Prodej bytu – U Blaženky - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Prodej bytu – U Blaženky

PRODÁNO.

Pár minut od Anděla, přesto mezi stromy a mimo ruch města.

Chcete zůstat v dosahu centra, ale nechcete akceptovat jeho ruch. Když někdo poptává takový byt, většinou pro něj žádné řešení nemám. Jsou to věci, které nejdou příliš dohromady. Tento byt ale nabízí obojí.

Ulice U Blaženky je totiž hozená úplně bokem a v kopci, přesto na Anděl dojedete do 10 minut MHD. Byt je dostatečně prostorný na to, aby nabídl skvělé podmínky i početné rodině. Pokud nechcete okamžitě od základu rekonstruovat nebo čekat na výstavbu, pak by zrekonstruovaný byt v léty prověřené stavbě mohl být řešením i pro vás. Cihlový dům po kompletní revitalizaci je komorního charakteru, v každém vchodu je pouze 8 bytů. Území je památkově chráněno.

Plocha bytu činí dohromady 93 m2. K posezení nabízí i prostornu lodžii. Lodžie a Smíchov na první dojem neevokuje klid a stromy, brzy ale uvidíte, že u tohoto bytu tomu je jinak. Na rohu zástavby, bez hendikepu absence výtahu. Vítejte ve vašem novém bytě.

Lesopark přímo naproti domu

Plocha: 93 m2​
Vytápění: plynový kotel + elektrická podlahovka

Umístění: 1. podlaží​
Orientace: východ - jih - západ
Lodžie + sklep

Poplatky: 3.718 Kč
Elektřina cca 800 Kč, plyn cca 1.400 Kč

Hlavní prostor bytu tvoří západně orientovaný obývací pokoj s přístupem na lodžii. Ten nabízí celkem 21 m2, na lodžii pak dalších 6. Velké množství denního světla zajišťují okna po celé délce přední stěny pokoje.

Lodžie je zasklena posuvnými tabulemi a vejde se na ní dokonce houpačka. Když z ví vykouknete, marně budete hádat, že jste 500 metrů od Plzeňské ulice. Všechna okna v bytě jsou nově vyměněna a jedná se o trojskla. V ulici je už tak malý provoz, díky kvalitním oknům o něm ale nebudete vědět už vůbec.

Nově instalovaná kuchyňská linka (2018) v moderním a líbivém designu je vybavena všemi nutnými spotřebiči. V tomto pokoji došlo i k výměně podlahy, která k designu kuchyně skvěle pasuje. Velké okno v kuchyni je orientováno na čistý jih. Velikost místnosti činí 13 m2.

A hurá na ložnice. První pokoj s oknem na jih nabízí 12 m2 a stejně jako celý byt, i ten je prostorný. Ostatně to uvidíte sami na prohlídce, prostorností budete mile překvapeni. Přístup do druhé ložnice je momentálně řešen přes tuto místnost.

Tento pokoj je o chlup větší a jeho okno je směrem na západ. Na zadní stěně pokoje je instalována velká vestavěná skříň.

Prostorná chodba je hlavním bodem bytu a přístupem do všech jeho částí.  Vstup do obýváku zajišťují velké posuvné dveře. Ještě se k ní vrátíme, teď se přesuneme do koupelny.

Pokud je totiž něco opravdu škoda, tak velký byt s malou koupelnou. Ta je tady ale přímo obrovská. Přestože je zde umístěná velká zapuštěná rohová vana, zbývá tu ještě hromada místa. Jestliže tedy potřebujete k vaně i sprchu, bez problémů se sem vejde. Místnost má téměř 9 m2.

Zpátky k chodbě. Na té je dostatek prostoru pro vestavěnou skříň, se kterou se tu počítalo. Úplně vzadu vpravo je samostatná toaleta. Dveře vepředu vpravo jsou pak technická místnost, kde je umístěn vytápění, a zároveň funguje jako komora. Má totiž přes 2.5 metru a tak se do ní vejde opravdu ledacos. Tu jsme ale už uklidnit nezvládli, ve fotkách ji tedy budete muset oželit. Umístění bytu oceníte především při stěhování nebo při tahání kočárku.

K domu sice pár schodů vede, v domě už ale nikam běhat nebudete. Před domem je ještě obrovská terasa, která vznikla na střeše garáží. Existuje i varianta odprodeje garáže za cenu 500.000 Kč. Jedná se o polovinu zděné dvojgaráže s vjezdem přímo z ulice.

Boční pohled na dům směrem do lesoparku. Vstupy do domu jsou dva, zadní je řešen v úrovni prvního patra. Okna do bytu jsou dvě spodní, jižní strana.

I přímo v ulici jezdí autobus, kvůli úzkým dodávkám je to však jeho malá verze (Iveco Daily, běžná dodávka). Druhá fotka - doprava k domu, dolů na Vrchlického (Plzeňská). Díky umístění v kopci i hlukové bariéře z okolní zástavby o této ulici víte skutečně jen v momentě, kde se díky ní dostanete rychle do centra.

Hned naproti domu se nachází lesopark, jeho velikost můžete vidět na mapě dole. Vaše děti mohou celý den lítat v lese a přitom si večer skočit na Smíchov do kina, kam pojedou ani ne 15 minut. Mezi starými garážemi se schovává i barokní památka. Více o tomto schovaném překvapení se dočtete zde.

Byt se nachází na kraji zástavby v cihlovém domě z roku 1980.

Vzdálenosti od domu:

Metro Anděl: 10 minut MHD / 5 minut autem
Zastávka tram U Zvonu: 600 m
Zastávka BUS 153: 50 m směrem z centra, 250 m směrem do centra

OC Nový Smíchov: 10 minut MHD / 5 minut autem
(1.5 kilometru)
"náměstí" Malvazinky: 500 m

Husovy sady: 350 m
Lesopark: 30 m

Půdorys bytu

Prohlášení vlastníka

Máte pocit, že vám nějaké informace chybí? Zavolejte nebo napište, jsem vám k dispozici.
PRODÁNO

Možnost prodeje s garáží: +500.000 Kč. Možnost prodeje vč. vybavení: po dohodě.​


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.