2+kk u Edenu s nečekaným výhledem. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

2+kk u Edenu s nečekaným výhledem.

Přes 60 m2, lodžie, garáž, sklep, výhled, skvělá dostupnost. Lze od bytu 2+kk čekat víc?

Tato nabídka je přehlídkou všeho, co můžete očekávat od perfektního bydlení v bytě o dvou místnostech. Lodžie, sklep, garážové stání, novější cihlový dům, mimořádně zachovalý stav a doslova pár kroků od dopravního i nákupního uzlu Eden.

S plochou 60 m2 (plocha bez balkonu a sklepu) se tento byt řadí do královské kategorie bytů 2+kk. Na této ploše běžně nacházíme byty 3+kk. Pokud však upřednostňujete prosto nad malými krcálky, pak jste tady správně. Ve velkorysém duchu se nese celý byt.  Bezprostřední blízkost centra je třešnička na dortu. Právě kopec na Bohdalci dělí v této části Prahu na "malou" a "velkou".

Příkladná orientace bytu, kdy je hlavní denní místnost na jih a ložnice na sever. Orientace je často podceňovaný faktor, který ze dvou identických bytů může udělat naprosto odlišné podmínky pro život a především komfort. Jedním z největších překvapení je pak příjemný výhled z ložnice, kterým se každý byt pochlubit nemůže.

Z praktického hlediska tedy naprosto vše, co budete potřebovat. Ostatně i proto si byt současný majitel vybral jako úplně nový. Přidanou hodnotou pak budiž zmíněný výhled a výborná dostupnost centra. Vítejte ve skvělém bytě na skvělém místě.

Dispozice: 2+kk
Plocha: 60 m2 (jen byt)
Páté podlaží cihlového domu

Lodžie o velikosti 6 m2
Sklep o velikosti 2 m2
Garážové stání

850 m od Edenu
Fantastický výhled z ložnice
K nastěhování od prosince 2021

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Hlavní místnost bytu, centrum dění a místo, kde budete trávit nejvíc času. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a výstupem na lodžii má dohromady přes 27 m2. Skvělá je i orientace, která je na jih, tedy naprosto optimální pro denní místnost.

Lodžie o ploše 6 m2 je orientovaná směrem do klidného vnitrobloku mezi domy, kde je již řada vzrostlých stromů. 

Na ploše tohoto jednoho pokoje se umisťují celé byty 1+kk, místnost je skutečně velkorysá a díky své orientaci taktéž náležitě světlá. Vstup je řešen přes dvoje dveře z chodby. V některých bytech jsou jedny tyto dveře zazděné.

Insert Image

Pro jídelnu je dostatek místa hned u kuchyně, která je navržena do tvaru U.

V kuchyni jsou veškeré potřebné spotřebiče a svým barevným pojetím v teplejších tónech dobře pasuje k celkovému charakteru této místnosti, která je teplá a světlá. Linka je velmi zachovalá a zcela funkční.

Ve velkorysém duchu navazuje i chodba o 11 m2, na kterou se vejde obrovská spousta nábytku. Vestavěné skříně, botníky, pohodlně tu zaparkujete i kolo, pokud ho nechce mít v kočárkárně, kterou má dům k dispozici. Dveře z chodby do kuchyně jsou zasunovací pro maximální úsporu místa.

Velké chodby jsou smutným faktem u bytů, kde jsou malé místnosti - sem ale zapadá naprosto dokonale. Vždyť na 60 m2 (bez lodžie) se dnes běžně umisťují i byty 3+kk.

Ani v koupelně o velikosti 3.5 m2 nebudete trpět nedostatkem místa, vejde se sem i pračka se sušičkou. Toaleta je oddělená.

To hlavní překvapení na vás ale čeká v ložnici. Ta je na sever, tedy ideální pro místnost na spaní. Z jejího velkého okna je skutečně nečekaný výhled.

Insert Image

Mimo sledování výsledků fotbalu v přímém přenosu tu máte Vinohrady, Vršovice a Žižkov jako na dlani. 31. 12. 2021 se máte na co těšit 🙂

Ložnice je skutečně prostorná a obrovskou vestavěnou skříň v ní sotva postřehnete.

17 metrová místnost působí pocitově mnohem větší, než jaká je na papíře. Bez problémů se sem vejde ještě jedna velká skříň.

Spousta místa je všude, dokonce i na chodbě před bytem. K bytu patří ještě garážové stání a dvoumetrový sklep.

Jelikož se stále jedná o relativně nový dům, všechny společné části budovy jsou v dobrém stavu a žádný kontrast hezký byt/ošklivý dům vás tu nečeká.

Auto zaparkujete v garáži, ale otázka je, zda ho vůbec budete potřebovat. Na Edenu totiž vyrostlo nové vlakové nádraží a tak i bez autobusů a tramvají, které jsou hned za rohem, dojedete skoro kamkoliv.

A nákupy, služby, vlastně úplně cokoliv - to vše vyřídíte o kousek dál v OC Eden. K němu od domu dojdete zhruba za 10 minut.

Prahu tu budete mít každý den jako na dlani a tenhle pohled bude jeden z prvních, který každé ráno uvidíte. To je docela fajn, nemyslíte?

Vzdálenosti od domu:

EDEN / SLAVIA - 850 m
Tesco, autobusy, tramvaje, vlak - všechno! 🙂

Kaufland Bohdalec: 1 km
OC Flora: 3 km

Sportovní centrum Hamr: 2 km / 5 min autem, 30 min pěšky

Nájezd na jižní spojku: 2 km

Půdorys bytu

Výpis z katastru - předmět prodeje

6.750.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.

Insert Image

rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.