Prodej dostupného bytu u Prahy - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Prodej dostupného bytu u Prahy

Za málo peněz hodně muziky. A doslova pár metrů od Prahy.

Sehnat byt okolo 3 milionů byt, který bude mít minimálně 40 metrů a bude kousek od Prahy, tak to je vážně oříšek. Tahle nabídka ho ale právě rozlouskla.

Byt na ploše 46 m2 tvoří jednoduchou dispozici 1+1. Nachází se v původním stavu a je vhodný k rekonstrukci dle vašich požadavků. Byt vznikl propojením části nebytové jednotky s bytem, prodávají se obě jednotky dohromady.

V menším domě se navíc nachází jen 6 bytů. Takže pokud vás neláká bydlení v králíkárně a chcete spíš komornější atmosféru, pak jste tu správně. Tato stará vila má mimochodem i svůj zápis v historii.

Plocha bytu: cca 46 m2
Plocha sklepu: cca 14.5 m2
(bývalý sklad uhlí, špatný stav)

Umístění: ​přízemí, první podlaží
Orientace: jih - sever

Součástí prodeje je nebytová i bytová jednotka
Umístění jednotek je nad sebou

Uvedená plocha odpovídá rozměrům naměřeným laserovým dálkoměrem a doložené dokumentaci.

Ulice je v zástavbě obce krajní. Dům tu stojí už té doby, kdy se vytvářela jména ulic - ta nese jméno K Vile. A není divu, vždyť se tu podle různých pramenů scházel i T. G. Masaryk s Emilem Háchou, který tu bydlel. To je hezká historie, ale určitě vás zajímá i to, že od té doby se na výhledu z domu vůbec nic nezměnilo. Pořád je volný a nenarušený. Na druhé fotce je výhled od domu z oken ložnice.

Dům prošel v posledních letech rekonstrukcí - je tu nová fasáda, zateplení a okna jsou plastová. Včetně zastavěné plochy má pozemek celkem 1229 m2, společná zahrada tedy nabízí opravdu hromadu prostoru.

Obývací pokoj s kuchyní má celkem 18.6 m2 a především opravdu rozměrné okno, díky kterému je tato místnost velmi světlá. Orientována je na jih. Původně byla tato místnost rozdělena na dvě - část byt, část bývalé kotelny. Mezi těmito jednotkami došlo k odstranění zdi, díky kterému se místnost výrazně zvětšila. Stavební úřad vydal souhlas se změnou užívání stavby.

Jednoduchá kuchyňská linka není vybavena vestavěnými spotřebiči. Rozměr okna je 1.8 metru na šířku, 1.5 metru na výšku.

Z chodby je přístup do obou místností i do koupelny. Výška stropů v celém bytě je 2.95 metru.

Na opačné straně bytu se nachází ložnice. Orientován je na sever, tedy ideální pro klidný spánek v nepřehřáté místnosti. To nejsou žádné plané řečičky, sám jsem si podle ložnice na sever kdysi vybíral bydlení a že je to skvělá volba zjistíte především v brutálních vedrech. Příjemné klima zajistí i umístění v přízemí.

Koupelna nabízí na 5 metrech dost místa i pro větší vanu. Koupelna je k rekonstrukci, je delší dobu nepoužívaná. Ohřev vody i vytápění v bytě je na elektřinu.

Prostor kolem domu je z drtivé většiny volný a nic neruší výhledy do vzdáleného okolí. Kolem domu nevedou žádné rušné silnice, provoz je absolutně minimální.

Střecha před stromy vlevo (první fotka) je střecha domu, ve kterém se byt nachází. V obci Koloděje, do které dojdete za pár minut a už je součástí Prahy, je mimo zámku i park s vyhlídkou, ze které vidíte na svůj nový domov.

Počet škol a školek je jednoznačně jedna z hlavních předností sídlišť. Jsou totiž na každém rohu a vaše děti do nich bez problémů dojdou sami a pěšky. Tedy žádné taxikaření po širokém okolí.

Vzdálenosti od domu:

Metro Černý Most: 35 min busem č. 303
Zastávka autobusu: 230 m
Vlak Klánovice: 5.2 km (Masarykovo n. 24 min)
Hranice Prahy: 600 m

Supermarket Penny: 8 minut (4 km)
Supermarket Albert: 7 minut (4.5 km)

Zámecká obora Koloděje: ​1.5 km
Hostivařská přehrada (hráz): 2 km

ZŠ + MŠ Koloděje: 1.1 km

Půdorys bytu
(přeměřen laserovým dálkoměrem)

Předmět prodeje

Byt v současné podobě vznikl odstraněním zdi, která oddělovala jednotku 20/101 od jednotky 20/1. Horní místnosti byla přidružená k bytu, spodní prostory pak nadále slouží jako sklep.

Dokumentace ze stavebního úřadu

Máte pocit, že nějaké informace chybí? Rádi byste něco doplnili? Zavolejte nebo napište, jsem vám k dispozici.

2.990.000 Kč


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.