Na bydlení i investici - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Na bydlení i investici

Univerzální 2+kk s velkorysou plochou a sklepem

Pakliže sháníte byt, který bude využitelný naprosto univerzálním způsobem, toto 2+kk na Bohdalci bude dost možná tím pravým. Těžko totiž hledat všestrannější nemovitost, než je právě dvoupokojový byt, který je skvěle dopravně dostupný, v opravném domě a ještě k tomu je sám po rekonstrukci. Ať už tedy hledáte bydlení pro sebe, anebo máte s bytem investiční záměr, poslouží naprosto perfektně. Obsazení nájemcem lusknutím prstu. A bydlení? V kolika bytech 2+kk na vás čeká více než 20 metrová ložnice? Dům, jehož opravu má na svědomí společnost PSN v roce 2018, je navíc opraven skutečně citlivě. Těšit se v něm tedy můžete na řadu klasických prvků a radost z toho, že váš byt nebude v domě, který je nudný a jako přes kopírák. Popovická a čtyři jedničky. Vaše nové šťastné číslo.

A na jedničku je i samotné rozložení bytu. Tady se totiž mačkat rozhodně nebudete. Ložnice má parádní velikost přes 20 m2 a obývák s kuchyní 19. Nadstandardní je taktéž výška stropů. Pračka v lince? Častá nemoc menších bytů. Tady? Ani náhodou, tady má své vlastní místo tak, aby nerušila - v komoře. Koupelna je přístupná z ložnice a centrem bytu je pak chodba, ze které jsou obě obytné místnosti samostatné přístupné. Nechybí ani sklep, takže si nebudete lámat hlavu s tím, kam uklidit všechny ty sezónní věci nebo lyže. Při rekonstrukci, která proběhla v roce 2021, se navíc podařilo zachránit původní parkety v ložnici, které bytu propůjčují příjemného ducha dob, ve kterých tento dům vznikl.

Umístěn je naprosto ideálně. Hnedka u tramvajové a autobusové zastávky Chodovská, tedy u Kauflandu u Bohdalce. Hluku se ale obávat nemusíte, byt je orientovaný na východ a do dvora. O nedalekém rušném místě tedy budete vědět pouze tehdy, když budete sami chtít a bude se vám hodit. Na metro Pankrác vás doveze přímý spoj zhruba za 10 minut a kdybyste náhodou chtěli vyrazit tramvají do centra, na Synkáči budete za nějakých 6 minut. A abych nezapomněl na vášnivé sportovce - Hamerský rybník a velké sportoviště je 3 zastávky busem nebo 10 minut pěšky. Univerzální byt na univerzálním místě.

Dispozice 2+kk
Plocha bytu 54 m2 + 3 m2 sklep
5. patro s výtahem

Rekonstrukce bytu 2021
Rekonstrukce domu 2018

Orientace na východ
8 minut přímým BUSem na metro
Poplatky 1.516 Kč | Elektřina 4.5 MWh/rok

5.640.000 Kč

Virtuální prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displeji i s nasazenými VR brýlemi. Pro zjištění jednotlivých rozměrů můžete využít i funkci měření.

Opravený klasický dům naleznete na Bohdalci přímo naproti Kauflandu, pouze pár kroků od stanice tramvají a několika autobusů. Ruch vás ale trápit nebude, okna bytu jsou totiž orientovaná do dvora.

Začneme v obýváku s kuchyní, tedy v místnosti o velikosti 19 m2.

Obě okna bytu jsou orientované na východní stanu, tedy směrem do dvora. Od křižovatky je byt odfiltrovaný zástavbou bytových domů.

Vše potřebné. Prostor pro jídelnu, gauč i kuchyni. Vytápění bytu řeší elektrické nástěnné konvektory.

Insert Image

Nová kuchyňská linka, ve které vás čeká i často chybějící spotřebič - myčka o klasické velikosti (60 cm, tedy ne úzká). Univerzální a nestárnoucí provedení v bílé barvě se postará o to, že ji nebudete muset za pár let měnit kvůli divokým barvičkám. Ostatně má odslouženo pouhé 2 roky, je tedy stále zánovní.

Perfektní vlastností bytu je to, že jsou obě místnosti samostatně přístupné z chodby a nejsou tedy průchozí. Ve dveřích vlevo (druhá fotka) se pak nachází komora (0.6 m2), kterou vám na fotkách neukážeme. Věrně totiž slouží svému účelu, a to až po strop 🙂 Nachází se v ní taktéž pračka.

A tohle je skutečná paráda. Žádná miniaturní ložnička, ale skutečně plnotučných 22 m2. To je plocha, na kterou se v nových bytech běžně umisťují i dva pokoje.

Na takovou porci místa se vejde všechno, co budete potřebovat. Několik skříní, velká postel i pracovní kout. Pravděpodobně jste si také už všimli vyšších stropů. Ty mají místo klasické normy 2.6 metru o 40 cm víc, tedy rovné 3 metry. Koupelna je přístupná přímo z ložnice. 

Ani ta není žádný prcek a stejně jako celý byt, je zrekonstruovaná v roce 2021.

Majitel bytu nemodernizoval za každou cenu. V ložnici na vás tedy čekají originální renovované parkety. Ty, které ještě nedávno často končily v kamnech, aby se z nich o pár let později stal vyhledávaný originální prvek, který prostoru propůjčuje příjemný hřejivý vzhled.

Praktika bude zajímat nový výtah, milovníka starších domů pak dokonale zrekonstruované chodby s původním terazzo (ušlechtilá kamenná drť, která se často používala v lepších domech začátkem minulého století). Skvěle sladěné obklady i jednotná podoba dveří pak dokreslují výsledný skvělý dojem. Sbohem domům, kde jsou rozmlácené společné prostory a každé dveře jiné podle toho, kdo měl co zrovna po ruce.

10 až 15 minut chůze od domu se nachází Hamerský rybník se známým sportovištěm, kde vás čeká nespočet možných aktivit s desítkami různých kurtů.

Na druhou stranu přes kopec, něco lehce přes kilometr, vás pak čeká nová vlaková stanice Eden a stejnojmenné obchodní centrum s dalším dopravím uzlem, na kterém můžete naskočit na tramvaj číslo 22.

Adresa:
Popovická 1111/2, 101 00 Praha 10 - Michle

Stanice BUS a TRAM Chodovská - naproti
(linka 11, 14, noční 96 a 135, 136, 150, 188, 213 a noční 913)

Kaufland - přes ulici
Hamerský rybník + sportovní areál - 1.300 m
OC Eden - 1.400 m

Vlak Eden - 1.300 m
Nájezd na Jižní spojku - 1.000 m

Vlastně je asi zbytečné to dále rozepisovat, koukněte na mapku. V dostupnosti je naprosto všechno.

Půdorys bytu

Výpis z katastru - předmět prodeje

Prohlášení vlastníka

Vyúčtování 2022 - SVJ

Spotřeba elektřiny 2022

PENB

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.