Prodej domu – Slivenec - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Prodej domu – Slivenec

Prakticky řešený dům vhodný k podnikání i bydlení.

Tento nadčasově pojatý dům vyrostl na kraji Slivence v roce 2004. Za celou dobu jeho existence ho využíval pouze jeden mimořádně ohleduplný nájemce. Nyní hledá nového majitele.

Dispozice 5+kk a bez teras i sklepa rovných 200 m2. Chybět vám nebude prakticky nic. Garáž, další parkování na pozemku, velký sklep (73 m2), terasa nahoře i dole, dostatečně velký pozemek. A pro vás, děti i hosty vlastní koupelny. To je jen rychlý výčet vlastností tohoto domu.

Příjezdová cesta k domu je slepá a soukromá, na které neexistuje žádný provoz - s výjimkou dvou sousedů dole. Vaše děti či vnoučata mohou bez obav skotačit i před domem. Ne snad proto, že by jim nestačil téměř 1000 m2 pozemek se vzrostlými stromy. Slivenec je obecně skvělé místo pro děti. Hromada kroužků, čtyři školky, ZŠ a blízkost Chuchelského háje nebo aquaparku Barrandov - chybělo by vám tu jako dětem něco?

Zároveň tu může sídlit vaše podnikání. Ostatně současný nájemce takto využíval dům přes 15 let. Ať už děti nebo firma, na Slivenci si přijdete na své.

Plocha domu: 273 m2 se sklepem
2x terasa 21.4 m2, sklep 73 m2
Plocha pozemku: 977 m2

Dokončeno: 2004
Třída energetické náročnosti: B (cca 8.000 Kč měsíčně)
Podíl 1/3 na příjezdové cestě k domu

Sítě: elektřina, vodovod, kanalizace (plyn k napojení)
Od dokončení v užívání jediného člověka

Virtuální prohlídka domu

Insert Custom HTML

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model domu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Slivenec - prestižní lokalita, ve které se nachází spousta krásných a velkých domů. Jeden z nich nyní může být váš.

Insert Image
Insert Image

Začneme čelním pohledem na tento rozsáhlý dům, ze kterého je zároveň nejlépe patrné jeho členění. Průčelí je orientováno na jih. Dvě obytná podlaží, velký sklep a venkovní terasa z boku domu, která má dvě úrovně. Okna obývacího pokoje jsou patrná na první fotce vpravo. Horní okna jsou pak do ložnic. Na druhé fotografii je patrný zahradní vstup do domu, který je realizován přes spodní terasu.

Venkovní zastřešená terasa je skutečně velkorysá - nabízí ... m2. Je dostatečně velká na to, abyste sem umístili třeba venkovní sedací soupravu pro vaše letní domácí kino. Zrovna tak ji můžete celou zasklít a získat další prostor, třeba jako zimní zahradu nebo posilovnu.

Do domu vstoupíme přes venkovní krytou terasu - na první fotce jsou patrné dveře vlevo u kuchyně. Jsou tam i druhé, které vedou do spižírny. Současný uživatel domu si kuchyni s jídelnou od obýváku oddělil.

Kuchyňská linka je původní, avšak udržovaná a funkční. O oddělení jídelny od zbytku už byla řeč. Propojení prostoru vypadá takto (druhý stejný dům). Před velkým oknem na zahradu (jih) nyní není terasa, původně však byla plánovaná. Pod dlažbou je podlahové vytápění.

Teď se přesuneme do srdce domu, kterým je velkorysý obývací pokoj s velkou prosklenou plochou. Jedno z oken je nyní zaslepeno sádrokartonem, fyzicky však na domě zůstalo (první fotka, výklenek vlevo, foto z jiného stejného domu zde). Všechna okna v domě jsou dřevěná.

Plocha oken v obývacím pokoji je skutečně značná. Orientace těchto oken je na jih. Folie na oknech je proto, že se dům využíval jako sídlo firmy. Ne proto, že by pod nimi snad vedla rušná silnice. Za okny je zahrada a protější dům identického vzhledu - na fotce s tímto domem zde.

V prvním podlaží nechybí pracovna, případně pokoj pro hosty (14 m2). Ti budou mít hned naproti vlastní koupelnu, ty jsou totiž v domě celkem 3 - bezesporu nadčasové řešení.

