Prodej bytu – Letňany - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Prodej bytu – Letňany

Úplně nový byt 3+kk v ceně stejně velkého paneláku.

Toto 3+kk se převzalo od developera teprve v dubnu. Pokud tedy sháníte byt, ve které ještě nikdo nikdy nebydlel a s plnou zárukou, nemusíte na něj X let čekat. Bydlet v něm můžete už za pár týdnů. A to v Letňanech. V městské části, která se v posledních letech rozvíjí neuvěřitelným tempem.

Celkem 91 m2. Garážové stání, sklep a dva balkony. Všechno, co můžete od novostavby očekávat. Chybět vám tu nic nebude. Leťnany jsou díky hromadě škol, školek, plaveckému bazénu, velkému nákupáku a nedalekým parkům rájem pro rodiny s dětmi.

Byt je nabízen bez kuchyňské linky. Tu si totiž stejně každý chceme udělat podle sebe. A bylo by tedy zbytečné platit za něco, co by vám následně nesedělo. Mimo linky a světel je ale všechno hotové a byt je k okamžitému nastěhování.  A to v ceně, za kterou dnes prodávám stejně velké byty v panelácích. Zkrátka skvělá volba pro novou základnu vaší rodiny.

Plocha bytu: 91 m2
Dispozice: 3+kk

Dokončeno: duben 2020
Třída energetické náročnosti: B

Příslušenství: garážové stání, sklep, dva balkony
Umístění: třetí podlaží / druhé patro

Začneme trochu netradičně zvenčí, aby bylo hned na úvod lépe patrné, v které části domu se byt nachází. Samotné umístění bytu je totiž jeden z jeho největších benefitů. Je situován uprostřed domu na jižním cípu. Díky tomu je v bytě celý den světlo, sluníčko se točí kolem něj. Na severní stranu nejsou žádné místnosti, všechny jsou od východu, přes jih na západ. Otazník z mraků na druhé fotce není Photoshop 🙂

Obývací pokoj s kuchyní nabízí 26 m2 plochy. Příprava na kuchyňskou linku je hotová, její výběr a provedení už je na vás. Linka je totiž hodně individuální záležitost. Každý má jinou představu o jejím členění a designu. K dispozici je výstup na balkon, který je v tomto případě orientován na západ.

Pohled na okolí z balkonu obývacího pokoje. Jak je patrné, ještě všude ani nevyrostla tráva. Dům je dokončen skutečně úplně čerstvě. V obývacím pokoji i ložnicích samozřejmě naleznete veškeré nutné datové rozvody a dostatek zásuvek.

Nyní se nacházíme v prostředí ložnici, která může taktéž fungovat jako pracovna. Okno je na jih, velikost 19 m2.

Druhá ložnice o velikosti 18 m2 má k dispozici druhý balkon, tentokrát na východ. Obývací pokoj se nachází přesně na druhém konci bytu, což je dobře patrné na druhé fotce s otevřenými dveřmi na chodbu.

Přímo mezi ločnicemi naleznete koupelnu s vanou a toaletou. Její provedení je proti základní verzi developera řešeno v nadstandardu.

Hned u vstupu do bytu je po ruce oddělená toaleta s prostorem pro umístění pračky se sušičkou. Provedena je v jednotném designu s koupelnou. Vstupní dveře do bytu jsou pochopitelně bezpečnostní.

Stejně jako koupelny, i podlahy se řešily v kvalitnějším a líbivějším provedení. Za zmínku taktéž stojí, že při technické přejímce bylo za asistence odborníka řešeno naprosto všechno. V bytě tak nejsou žádné nedostatky, které oko laika přehlédne. To je ušetření nejenom značného času, ale i peněz. K opravě bylo řešeno celkem 36 bodů.

Dům je prozatím posledním ve stávající zástavbě. Na dohled z balkónů se nachází letňanský lesopark a park Havraňák.

Samozřejmostí je garážové stání (č. 119) a sklep. Už ne vždy se ale stane, že je sklep umístěn prakticky. U spousty domů do něj od auta musíte běhat orientační závod. Tady je to naštěstí jiný příběh, protože se sklep nachází přímo za stáním a nabízí příjemné 4 m2.

Přístup do domu je řešen na čip, do garáží zrovna tak. Výtah jsme nefotili, je totiž stále ještě obložen deskami proti poškození při stěhování. Vyjíždět budete do třetího podlaží, tedy druhého patra.

Architektura domu je jednoduchá a líbivá. Vchody jsou zde dva, do bytu se dostanete přes zadní. Vjezd do garáže se nachází z opačné strany domu.

Přestože je dům poslední v zástavbě, v minulosti se zde postavilo již několik etap. V souvislosti s tím je v místě solidní infrastruktura, skvělá občanská vybavenost a dostatek hřišť pro vaše děti. Nejbližší škola je 1.5 km od domu.

Kdo Letňany znáte, víte dobře o obrovské občanské vybavenosti. Nechybí tu absolutně nic. OC Letňany je na konci ulice, něco přes 2 km. Metro je vzdálené 2.5 km, 7 minut jízdy autobusem.

V okolí domu jsou hned dva lesoparky. Havraňák je vzdálen cca 800 m, letňanský lesopark je vidět přímo z balkonu (cca 600 m). Je zde skvělá dráha na inliny a nebo na kolo vč. upravného singltrailu.

Dům se nachází na adrese Miroslava Hajna 895/2b, kterou Google ještě neukazuje. Proto je zadána adresa protějšího domu.

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS č. 158, 195, 201: 400 m
(7 min přímý spoj na metro Letňany)

 OC Letňany:  2 km / 4 minuty
Globus Čakovice: 2 km / 5 minut
Nádraží Čakovice: 2 km / 7 minut na kole
Dálnice D8: 2 km / 4 minuty
Pražský okruh: 4.5 km / 7 minut

3x ZŠ (nejbližší 1.5 km od domu), 6x MŠ 

Půdorys bytu

Podlahová plocha byla v průběhu stavby upravena (běžná praxe). Plocha dle LV činí 90.5 m2. Uvedený plán je z nabídky developera.

Máte pocit, že nějaké informace chybí? Rádi byste něco doplnili? Zavolejte nebo napište, jsem vám k dispozici.

7.250.000 Kč


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.