Velkorysé 2+kk s terasou - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Velkorysé 2+kk s terasou

Spousta místa, světla, terasa a garáž v klidné části Modřan. Taky proto je REZERVOVÁNO!

Hledáte byt 2+kk, ale nemůžete narazit na nic, co by bylo dostatečně prostorné. 40, 50, 60 metrů - to všechno je málo. Na tomto webu vám však představuji byt, který se rozléhá na ploše, která je běžná pro byty 3+kk. Téměř 80 m2. A jako bonus má k dispozici více než 20 metrovou terasu se západní orientací, garážové stání a opravdu velkou míru světla. Ačkoliv je umístěn pod střechou, ta je díky svému mírnému sklonu s okny v téměř vertikální poloze. Jedna strana na jih, druhá strana na západ. Perfektní byt pro milovníky prostoru a světla.

U dvoupokojáku budete terasu s velikostí téměř 25 m2 hledat opravdu těžko. V celé Praze bývá takových bytů v nabídce kolem 30, a to z celkového počtu bezmála 2.000 bytů 2+kk. Avšak není terasa jako terasa. V tomto případě je totiž s absolutní mírou soukromí. Byt je umístěn až v posledním podlaží domu, tudíž na vás nikdo nekouká shora, a dokonce ani z boku. Soused je totiž oddělen masivní zástěnou. Pakliže byste se snad obávali tepla v bytě pod střechou, pak věřte, že díky mnoha velkým oknům v bytě bez potíží vyvětráte. A kdyby přeci jen, díky velké terase je místo na osazení jednotky klimatizace připravené. Ačkoliv je parkování velké téma, v této části Modřan s tím bojovat nebudete. Jedno stání je k dispozici přímo v garáži a v boční nepřeplněné ulici nalezne místo i vaše návštěva.

Nadšení budete také z místa. Tato část Modřan je totiž naprosto klidná. Bokem od hlavní silnice se nachází ulice K dolům, která je hned u fary a parku s modřanskou zvonicí. Být bokem ale neznamená, že budete odtržení. Na tramvaj je to 300 metrů a na Palačáku jste sedmnáctkou za zhruba 20 minut. Za stejných 20 minut dojdete do Modřanské rokle, kde na ruch města s chutí zapomenete. A pokud jste fanoušci cyklistiky, cestu na Točnou nebo na Závist máte otevřenou. Bydlení v klidné okrajové části má zkrátka svoje výhody. Modřany jsou však speciální právě tím, že se z nich tramvají dostanete prakticky kamkoliv, a to dokonce i vlakem.

Dispozice 2+kk
Plocha bytu 78.4 m2 + 23.6 m2 terasa
2. patro s výtahem

Cihlový dům z roku 2009| Sekyra
Částečná rekonstrukce bytu 2012 / 2018
Orientace JIH | ZÁPAD

Garážové stání pod domem
300 m na TRAM, BUS i vlak
Poplatky 8.066 Kč (FO 1.568 Kč)

10.490.000 Kč

Virtuální prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displeji i s nasazenými VR brýlemi. Pro zjištění jednotlivých rozměrů můžete využít i funkci měření.

S prohlídkou bytu musíme začít kde jinde, než na této skvělé terase s orientací na západ. Její velikost je 23.6 m2. Dvě okna, která se nachází za posezením, jsou do ložnice bytu. Letní grilovačky už čekají!

Díky umístění v posledním podlaží není na terasu odnikud seshora vidět. To samé platí i z boků - jediný soused je odstíněn masivní zástěnou. Možná maličkost, ale potěší. Klasický tvar tašek, na který se hezky kouká, je rozhodně příjemnější volba, než nudný plech.

Vstup na terasu je realizován přes prosklené dveře ze vstupní části obývacího pokoje.

Nejedná se o žádný trik s fotkou, opravdu je obývák takhle světlý a vzdušný. Byl to můj úplně první dojem při první návštěvě tohoto bytu. Na svědomí to má jak orientace (jih a západ), tak velikost oken.

