Obrovský dům na kraji Říčan - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Obrovský dům na kraji Říčan

Můj dům, můj hrad. Těžko pro tento dům najdeme vhodnější heslo.

Napadá mě spousta přívlastků pro tento dům. Ať už v něm vidíte cokoliv, shodneme se na jednom. Marně budete v nabídce na prodej hledat něco podobného.

Obrovský vnitřní bazén, sauna, absolutní soukromí díky vzrostlým stromům a přes 2.500 m2 pozemku. Tohle všechno korunuje téměř 500 m2 vnitřní plochy. V dobách, kdy se trh zaplavuje řadovými domy s miniaturními pozemky může tato nabídka působit skutečně jako z jiného světa.

A právě proto jste asi tady. Chcete jiný svět, svůj vlastní. Takový, do kterého když nebudete chtít, nebude vám nikdo zasahovat. Dobře totiž víte, že soukromí a něco extra je přesně to, co potřebujete pro spokojený život.  Současní majitelé bydlí v domě 20 let, dokonale znají každý jeho centimetr.

Žádný zajíc v pytli, který chodí z ruky do ruky, ale léty prověřená, kvalitní stavba. Jako třešnička na dortu je pak vzrostlá zahrada s hromadou kouzelných zákoutí. Vítejte na stránce domu, která může změnit váš život. A to vážně nejsou kecy, dejte mi 5 minut času a uvidíte sami.

Zastavěná plocha: 418 m2
Dvě podlaží ve třech křídlech
Kolaudace: 12 / 1997
Vytápění plynovým kotlem

Dispozice: 6+1
Obytná plocha: 496 m2 (bez balkonů)
50 m2 garáž + spousta stání venku
Pozemky: 2.760 m2 (210 m2 příjezd)
PENB: třída E

Spotřeba plynu: ​7.500 - 9.000 m3 dle sezony
Elektřina: 8 - 9 MWh
Sauna a obrovský vnitřní bazén
Zahrada s absolutním soukromím

Vodovod a plynovod. Odpad - 2 x 8 m3 jímka.

Uvedené plochy odpovídají doloženému plánu a katastrální mapě.

3D interaktivní prohlídka domu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model domu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Představte si dům tak velký, že dostat ho celý na fotku je prakticky nemožné. Více než 400 m2 zastavěné plochy, tak to už je vážně něco. 3 části vybíhající ze středu domu, dvě podlaží a neuvěřitelné množství místa.

Z této fotky je asi nejlépe patrné minimum sousedů domů. A když už nějací jsou, díky vzrostlé zahradě o nich vůbec nevíte. Dům se nachází nad úrovní ostatních domů, uvidíte brzy na fotkách z balkonu.

Možná byste to na první pohled neřekli, ale z domu je i široký výhled do okolí. O něm bude ještě řeč. Prim tu hraje vysoká míra soukromí. Ze zhruba poloviny obvodu totiž  dům neobklopují žádní sousedé. A i kdyby byli, je tu tolik vzrostlých stromů, že stejně nemají šanci. Tady si ranní kávu vypijete skutečně sami.

K zahradě se ještě vrátíme a věřte mi, stojí to za to. S prohlídkou domu začneme uprostřed domu. Obývací pokoj s plochou cca 40 m2 nabízí vstup do jedné z nejzajímavějších místností tohoto domu.

A tou není nic menšího, než váš soukromí plavecký stadion. Tento obrovský vnitřní bazén je vážně něco. Schválně - kolik domů v téhle cenové relaci dokáže nabídnout něco podobného? Celá tato místnost (70 m2) je ohromně světlá díky čtveřici velkých oken, která jdou navíc kompletně otevřít a lze tak propojit bazén se zahradou.

Nemáte na bazén zrovna chuť? Tak co takhle sauna, která je umístěna hned u něj? A nebo snad venkovní vířivka, která je před částí domu s bazénem, ze které můžete sledovat tento skvělý západ slunce? Tahle sekce domu bude rozhodně nejoblíbenější, přinejmenším pro vaše děti nebo vnoučata.

Maminky a babičky (případně šikovnější pánové, mezi které já rozhodně nepatřím) zase ocení tuto královskou kuchyni s dostatkem místa i velkými okny. K ruce je mimo jiné i komora a spižírna. V téhle kuchyni se skutečně dá tancovat.

Jestli pak povečeříte v jídelně nebo na terase mezi křídly domu, která je dokonale krytá a není na ni odnikud vidět, to už je na vás. Já můžu ze dvou večeří tady potvrdit, že mě bazén v oknech dost provokoval.

A nebo se vydáte o kousek dál a sklenku vína si ochutnáte v oáze klidu, kterou tato zahrada bezpochyby je. Teď se ale zase na chvíli vrátíme dovnitř.

