Kompletně vybavený penzion. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Kompletně vybavený penzion.

Insert Image

Obklopen úžasnou krajinou a okamžitě připraven k provozu.

Vždycky jste snili o univerzálním objektu? Kde budete moci provozovat penzion, restauraci, firemní konference a k tomu ještě svatby? Aby byl reklamou sám o sobě, protože na blízké silnici projedou denně tisíce a tisíce aut, přitom byl uprostřed překrásné krajiny nedaleko ikonického hradu? A úplně nejlépe - aby byl bez jakýchkoliv investic a připraven k provozu z minuty na minutu? Tak to jste právě vyhráli jackpot. A nebo tu bude třeba sídlo vaší firmy?

Tento skvěle vybavený penzion stále ještě voní novotou. Rozsáhlá stavba byla dokončena a zařízena koncem roku 2016. Čeká vás celkem 8 plně vybavených pokojů, restaurace o kapacitě 75 osob, profesionálně vybavená kuchyně, konferenční salonek (35 osob) a taktéž možnost ubytování zaměstnanců - celý tento obrovský objekt je podsklepený. A v létě na velkých pozemcích, které mají dohromady skoro 5.000 m2, pohostíte dalších několik desítek lidí. Zrovna tak je k dispozici velká úložná půda. A kdyby toho všeho bylo málo, na pozemcích si můžete pohrát s dalšími vedlejšími stavbami.

Jistě vás bude také zajímat, jak se k nemovitosti choval minulý majitel. Jestli je něco k nezaplacení, tak právě přístup předchozího vlastníka. Cihly, metry čtvereční, technologie - to můžete najít vesměs všude, když je vůle a peníze. Co ale všude nenajdete, je perfekcionismus a chorobná touha po dokonalosti. Právě to specifikuje aktuálního majitele, který je nervózní z každého oloupaného nátěru. V tomhle případě si totiž můžete být naprosto jistí, že vás nečeká žádný zajíc v pytli. O domě a jeho provozu ví totiž majitel, který je mimo jiné špičkový kuchař, naprosto všechno. Dokončení a veškeré vybavení je totiž právě jeho dílem a zná každý centimetr stavby.

A třešnička na dortu? Tou je pak samotné místo. Nedaleko Bezdězu a přímo u frekventované silnice, po které projedou tisíce a tisíce aut. Paradox je, že je v penzionu prakticky neslyšíte, a zrovna tak na zadní části pozemku. S vybudovaným sjezdem přímo ze silnice je penzion reklamou sám o sobě. Těžko si ho můžete nevšimnout. Díky blízké Mladé Boleslavi, do které dojedete za pár minut a nedalekému hradu Bezděz je vaše šance na úspěch tak vysoká, že je to skoro až nevyhnutelné. Ráj výletníků a cyklistů. Myslíte si, že se objekt prodává proto, že nevydělával? A co když je příběh přesně opačný? Co když měl majitel tolik objednávek a práce, že by potřeboval team desítek lidí?

V životě ale každý dospějeme do fáze, když už chceme klid a užívat si života. A přesně tak je to tady. Pokud vy chuť a energii máte, pak se v kombinaci výše uvedeného úspěch prostě a jednoduše dostavit musí. V tomto provozu totiž cílíte na obrovské spektrum klientely. Na turisty, náhodné cestovatele, svatby, firmy. A nebo vymyslíte ještě něco úplně jiného?

Sklep, dvě provozní podlaží, půda
8 plně zařízených pokojů
Plocha celkem 695 m2
Přímo u silnice 1. třídy č. 38

Kolaudace září 2016
Pozemek 4.776 m2
Zpevněná parkovací plocha cca 1.100 m2
PRODEJ OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI (S.R.O.)

Profesionálně vybavená kuchyně
Kompletně podsklepeno - tech. zázemí
Restaurace o kapacitě 75 osob
Vytápění tepelným čerpadlem

Virtuální prohlídka penzionu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model domu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Penzion obklopují rozsáhlé pozemky o celkové ploše 4.776 m2 s velkou parkovací plochou u silnice (cca 1.100 m2). Silnice u penzionu není žádná lokální zkratka, ale jeden z páteřních tahů. Silnice 1. třídy č. 38 je třetí nejdelší v ČR a dojedete po ní až do Rakouska. Obrovskou výhodou je sjezd vybudovaný z obou směrů. Hranici pozemků tvoří severozápadním směrem les.

