Prodej nového domu – Zlonín - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Prodej nového domu – Zlonín

Jeden z nejhezčích domů v okolí.

To nejsou žádné silné řeči, ale realita. Jen se na něj podívejte. Jenom těžko se budete bránit úsměvu. Tenhle dům je totiž vážně sympatický. A nejen to, je i skvěle řešený a pořád ještě nový. Zkolaudovaný byl totiž v září 2017.

Dispozice 5+kk a 145 m2 plochy. Chybět vám nebude prakticky nic.  Samostatná dvougaráž, další parkování na pozemku, venkovní terasa a příjemně velký pozemek. A naprosté bezpečí pro vaše děti, kolem domu totiž nevede žádná silnice a je umístěn na konci slepé ulice.

Majitelé tento dům stavěli s vidinou, že v něm stráví velkou část svého života. A tak to není žádná odláfknutá rychlokvaška, ale vyladěný, chytře řešený dům. Jenže změna je život. A možná bude čekat po přečtení tohoto webu i vás.

Zlonín není žádný zapadákov. Je jenom 15 km od metra. I díky tomu je v posledních letech velmi vyhledávaný. A v současné situaci o to víc - méně lidí, ale když potřebujete, v Praze jste hned.

Plocha domu 145 m2
Samostatná dvougaráž 36 m2
Plocha pozemku 723 m2

Kolaudace: 9 / 2017
Třída energetické náročnosti: B
5 m3 retenční nádrž s čerpadlem

Sítě: elektřina, vodovod, kanalizace
Vytápění 9 kW elektrokotlem (regulace řídící jednotkou + termostaty)

Virtuální prohlídka domu

Insert Custom HTML

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model domu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Zlonín je vzdálený 9 km od Globusu v Čakovicích. Svou skvělou dostupností města, přesto v klidu, si v posledních letech vysloužil velkou pozornost a staví se tu spousta nových domů. Jeden z nich nyní může být váš. Fotku v plném rozlišení naleznete ZDE.

Insert Image
Insert Image

Začneme čelním pohledem na tento krásný dům, ze kterého je zároveň nejlépe patrné jeho členění. Průčelí je orientováno na západ, jak si všimnete z dalších fotek. Velký portál vpravo je do obývacího pokoje, vlevo zase do spodní ložnice.

Jak jsem říkal, je to tady krásné ve dne v noci. Pojďme si tedy nejdřív oběhnout dům dokola.

U vjezdu se nachází tato úžasně velká dvougaráž, kam se vejdou obě vaše auta a nebo neuvěřitelné množství věcí, které nemáte už kam dát. I tak pohodlně zaparkujete, zpevněná plocha je u garáže skutečně velkorysá. Vstup do domu je pak realizován z jeho východní strany.

A kolem dokola zpátky na venkovní terasu, přes kterou se přesuneme do interiéru domu.

A ani ten vás nezklame, spíš vás nechá žasnout. Protože ať se sluníčkem nebo bez, vypadá fantasticky.

Obývací pokoj je mimořádně světlý díky velkému portálovému oknu. Zrovna tak je ale okno i z boku domu směrem ke garáži, kde taktéž vede komín, do kterého můžete napojit kamna. I s kuchyňským koutem má tento prostor celkem 34.5 m2.

Zhoupnout se při pohledu na západ slunce, které zapadá za protější stromy, tak můžete i u krbových kamen - jejich výběr už bude na vás. Kuchyňský kout s jídelnou a dvojicí oken odděluje od zbytku pult.

I kuchyni  byla věnována potřebná pozornost, skvěle zapadá do celkové koncepce domu a potěší milovníka hezkých detailů.

Není jenom hezká, ale i praktická. Dostatek pracovní plochy a veškeré potřebné vestavěné spotřebiče.

A pokud by vám to bylo málo, můžete si kuchyň ještě protáhnout. I nyní pokračuje až do rohu místnosti, je do ní totiž vtipně zakomponovaná sedací lavice v jídelně.