Tohle je hlavní hala domu, ze které je přístup do všech částí stavby. Prosklený vstup za křídlovými dveřmi je hlavní vchod do domu. Na druhé fotce je v otevřených dveřích vidět do obývacího pokoje.

Hned u vsutpu do domu je umístěn první pokoj, který aktuálně funguje jako pracovna. Naproti němu se pak nachází bývalá posilovna s velkým oknem do zahrady, nyní se jedná o pokoj pro hosty (pracovna západ, pokoj pro hosty východ).

Pokoj pro hosty má pochopitelně svou koupelnu, která je přístupná také z pracovny. Tedy pokud byste měli hostů tolik, že budete potřebovat hned dva pokoje, z každého je dobrý přístup do této koupelny.

Po schodech vystoupáme do druhého podlaží domu, kde je směrem na západ prosklený vstup na balkon, ze kterého..

.. ze kterého je skutečně nekonečné množství výhledů. A Prahu tu máte jako na dlani. Majitelé doporučují jako ideální místo pro Silvestr.

Balkony ve střeše jsou tu hned 3 další, ale že bude tento nejoblíbenější je bez diskuze.

Horní hala je opět středem tohoto podlaží, přístupné jsou všechny 3 části domu.

První ložnice o velikosti cca 25 m2 má, stejně jako všechny ostatní, výstup na svůj balkon a orientaci na slunný jih.

Druhá ložnice se nachází ve křídle naproti té první, má skoro 40 m2 a okna směrem na sever.

U této velké ložnice samozřejmě nechybí šatna a vlastní koupelna. Všechny tyto místnosti jsou v samostatném křídle, které je neprůchozí.

A konečně třetí ložnice. Plochou téměř stejně velká jako druhá, jen jinak tvarovaná. Nachází se nad částí domu s bazénem.

Tato ložnice má zrovna tak své vlastní křídlo, které nabízí koupelnu, šatnu a oddělené WC.

V domě jsou tedy celkem 3 koupelny a 5 ložnic, z nichž jedna je využívána jako pracovna.

A teď zpátky na zahradu. Z tohoto pohledu je dobře patrné členění domu směrem na jih. Nad bazénem je fialový pokoj, vlevo potom zelený.

Zahrada je opravdu kouzelná a je je jedno, jestli je den nebo noc. Pokaždé a ze všech úhlů pohledu je prostě úžasná.

A nabízí opravdu spoustu zákoutí. Všechna jsme ani nevyfotili, už takhle jsme si z domu odvezli XXX fotek ze dvou termínů focení. Pořád vás tu budou čekat překvápka. Ovšem jen ta příjemná.

Možná jste se už sami sebe ptali, jak je to s garáží. Zhruba 52 m2 a skutečně velkorysá výška. Vlastně by se sem klidně vešlo ještě částečně vestavěné patro jako úložný prostor.

Zpevněná cesta ke garáži, kterou objedete dům. O přístupu do domu bude ještě řeč, je totiž řešen tak, že je dům vsazen do okolní zástavby, aby kolem něj nejezdila žádná auta.

Jak už bylo řečeno, bavit vás to tu bude ve dne i v noci. A správný dům se samozřejmě neobejde bez krbu!

Některé domy nejsou v noci zrovna dvakrát fotogenické, ale tady to šlo úplně samo.

Insert Image

Tak co na to říkáte? Právě jste se seznámili s vašim novým domem. Teď už jen pár technických věcí.

Okolí domu:

Stanice BUS:
400 m - linka ŠKOLNÍ1
900 m - 364, 303, 469, MHD3

Rybník a restaurace Jureček - 1 km
Sportovní areál Pacov - 700 m
Zimní stadion Merkur Ice Arena - 3.7 km
Sportovní a kulturní centrum Na Fialce - 3.2 km
Tenisový areál Oáza - 4.4 km
Wellness&Squash Pavilon - 3.9 km

Vlak Říčany: 3 km, 6 minut (linka S9, 27 min na Hlavní nádraží)
LIDL, Tesco, BILLA, Penny: 2.3 km / 5 minut
Praha - Václavák: 27 km / 26 minut
Dálnice D1: 7 km / 9 minut

Nejbližší ZŠ přímo v Pacově (Nemo), 6x ZŠ Říčany, 1x MŠ v Pacově (Nemo), 12x MŠ Říčany, 2x gymnázium.

Anglická škola Magic Hill - 3 km
Mezinárodní škola Open Gate - 4.7 km

Předmět prodeje - mapa katastru

V měření plochy je dobře patrná plocha cesty - ta tedy činí 210 m2 z celkových 2.760 m2 pozemků.

Půdorys domu - první podlaží

Půdorys domu - druhé podlaží

18.990.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.