A právě blízkost lesa vedla ke konání mnoha svateb, romantickým zákoutím se tu totiž nevyhnete. Svatební hostinu uspořádáte přímo v penzionu a všichni se pak pohodlně vyspí v pokojích nahoře. K tomu všemu se ale ještě dostaneme, teď vlítneme rovnou dovnitř.

Hlavní prostor penzionu - restaurace s kavárnou a barem. 119 m2 s kapacitou celkem 75 osob. Součástí prodeje je úplně všechno vybavení, které vidíte na fotkách (až na drobnosti nebo to, co zapůjčil pivovar). Pro zajímavost - nábytek není žádný aušus, ale český výroba z masivního dřeva.

O příjemné večeře se zaslouží krbová kamna, která nejen dobře vypadají, ale prostor také velmi rychle vyhřejí.

Barový pult s částečně proskleným stropem, který tvoří vitráž, je zajímavým oživením, které vynikne především na chodbě u pokojů.

Insert Image

Podle černých židliček poznáte druhou sekci prostoru, kterou je kavárna. Bez polstrování jenom na kafe, ty s polstrováním na oběd.

Celková úroveň provedení i vybavení potěší oko i toho největšího puntičkáře.

A teď něco pro kuchaře. Přes lítačky se totiž přesuneme do kuchyně.

Ta totiž není žádné ořezávátko. Kompletní vybavení a technologie, vč. takových specialitek, jako systém odvětrání, který zabraňuje nachlazení. Kuchyně nabízí celkem přes 50 m2 a také několik velkých oken.

I zde platí, že veškeré vybavení na fotkách zůstává součástí prodeje. Spotřebiče jsou zánovní a na profesionální úrovni - hodnota vybavení se pohybuje kolem 1.5 milionu Kč. Přes část s kuchyní je taktéž vstup do sklepa - ten jsme ale nefotili, nějaká tajemství si pro sebe nechat musíme. A ne, nikdo v něm není zavřený... 🙂

Přímo z kuchyně je taktéž přístupný konferenční salonek, kam se bez potíží vejde 35 osob. Na různé školící akce tak můžete připravit taktéž vlastní občerstvení.

Pro unavené byznysmeny je k dispozici kuchyňka. Velikost salonku je 33 m2 a je přístupný z centrální chodby penzionu.

Z té je přehledný přístup do všech částí. Po schodišti k pokojům, vedle křesel do restaurace. Ta je přístupná i dvojicí dveří přímo z terasy. Naproti křeslům se pak nachází toalety.

Insert Image

I ty jsou zcela nové a splňují potřebné nároky. Toalety jsou samostatné pro pány, dámy i hendikepované. První podlaží objektu je vč. přístupu bezbariérové.

Konec hostiny, teď si půjdeme odpočinout nahoru. Čeká nás celkem 8 plně vybavených dvoulůžkových pokojů.

Přístup je řešen přes automaticky osvětlené schodiště, do všech pokojů vstoupíte přes jednu chodbu.

Obrovské množství prostor, kde může fungovat technické zázemí, naleznete ve sklepě. Ale tahat všechno prádlo pořád nahoru a dolů, to by nebylo asi úplně optimální. Proto je hned vedle pokojů prádelna, kam můžete umístit pračky a sušičky. Ušetříte si tak spoustu času i nervů. Z prádelny je taktéž přístup na obrovskou půdu.

Vstup do pokojů je řešen elektronicky přes čipy nebo karty, zrovna tak i klasicky přes klíč.

Orientační plánek podlaží prozrazuje rozložení pokojů. S výklenky směrem k silnici, ty za schodištěm pak k lesu. Šedě vyznačené plochy jsou schodiště a technické zázemí (prádelna).

V tomto případě se díváte na pokoj, který je v plánu označen tmavě zelenou barvou. Ve všech pokojích je shodný standard vybavení.

Rozdíly jsou pouze v uspořádání lůžek. Největší pokoj nabídne 23 m2 (bez započtení chodby a koupelny), nejmenší pak 14 m2. Největší pokoje se nachází v části s výklenky.

