Prodej domu v Žernovce u Říčan - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Prodej domu v Žernovce u Říčan

Dům, kde budou vašimi sousedy koně a lesy.

Tak tohle je on. Je to dům, po kterém jsme možná už od malička snili. U lesů, pastvin a s co nejmenším počtem sousedů. Jenže i tak je potřeba mít v běžném životě po ruce civilizaci. Co takhle to všechno skloubit s perfektním dostupností Říčan?

Dvě obytná podlaží, obrovský sklep, rybníček a venkovní sauna. Celkem 200 m2 a dispozice 5+kk. Vše připraveno, rovnou k nastěhování a funkční. Samozřejmě, že dům snese ještě nějakou investici, ale nic, co by vás tlačilo.

První podlaží je věnováno hlavnímu obytnému prostoru, zatímco všechny ložnice jsou nahoře. Mimo toho tu najdete i zimní zahradu. A především něco co u drtivé většiny novostaveb chybí - naprosto úžasný sklep, který je pod celým domem. Ani váš plechový miláček nemusí mrznout venku, k dispozici je totiž dostatečně velká garáž.

Pozemek o optimální velikosti 1.500 m2 nabízí spoustu místa pro vaše záhonky. Nejedná se o žádný holý plácek, ale již funkční, vzrostlou zahradu. Na ní navíc naleznete i přístřešek a grilovací zázemí. Držte se, možná se do tohoto domu zamilujete.


1. NP - 78.2 m2 bez zimní zahrady a garáže (11.5 m2 + 24 m2)
2. NP - 88.7 m2 bez balkonu (11.2 m2)
Sklep - 78 m2
Dispozice: 5+kk

Pozemek: 1500 m2
Kolaudace: duben 2008
Na pozemku zkolaudovaná studna
Vodovod, kanalizace, elektřina, plynovod

Plyn: cca 2 - 2.500 Kč (záleží na využití kamen)
Elektřina: cca 1500 Kč
Vytápění plynovým kotlem
PENB - F

Uvedená plocha odpovídá rozměrům uvedených v projektové dokumentaci a v katastru nemovitostí.

Virtuální prohlídka domu

Máme pro vás připravený model domu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Okolí domu jako na dlani. Zkusíte ho najít? Nachází se přímo uprostřed fotky.

Vítejte u svého nového domu. Ten tu stojí od roku 2008 a je obklopen pozemkem, na který se s přehledem vejde spousta stromů i zahradní jezírko.

Kouzelná zákoutí se tu vyčarují i během jinak ponuré zimy. Pozemek je pravidelný, rovinatý a je na něm ještě hromada místa, které můžete libovolně využít.

Nejlepší představu si o něm uděláte z této fotky. Mimo domu stojí na pozemku samostatná sauna a dva přístřešky.

Ty jistě oceníte, protože místa není nikdy dost. První přístřešek slouží k posezení u grilování, ten druhý pak na ukládání zahradního náčiní, kol a podobně.

Absolutní pecka je samostatně stojící sauna, ve které nesmí chybět ani sprcha. Jen bacha, aby se vám odtud vůbec chtělo do velkého domu vedle 🙂

Pojďme na něj, začneme v obývacím pokoji. Ten má zhruba 25 m2 a super kamna, bez kterých se žádný správný dům neobejde. Těmi se tu samozřejmě topit nemusí, ale jako sekundární systém fungují skvěle - místnost ohřejí okamžitě.

Na první fotce je dobře patrné vstupní zádveří a navázání chodby na obývací pokoj. Nezapomeňte ale, že si dům můžete projít v modelu. Na druhé fotografii je pak kuchyně s výklenkem, ve kterém je umístěná jídelna (22 m2).

Kuchyně je sice starší, ale úplně funkční. Hned vedle ní se pak nachází praktická spižírna (2.2 m2). Snídat nemusíte nutně v jídelně, perfektně vám k tomu totiž může posloužit...

...tato zimní zahrada. Má dohromady 11.5 m2 a je kompletně celá prosklená, výhled je směrem k jezírku do zahrady. Tato místnost je samozřejmě nevytápěná.

Perfektní místností je pak spodní technická, která je svou plochou skutečně velkorysá - má 9.5 m2. Naprosto s přehledem se sem vejde prádelna, systém vytápění domu a taky třeba "zahradní koupelna" - například když přijdete z procházky se psem, někde ho potřebujete opláchnout a nechcete courat přes půl domu. Na chodbě se zrovna tak nachází samostatná toaleta.

V prvním podlaží už máme všechno, pokračujeme nahoru. Na konci roku 2020 se tu všude vyměnily podlahy a dveře. Světlý odstín podlah prostor úžasně provzdušňuje.

První ložnice je členitá, mimo střešního okna je okno ve štítu domu směrem k pastvinám.

Další pokoj je menší ložnice, případě pracovna s výstupem na balkon, ze kterého je výhled na zahradu. Balkon je společný i pro sousední, největší pokoj.

A ten je naprostá bomba tohoto domu. Pokoj, ze kterého budou vaše děti nebo vnoučata naprosto vyřízený. Je velký 35 m2, je ve dvou úrovních a s výstupem na balkon.

Jen se na to podívejte, tohle je opravdu královský prostor. A co naopak uvítají dospělí? Pod tímto pokoj se nachází garáž. Jestli vaše děti dupou jako koně, rušit to dole nikoho nebude. Vtipný detail je interiérové okénko vedle skříně, které je na schodiště a zajišťuje na něj přísun denního světla.

Horní koupelna je vybavena vanou i sprchou, abyste se nehádali, že každý chce něco jiného. Je opravdu hodně velká, 11 metrů je nakoupelnu slušná porce.Ve sklepě i v garáží je spousta věcí, ale abychom vás neochudili, tak alespoň dvě fotky. Sklep domu tvoří celkem 4 místnosti o naprosto královské ploše 78 m2! Přesně tak. To, v čem žijí lidi v paneláku, vy budete mít jenom ve sklepě. Můžete tu udělat fitness, dětskou hernu, dílnu, vážně úplně cokoliv. Garáž má velikosti zhruba 24 m2 a v její zadní části je i okno. Jak už bylo zmíněno, nad ní se nachází velký pokoj.Přestože je garáž dostatečně velká, nemusíte v ní nutně parkovat. Několik aut se vám totiž pohodlně vejde i před ní. A kdyby to náhodou bylo málo, pozemek je tak velký, že na něm zaparkujete klidně letadlo.Výhled, který budete mít pokaždé, když budete někam odcházet, je zkrátka senzační.

Seznamte se s vašim novým sousedem.

​Web městské části Vinoř.


Centrum Říčan : 9 km (vlak)
Úvaly : 12 km (vlak)
Kostelec n.Č.l. : 9.5 km
Mukařov (pošta) : 2.5 km
Václavák : 45 min autem
Zastávka BUS : 1 km (Doubecká, 428, 491)

Penny : 2.5 km

ZŠ Mukařov, Babice, 5 x Říčany.

Předmět prodeje - LV

Půdorysy domu
(dole ke stažení v lepší kvalitě)

1. NP (nezakreslená garáž)

2. NP

1. PP - sklepy

Máte pocit, že nějaké informace chybí? Rádi byste něco doplnili? Zavolejte nebo napište, jsem vám k dispozici.

10.490.000 Kč


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.