Insert Image

Ačkoliv se byt nachází pod střechou, její sklon je téměř vertikální. Nejsou tedy použita klasická malá střešní okna, ale velkoformátová.

A tak se ve světlém a skutečně prostorném obýváku budete cítit jako v žádném jiném bytě 2+kk. Velikost této místnosti je totiž nevídaných 43 m2. Takové ploše má problém konkurovat i většina rodinných domů. Podlaha v této místnosti je masivní dřevěná.

Zánovní kuchyňská linka je nejen kvalitní, ale i skvěle vypadá. Do bytu byla instalována v roce 2012. Její nadčasové pojetí vydrží ještě po mnoho dalších let. Skvělé je, že je v kuchyňském prostoru velké okno na jih.

Dostatek místa a světla tak doprovází i tuto část bytu, ve které se rozhodně po tmě mačkat nebudete. V kuchyni jsou všechny běžné spotřebiče vč. myšky (BOSCH).

Teď se přes chodbu přesuneme do ložnice. Vstup do bytu je druhými dveřmi vpravo. Přístup do ložnice je z chodby, není tedy nutné chodit přes obývák.

 Také pro ložnici platí, že je díky velkým oknům na západ opravdu úžasně světlá. Nabízí velmi příjemných 17 m2 plochy.

Pohodlně tedy pojme skutečně velkou postel a velkou šatní skříň. Zrovna tak je v ní i místo pro případnou pracovnu (pod oknem s křeslem).

V ložnici je novější podlaha s dekorem dřeva a potěší i maličkosti, které se běžně neobjevují ani dnes - například bezfalcové dveře (skryté zárubně). Úprava tohoto pokoje proběhla před 5 lety.

Místnost, kterou na těchto fotkách jako jedinou nenajdete, máme schovanou na první fotce vpravo. Jedná se totiž o velkou šatnu, eventuálně komoru, která může nahrazovat sklep. Jelikož věrně slouží svému účelu, hromadu harampádí z fotek vynecháváme 🙂 Další milou vlastností, kterou zdaleka ne všechny byty 2+kk nabídnout, je samostatně oddělená toaleta.

Provoz koupelny je tedy komfortní, bez spojení s toaletou. Koupelna je dostatečná velká pro vanu a pojme i pračku se sušičkou. S časovým odstupem (2009) je nutno také dodat, že vypadá skutečně nadčasově.

Ačkoliv do druhého patra zvládnete vyběhnout i pěšky, k dispozici je výtah. Na spojovací chodbě se nachází pouze jeden další byt. Součástí prodeje je taktéž jedno garážové stání pod domem.

Menší cihlový dům postavila v roce 2009 společnost Sekyra Group. Na druhé fotce si můžete všimnout oken bytu - jsou to první dvě zleva.

Dům se nachází hnedka u fary a parčíku s modřanskou zvonicí. To znamená skutečně klidné místo bez zásadního hluku. Na druhou stranu od domu se pak nachází ulice Generála Šišky a významný dopravní uzel.

Na jedné, 300 m vzdálené stanici, se totiž nachází tramvaj, autobus i vlak dohromady.

Adresa:
K dolům 2068/2, 143 00 Praha 12 - Modřany

Stanice BUS, TRAM a vlak Nádražní Modřany
300 m | linky 2, 3, 17, 21 a 139, 165, 341 a 2 noční

Albert - 200 m
Fitness stezka a Vltava - 300 m
Modřanská rokle - 1.200 m

Nájezd na Jižní spojku - 3.500 m | 5 min
Nájezd na Pražský okruh - 5.500 m | 8 min

Vlastně je asi zbytečné to dále rozepisovat, koukněte na mapku. V dostupnosti je naprosto všechno.

Půdorys bytu

Předpis záloh

Výpis z katastru - předmět prodeje

Prohlášení vlastníka

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.