Každý pokoj je pochopitelně vybaven vlastní koupelnou. Ty jsou provedeny ve velkoformátové dlažbě v nadčasovým tlumených tónech, žádné divoké barvičky.

I pro vybavení a provedení pokojů platí, že se jedná o kvalitní nábytek z masivního dřeva. Barvy jsou laděné tak, aby prostory působily útulně a hřejivě.

Ve všech pokojích nechybí dostatek světla, nejedná se o žádné temné kobky. V nejmenších (14 m2) je jedno okno zvlášť pro pokoj i koupelnu, ve zbytku jsou pak minimálně 2 okna na každý pokoj.

Na této fotce vidíte nejmenší pokoj penzionu. U každého z 8 pokojů platí stejná koncepce - ložnice, chodba a koupelna.

Tím největším je naopak tento s výklenkem. V domě jsou dva zrcadlově otočené.

Vaši hosté si mohou užít skutečně nevídaných výhledů z oken. V okolí penzionu neexistuje žádná další zástavba a těžko lze očekávat, že tu kdy co dalšího povolí. U lesa, uprostřed polí a luk zůstanete tedy obklopeni pouze přírodou.

Fantastických scenérií si užijí večer především hosté v západních pokojích.

Mimořádně fotogenická krajina v okolí penzionu vypadá skvěle za každých okolností.

Stavba o skutečně obří ploše (skoro 700 m2) má celkem 3 podlaží, z toho jedno částečně pod úrovní terénu. Vysoká okna z boku domu (směrem k lesu) jsou z kuchyně a salonku. Plyn pro kuchyni je skladován v bombách v přístřešku.

Ve sklepě jsme s foťáky neběhali, ale ať máte alespoň představu o jeho velikosti. Celkem 194 m2 a nespočet možností jeho využití. Zásobování má přístup přes garážová vrata do místnosti č. 01 (99 m2). V místnosti č. 05 se nachází technické zázemí domu, tedy veškerá technologie k ohřevu vody a vytápění (tepelné čerpadlo).

Z čela domu se nachází terasa o kapacitě zhruba 35 osob. Pokud byste chtěli navyšovat kapacitu pro celoroční provoz, pak se jedná o ideální místo pro "zimní zahradu".

A kolik lidí se vejde sem? Celá velká svatba. Všechny tyto pozemky jsou součástí prodeje a lze na nich vybudovat další menší stavby.

Nejlepší přehled o rozložení získáte z tohoto snímku z dronu. Parkování cca 1.100 m2, zastavěná plocha 313 m2, celkem 4.776 m2.

Adresa objektu:
Čistá 251, 29423 Čistá, okres Mladá Boleslav

Vzdálenosti od domu:

Mladá Boleslav (centrum): 10 km / 10 min

 Praha: 59 km / 40 min
Liberec: 52 km / 35 min

Hrad Bezděz: 12 km
CHKO Český ráj: 17 km
Máchovo jezero: 20 km
Kost: 26 km
Kokořín: 28 km

Nájezd na dálnici D10: 10 km / 10 min

Insert Image

Půdorys domu - 1. NP

Půdorys domu - 2. NP

Půdorys domu - 1. PP

Výpis z katastru - předmět prodeje

Mapa katastru - předmět prodeje

Další technické specifikace a souhrnné detaily  objektu

✓ Celková užitná plocha – 695 m2
✓ Zastavěná plocha – 313 m2
✓ Orná půda – 1 840 m2
✓ Lesní pozemek - 1 342 m2
✓ Ostatní plocha – 1 281 m2
✓ Restaurace a kavárna pro 75 osob
✓ Salónek pro dalších 35 osob
✓ Letní terasa pro 35 osob
✓ Venkovní posezení u kiosku na parkovišti cca 40 - 60 osob
✓ Parkoviště pro cca 25 aut , 3 autobusy a 15 motorek
✓ Vytápění: ústřední - tepelné čerpadlo vzduch/voda
✓ Čistička s retenční nádrží a vsakovacími jámami, dva lapoly
✓ Inženýrské sítě: voda, elektro
✓ Celý objekt má bezpečnostní kamerový systém, EZS

CENA NA DOTAZ

Insert Image

rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.