V prvním podlaží jsou veškeré místnosti přehledně přístupné z centrální chodby. Je tu jedna ložnice, oddělená toaleta, technická místnost (prádelna) a sklad pod schodištěm. Na druhém obrázku je vstupní zádveří domu. V celé této části domu je ,,kamenný koberec" (štěrk zalitý pryskyřicí).

Tato velká místnost s oknem slouží jako technická, je zde tedy kotel, zásobník na teplou vodu a taktéž prádelna. Díky oknu tady prádlo usušíte i bez sušičky.

Tato ložnice je v prvním podlaží jediná. I tady je úžasné množství světla díky velkému výstupu na terasu. Může skvěle posloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty. Možná jste si už všimli, že v domě nikde nejsou radiátory - všude je totiž podlahové topení.

Protože koupelen není nikdy dost, má tato ložnice svou vlastní. S velkým sprchovým koutem a skvěle vyladěným designem.

Na těchto fotkách jsou již zmíněné místnosti - samostatná toaleta u obýváku a sklad pod schodištěm.

Schodiště s dřevěnými stupni a skleněným zábradlím respektují jedny z hlavních myšlenek domu, kterými jsou světlo a teplo.

I proto je na schodiště malé okno. Taktéž nahoře platí, že jsou všechny místnosti přístupné z hlavní chodby.

Podlaha je v celém domě řešena v jednotném tónu dvou povrchů, žádné divoké střídačky různých barev.

Tato horní ložnice má velké okno směrem na západ a její velikosti je 11.5 m2. Je z ní příjemný výhled do stromů a na pole.

Sousední ložnice má 14 m2 a okno na druhou stranu - tedy východ.

Poslední ložnice se pak nachází na opačné straně domu, takže tu budou mít rodiče i děti dvě oddělené zóny. Tato ložnice je zároveň největší - 16 m2 a velké okno na západní stranu.

Horní koupelna, to je tedy také něco. Žádná obyčejná vanička.

Na místo toho obrovská kruhová zapuštěná vana a dvojumyvadlo.

Toaleta je samostatně hned u koupelny a i nahoře naleznete místnost s úložným prostorem, která má velikost 3 m2.

Výhled z horních ložnic je přímo do korun protějších stromů. Napravo od pozemku očekávejte v budoucnu výstavbu, na poli před vytyčenou hranicí v nejbližších letech určitě ne.

Grilování si užijete až až. Na velké terase je umístěný krb značky Norman. Pokud budete mít dole pracovnu, tak si od počítače rovnou skočíte otočit 🙂 (Ne, že bych to sám snad nějak podobně dělal..)

Před domem se nachází ještě spousta místa, na kterém můžete vysázet stromky, záhonky, udělat dětem bazén nebo trampolínu.

Až budete večer zajíždět autem na pozemek nebo do garáže, dětem kolo nepřejedete. Celá zpevněná plocha je osvětlená. Zrovna tak i na terase najdete řadu světel.

Když už je řeč o dětech, ty to na nejbližší hřiště daleko mít nebudou. Z boční strany pozemku je pak ještě jedna branka, kterou se dostanou přímo na toto hřiště. Terasa je přesně na druhou stranu (za domem).

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS - 180 m (linka č. 656)
Stanice BUS - 1200 m (linka 348 a 369)
Vlak Zlonín - 550 m (linka S3 + 33 dalších vlaků)
Metro Letňany - 15 km

Školka - 180 m
Potraviny - 160 m
Globus Čakovice - 9 km
OC Letňany - 11 km
Metro Letňany - 15 km (rychlejší cesta po dálnici)

Neratovice - 7 km
Kostelec nad Labem - 6 km


Půdorysy domu
(s vyznačenou změnou)

První podlaží

Druhé podlaží

Samostatná dvougaráž

Mapa pozemku

Předmět prodeje

PENB

Máte pocit, že nějaké informace chybí? Rádi byste něco doplnili? Zavolejte nebo napište, jsem vám k dispozici.

12.490.000 Kč

Fotografie z výstavby domu

Celá stavba je od A do Z kompletně zdokumentovaná a nemáme problém poskytnout veškeré fotky. Nemáme co schovávat.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.