Byt, kterému jednoduše nic nechybí. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Byt, kterému jednoduše nic nechybí.

Skoro všechno, co nabídne dům. U metra, do 7 milionů. Neřešitelné?

Tato nabídka je přehlídkou všeho, co můžete očekávat od perfektního bydlení v bytě s rozumným rozpočtem. Zahrada, terasa, balkon, 2 garážová stání a dispozice 3+kk. A jako bonus kousek od metra.

Na 67 m2 čtverečních nalezne dostatek prostoru nejenom pár, ale i rodina. Ať už budou na zahrádce běhat vaše děti, mazlíčci a nebo tu budete jenom pěstovat bylinky, rozhodně ji oceníte. A to především v těchto dobách, kdy je otázka, kdy nás zase zavřou doma. S vlastní zahrádkou ponorkou ale trpět nebudete.

Metro je jenom 5 minut od domu, takže se vlastně obejdete i bez auta. Jenže to máme v každé rodině stejně dvě. Nemusíte vymýšlet, kam to druhé uklidit. K bytu totiž patří hned dvě garážová stání.

Tento byt má zkrátka atributy bydlení v domě, přinejmenším v řadovém. Takhle blízko metra a za tuhle cenu ale těžko nějaký seženete. Skvělá alternativa, nemyslíte?

Dispozice: 3+kk
Obytná plocha: 66.6 m2
Dvě garážová stání

Zahrada o velikosti 89 m2
Terasa o velikosti 35 m2
Balkon o velikosti 8 m2

5 minut na metro
Minimální provoz kolem domu

Poplatky 3.594 Kč + elektřina (vč. stání)

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

A jdeme na to. Hlavní místnost bytu, centrum dění a místo, kam budete zvát své návštěvy, až se budete chtít pochlubit vaším novým útočištěm. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, výstupem na balkon i velkou terasu. Velká okna zajišťují bytu opravdu hromadu světla. Orientace je na jih a západ.

V moderně pojaté kuchyňské lince naleznete všechny potřebné vestavěné spotřebiče. Stejně jako celý byt, je stará pouze 6 let a tedy téměř jako nová.

Zařízení není součástí prodeje, ale pro inspiraci poslouží skvěle.

A máme tu první z věcí, po které tolik toužíte. Dostatečně prostorný balkon, který nabídne přes 8 m2 plochy. Orientace je na čistý jih.

Jenže vy mimo balkonu potřebujete i pořádnou terasu. A tu tady máte skutečně královskou, 35 metrů pro vaše grilovací sešlosti je vám kdykoliv k dispozici. Na grilování už nebudete muset lítat po kamarádech nebo na chatu.

Z terasy seběhnete pár schodů dolů a jste na své vlastní zahrádce. 90 metrů je tak akorát pro ty, kteří chtějí zahradu, ale nebaví je lítat se sekačkou celý den. Já sám mám u bytu 140 metrů a přiznám se, že mám kolikrát problém i s tím. No jo, holt nejsme všichni zemědělci..

Zahrádka je větší, než se z její výměry na první pohled zdá. Je do tvaru L a můžete na ni vstoupit i úplně zvenčí vrátky v plotě.

Teď se ale vrátíme zpátky do bytu a budeme pokračovat na další pokoje. Toto je nejmenší pokoj bytu, plánovaný jako dětský nebo pracovna. Má 8.6 m2 a jeho část v současnosti zabírá poměrně velká skříň.

Všechny místnosti jsou přístupné z centrální bytu, žádné pokoje tu nejsou průchozí. Dvoje dveře vlevo na chodbě vedou do koupelny a na oddělenou toaletu. Pračku i sušičku pohodlně umístíte do výklenku.

Celá koupelna je provedena v nadčasových barvách a díky dostatku prostoru se do ní vešla i vana. Tu v dnešní uspěchané době dospělí využívají jen zřídka, pro děti je ale vana absolutní nutnost! Hned vedle koupelny se pak nachází samostatné WC.

O konečně - hlavní ložnice. 13 m2, do kterých se vejde i tak obrovská postel, jako je ta z fotek. Okno je orientováno směrem na vaši terasu.

V bytě se mimochodem nachází i šatna (2.4 m2), ale tu jsme nefotili. Někde se prostě skladovat musí 🙂

Výtahem se svezeme do garáží, kde nás čeká poslední milé překvapení - dvě stání. Umístěná jsou za sebou a jsou tak dlouhá, že někteří sousedi našli prostor i na vytvoření sklípku vzadu u zdi.

V garáži bloudit rozhodně nebudete, vaše stání je totiž kousek od vjezdu. A ani ten není nijak divoký, vrata jsou opravdu široká a navíc v úrovni terénu.

Až budete pořádat všechny ty grilovačky a sešlosti, vaše návštěvy mohou zaparkovat před domem, kde je k dispozici parkoviště. A kdyby byla zahrádka dětem malá, mohou klidně lítat na louce u domu, na kterou je vidět přímo z bytu.

Metro Rajská Zahrada je od domu jenom 5 minut jízdy autobusem, na který dojdete po 300 metrech. Můžete jít klidně pěšky, cesta trvá 20 minut. Když jsem tu opodál před lety prodával dům, cestu jsem si vyzkoušel asi 50x. Nepůjdete po žádných rušných silnicích, ale starší zástavbou rodinných domů.

Tak co na to říkáte? Právě jste se seznámili s vaším novým domovem. Teď už jen pár technických věcí.

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS: 300 m (linka 201 a 186 - Rajská Zahrada)
Metro Rajská Zahrada: 5 min busem 20 min pěšky
Nájezd na Pražský okruh: 700 m

OC Černý Most: 5 km / 7 min
Milion dalších obchodů u Makra: 5 km / 7 min
Nejbližší potraviny: 1.5 km / ul. Pelušková

Mapa škol:


Půdorys bytu

Výpis z katastru - předmět prodeje

6.990.000 Kč

Možnosti financování

Varianta A - 80%

Kupní cena: 6.990.000 Kč

Hypotéka: 5.592.000 Kč

20% Vlastních prostředků: 1.398.000 Kč

Úroková sazba od: 1,64 %

Splatnost: 30 let

Měsíční splátka: 19.677 Kč

Varianta B - 90%

Kupní cena: 6.990.000 Kč

Hypotéka: 6.291.000 Kč

10% Vlastních prostředků: 699.000 Kč

Úroková sazba od: 2,19 %

Splatnost: 30 let

Měsíční splátka: 23.856 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.