestí panelových sídlišť je to, když koukáte sousedům přímo do oken a široko daleko není nic zeleného. U tohoto bytu nic podobného nečekejte. Je pár minut od metra, přesto v tichém prostředí a kousek od Milíčovského parku. Není nad to, když po šíleném týdnu popadnete rodinku a vyrazíte do přírody. Nemusíte se ale trmácet v pátečních zácpách, stačí popojít pár minut od domu.

Celkem 80 m2 tvoří dispozici 3+1, kterou však velmi jednoduše můžete přetvořit. Každý pokoj má svůj vstup a skvělá je i orientace. Sever pro klidnější místnosti na spaní, slunný jih pro obývák a kuchyni. Zkrátka ideální podmínky pro spokojené bydlení vaší rodiny.

Zásadní rekonstrukce má byt už za sebou, řešit můžete jedině úpravy dle vašeho vkusu. Umakart, stará okna, elektřina v hliníku a podobně - to všechno hoďte za hlavu. V tomto bytě jsou tyto bolesti už vyřešené. Zrovna tak samotný dům je kompletně revitalizovaný - nová okna, velký výtah, nové vstupy, nová fasáda, nové stoupačky. Jednoduše všechno.

Místo je naprostým rájem pro rodiny. Hromada škol i školek. Perfektní dostupnost metra, které je doslova za rohem. I když se budete loudat, je to 5 minut chůze. A především dosah hned několika výjimečných míst, kde můžete trávit vzácné chvilky volna. Do 10 minut seběhnete do Milíčovského parku, zhruba o 5 minut dál se pak nachází Hostivařský lesopark s přehradou a koupalištěm.

Tento nevídaný balíček nabízí byt, který si nyní můžete pořídit. Je ve skvělém stavu, bez nákladných investic a je připraven okamžitě plnit úlohu nového útočiště vaší rodiny.

Plocha: 80 m2 vč. lodžie
Plocha sklepu: 2.5 m2

Umístění: druhé patro
Orientace: jih - sever

Poplatky: 5.400 Kč (vč. úvěru domu)
Elektřina: cca 1.000 Kč

Uvedená plocha odpovídá rozměrům naměřeným laserovým dálkoměrem. Plocha dle prohlášení vlastníka činí 72.2 m2 (+ lodžie 7.2 m2), přiloženo dole.

Některá sídliště jsou zelenější, některá méně. Ta první verze rozhodně platí pro tuto část Jižního města, která je nejblíže Milíčovského parku. Ten prošel v poslední době revitalizací a od domu je vzdálen přesně 600 metrů.

Hlavní místnost bytu je 19 metrový obývací pokoj s orientací na jih a výstupem na lodžii. Z té nebudete nikomu koukat přímo do oken, rozestup mezi dalším domem je totiž 110 metrů (to není odhad, ale údaj z katastrální mapy). Mezi domy je umístěn nově zbudovaný parčík, několik stromů a nevede tu žádná silnice.

Obývací pokoj od místností s kuchyní s jídelnou odděluje příčka, která může být jednoduše odstraněna. Při takové úpravě získáte opravdu královsky velký prostor o téměř 32 metrech. Možná víte, že takto malé byty se v panelácích dnes už běžně prodávají za 3 miliony.

Místnost s kuchyní má 13 m2 a nabízí dostatek prostoru pro jídelní kout i samotnou linku. Ta není žádná levná záležitost ze Švédska, ale kvalitní český výrobek renomované firmy Hanák.

V lince pochopitelně naleznete veškeré vestavěné spotřebiče, vaří se na plynu. Díky velkému oknu na jih je i v kuchyni opravdu hodně denního světla. S tím některé utopené kuchyně v panelových domech bojují, není to ale tento případ.

Na opačné straně bytu se nachází dva pokoje. Orientovány jsou na sever, tedy ideální pro klidný spánek v nepřehřáté místnosti. To nejsou žádné plané řečičky, sám jsem si podle ložnice na sever kdysi vybíral bydlení a že je to skvělá volba zjistíte především v brutálních vedrech.

Pokoj vedle v současnosti funguje jako pracovna, ale vy sem pravděpodobně šoupnete děti. Velikosti místností si nebudete závidět, jsou na chlup stejné - 12 m2, zhruba 3 x 4 metry.

Všechny místnosti jsou přístupné z chodby, na které je místa víc než dost. Vejde se do ní velká vestavěná skříň a dokonce i dvoumetrová komora. Vzhledem k umístění perfektně využitelná jako šatna. Koupelna je vybavena vanou a vejde se do ní i pračka se sušičkou. Toaleta je pak odděleně hned vedle.

Společné prostory jsou čisté, opravené a viditelně důsledně udržované. Stejně tak celý dům, který je úplně celý opravený. Podle počtu schránek jistě vidíte, že tento dům není žádná obří králíkárna, je spíše komornějšího charakteru.

Kolem domu nevedou žádní silnice, ale jenom jednosměrné uličky. Všude v okolí je dostatek vzrostlých stromů. Dům je celý opravený s novou fasádou, která - díky bohu - není nijak křiklavá. Asi víte, kam tím mířím - některé domy jsou jako omalovánky. Metro je od domu zhruba 300 m.

Háje nejsou jenom metro, ale i dopravní uzel pro autobusy. Linek jsem napočítal dohromady 19. Přitom ujdete pár minut na druhou stranu a jste v úplně jiném světě.

Mimo Milíčáku je v dosahu i proslulá hostivařská přehrada s koupalištěm. Od domu je to do hostivařského lesoparku lehce přes kilometr.

Počet škol a školek je jednoznačně jedna z hlavních předností sídlišť. Jsou totiž na každém rohu a vaše děti do nich bez problémů dojdou sami a pěšky. Tedy žádné taxikaření po širokém okolí.

Vzdálenosti od domu:

Metro Háje: 300 m
(autobusy č. 213, 136, 154, 240, 170, 125, 175, 165, 197, 227, 203, 226, 383, 382, 381, 387, 959, 911, 905)
Supermarket Norma: 100 m
Supermarket Albert: 300 m
Supermarket Lidl: 500 m

Přírodní památka Milíčovský les: 600 m
Hostivařská přehrada (hráz): 2 km

Škol a školek je v okolí tolik, že to snad nejde ani spočítat. Jedna velká MŠ je dokonce přímo za domem.

Půdorys bytu
(přeměřen laserovým dálkoměrem)

Prohlášení vlastníka
(ke dni zapsání jednotky, neobsahuje aktuální výměry po úpravách bytu)

Rozpis plateb

Máte pocit, že nějaké informace chybí? Rádi byste něco doplnili? Zavolejte nebo napište, jsem vám k dispozici.

REZERVOVÁNO.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.