Spodní koupelna je skutečně prostorná, působí mnohem větší, než je její výměra - 6 m2 + 1.6 m2 toaleta. Za rohem je místo pro umístění pračky, ta ale může být i v komoře u kuchyně. Je tady podlahové vytápění.

Vstupní část domu, kde na první fotce vpravo vidíte dveře do pracovny. Vlevo jsou pak dveře do koupelny. Mimo vestavěné skříně lze do chodby umístit další nábytek. Vstupní část domu je od hlavního prostoru oddělena posuvnou prosklenou stěnou. U schodiště je vstup do sklepa, nejprve se však přesuneme nahoru.

Schodiště je dřevěné, lze ho brousit a lakovat. Prosvětlení denním světlem zajišťuje malé okno nad střechu obýváku (kterou lze alternativně využít pro terasu, úrovně podlah budou ale různé).

V prvním patře jsou veškeré místnosti přehledně přístupné z centrální chodby. Jsou tu celkem 3 ložnice, 2 koupelny a jedna menší místnost (šatna, sklad). Pokoj na druhém obrázku je v prvním dveřích vlevo.

Tato hlavní a největší ložnice má k dispozici mimo prostoru pro šatnu i vlastní koupelnu. Velikost je 19 m2 a okno je orientované na východ.

Koupelna, která náleží k hlavní ložnici, je taktéž skutečně velkorysá. Dvojumyvadlo, rohová vana a toaleta a s bidetem.

Protože koupelen není nikdy dost, je na tomto podlaží ještě jedna. Tentokrát se sprchou. Pokud jste vždycky chtěli mít pro děti i pro sebe vlastní koupelnu, pak jste tu správně.

Nahoře je ještě jedna ložnice a další malá místnost (využitelná např. jako šatna; 5 m2). Z respektu k soukromí nájemce jsme ale tyto místnosti nefotili. Terasa nám naopak utéct nemohla - 22 m2 s orientací na jih.

Pohled na obě strany z terasy. Parkovací stání na druhé fotce je na pozemku k tomuto domu - není veřejné.

Dům je jednoduché, nestárnoucí architektury s velkými prosklenými plochami. Na první fotce vpravo dole (dlouhé okno) je spodní ložnice, nad ní pak hlavní (s koupelnou) a okno vlevo dole je do obývacího pokoje - aktuálně překryté sádrokartonem.

Na pozemku se nachází několik vzrostlých stromů, které především směrem do ulice dokonale stíní a na dům tak není vidět. V rohu pozemku je nyní umístěný výběr pro psa.

Pohled ze spodní terasy je především na zahradu a stromy. Pozemek má celkem 977 m2. Jeho tvar naleznete na katastrální mapě dole.

Místo je jako stvořené pro procházky s vašim čtyřnohým mazlíčkem. Na louce pod domem se vyřádí až až. Když budete chvilku v procházce pokračovat, dojdete do Chuchelského háje a přírodní rezervace Homolka (cca 2.5 km).

Slivenec si získal sympatie majitelů už v době před 15 lety, kdy tady prakticky nic nebylo. Dnes nabízí Slivenec opravdu mnoho a to především pro děti. Jsou tu 4 školky, základní škola, velká škála kroužků a mimoškolních aktivit. Obec se rychle rozvíjí a především její centrum je krásně čisté, nově zbudované a udržované. Nedaleký Chuchelský háj, aquapark Barrandov, skvělé napojení na pražský okruh a nebo 12 minut autobusem na metro. Tak lze alespoň v rychlosti popsat tuto část Prahy 5.

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS č. 120: 300 m
(25 min přímý spoj na metro Anděl)
Stanice BUS č. 130: 800 m (12 min přímý spoj na metro Stodůlky)
 OC Nový Smíchov:  10 km / 13 minut
Lidl Barrandov: 5 km / 7 minut
Nádraží Velká Chuchle: 4 km / 8 minut
Pražský okruh: 1.5 km / 3 minuty
Barrandovský most: 6.5 km / 9 minut

MŠ 4x ve Slivenci (1 státní), ZŠ ve Slivenci (300 žáků)


Půdorysy domu

První podlaží

Druhé podlaží

Sklep a garáž

Mapa pozemku

Předmět prodeje

PENB

Máte pocit, že nějaké informace chybí? Rádi byste něco doplnili? Zavolejte nebo napište, jsem vám k dispozici.

17.900.000 Kč


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.