Byt přes celý dům. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Byt přes celý dům.

Mimořádně prostorný byt přes celé podlaží cihlového domu z roku 1926.

Prostor, soukromí, volnost. V bytě přes celé podlaží toho oceníte určitě mnohem víc, ale právě těchto 3 věcí budete mít na rozdávání. A kolik lidí může říct, že má byt přes celý dům?

Na více než 150 metrech (bez terasy) můžete doslova tančit. Přístup do bytu je realizován přes vlastní schodiště a protože u žádného pořádného bytu nesmí chybět kontakt s okolím, kávu si vypijete na terase přímo u kuchyně.

Moderní pojetí bytu i materiály jsou dílem jeho nedávného vybudování - vznikl totiž v roce 2013. Umístěn je v komorním cihlovém domě z dvacátých let a nabízí i skvělé okolí. Z obou stran zeleň, metro za rohem. Přestože je umístěn nedaleko Radlické, přes hlukovou bariéru okolních staveb sem hluk proniká jen velmi stěží. Těžit tak budete z perfektní dopravní dostupnosti, aniž by vás významně obtěžoval hluk města.

Jen složitě budete hledat byt, který bude podobný tomuto. Není pro každého. Ale o tom přeci skvělé nemovitosti jsou. Unifikovanou nudu přenecháte jiným.

Ahoj, na prohlídce vás budu provázet já!

Dispozice: 4+kk
Plocha: 154 m2 bez terasy
Celé poslední podlaží domu z roku 1926

Terasa o velikosti 11.5 m2
Vstup do bytu přes vlastní schodiště
Pouze 8 bytů v domě

600 metrů na metro Radlická
Poplatky 800 Kč/osoba (bude se upravovat)
Vytápění 1.850 Kč měsíčně (vyúčtování 2020)

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Váš nový domov se nachází pod tímto kopcem, kde stojí dům už bezmála 100 let.

Hlavní místnost bytu, centrum dění a místo, kam budete zvát své návštěvy, až se budete chtít pochlubit vaším novým královstvím. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou má dohromady víc než 65 metrů. Tedy plochu, na kterou se běžně umisťují celé byty 3+kk.

14 metrů. To je vzdálenost od jedné zdi ke druhé. Celý prostor je navíc prosvětlen velkým počtem střešních oken. Dozadu klidně můžete umístit ještě jeden pokoj - okna i místo na to jsou.

Obývací pokoj s jídelnou a kuchyní na sebe plynule navazují. Není to ale nutné, klidně je můžete oddělit příčkou a o světlo nepřijdete - každá část má svá okna i vstup.

V kuchyňské lince naleznete veškeré potřebné spotřebiče a při ruce máte taktéž praktickou spižírnu, ve které je zároveň umístěn kotel (plyn).

Pokud uděláte u kuchyňské linky čelem vzad, vystoupíte přímo na tuto 13 metrovou střešní terasu (východ). Častým jevem teras je to, že vám na ni přes zástěnu nakoukne soused. Tady těžko, žádného totiž nemáte. Celé podlaží je vaše.

Obývací pokoj je z chodby přístupný křídlovými dveřmi, zrovna tak klasickými směrem k jídelně a kuchyni. Všechna střešní okna jsou vybavena stahovacími roletami.

Prostorná chodba nabízí místo pro vestavěný nábytek. Dřevěné světlé dveře zabraňují želvě v útěku.

Tato ložnice je přístupná z chodby a je nejblíže vstupu do bytu. Je umístěna přímo na druhé straně, než zbylé dvě. Zároveň je nejmenší (13 m2). Přesto se sem bez problémů vejde i velká skříň. Orientace okna je na východ.

Insert Image

Vestavěné skříně na chodbě plní funkci knihovny, mohou ale sloužit i k méně vznešenému účelu.

Nyní jsme se přesunuli do druhé části bytu, kde naleznete koupelnu s rohovou vanou a dvě ložnice. V koupelně a na chodbě je příprava pro elektrické podlahové vytápění. Současní majitelé ho však vyhodnotili jako zbytečné.

Tato ložnice je naopak největší, nabízí plochu 18 m2 a okna na jih. Pohodlně se do ní vejdou i velké vestavěné skříně.

Opačně orientovaná ložnice (tedy sever) o velikosti 16 m2 je poslední místností tohoto bytu. Ložnice jsou tedy celkem 3, od 13 do 18 m2.

V takto velkém bytě pochopitelně nechybí samostatná toaleta pro návštěvy. Jak již bylo zmíněno, přístup do bytu je přes vlastní, uzamčené schodiště. Dole je místo pro umístění botníku či skříně.

Podlaha v dekoru želva (omlouvám se za svůj dobrý humor) je volena v barevném tónu, který sedí celkovému ladění bytu.

Byt se nachází v posledním podlaží tohoto cihlového domu z druhé poloviny dvacátých let. Z připravovaných oprav domu je tou nejbližší výměna vstupních dveří. Je skutečně komorní, nachází se tu totiž jenom 8 bytových jednotek.

Přímo od domu vedou schody do parku kolem kopce Brabenec. Projít se dá na Dívčí hrady a navázat na Prokopské údolí. Na Děvín dorazíte zhruba po 45 minutách procházky (2.5 km).

Na metro a tramvaje to naopak máte asi 600 metrů. Mimo jiné tu najdete i plavecký bazén a sportovní centrum.

Vzdálenosti od domu:

Metro Radlická: 600 m
(metro, tramvaje, autobusy, bazén, sportcentrum)
Tram Laurová: 100 m (linka 21 a 7)

Smíchovské nádraží: 1 km
OC Nový Smíchov: 1.8 km
Potraviny Žabka: 150 m
Vyhlídka Dívčí hrady: 1.6 km

MŠ Nad Laurovou: 350 m
ZŠ + MŠ Radlická: 500 m

Půdorys bytu

Výpis z katastru - předmět prodeje

Insert Image

(výměry v plánech neodpovídají přeměření bytu laserovým dálkoměrem - v plánech jsou uváděny menší rozměry)

10.990.000 Kč

Zájemce o byt upozorňujeme, že želvu si budete muset koupit vlastní.

Insert Image

rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.