Prodej domu – Nechánice - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Prodej domu – Nechánice

Špičková novostavba domu sousedící s lesem.

Dům, který byl dokončen teprve v říjnu 2019 je naprosto unikátní svým umístěním. 1500 m2 pozemku sousedí na přímo s lesem. Orientace na čistý jih. A mnoho doslova vymazlených detailů, kterých si všimnete při bližším pohledu. Celková péče věnována stavbě i jejímu provedení je to, co tento dům odlišuje od okolní nabídky i aktuální developerské výstavby.

Celkem 189 m2 tvoří dispozici 4+kk. Rozložení pokojů je koncipováno tak, aby mohl dům fungovat i dvojgeneračně. Je rozdělen na zónu rodičů a dětí či hostů.

Jelikož je stavba skutečně čerstvá, pozemek se nachází ve hrubé podobě s částečně srovnaným terénem. Pro někoho problém, pro někoho příležitost. Podobu čerstvě vytvořené zahrady za X set tisíc, která vám ve výsledku nemusí vyhovovat, u tohoto domu řešit nebudete. Nabízí čistý list papíru pro vaše představy a potřeby.

Tento nevídaný balíček vlastností v sobě pojí dům, který je nyní k dispozici na prodej. Pokud nechcete trávit čas s vymýšlením a laděním projektu, s ohledem na práci současného majitele ušetříte 2 roky života.

Plocha domu: 189 m2
Plocha pozemku: 1500 m2

Dokončeno: říjen 2019
Třída energetické náročnosti: B

Sítě: plyn, elektřina, vodovod, kanalizace
Orientace zahrady: čistý jih

Začneme hlavním dějištěm života v tomto domě. Srdce domu a hlavní obytný prostor představuje obývací pokoj s orientací směrem k lesu, tedy na jižní stranu. Díky orientaci i nadstandardní prosklené ploše je prostor celodenně výjimečně prosvětlený. Jeho velikost činí 58 m2. K dispozici je příprava na krb, který ještě nebyl instalován. Venkovní komín je hotový. Práci v interiéru nebudete mít prakticky s ničím. Na druhé fotografie jsou patrné dveře, ve kterých je spižírna (4 m2). V celém domě nenajdete radiátory, topení je podlahové. Osvětlení je bodové, k dispozici je rekuperace.

Kuchyně, to je v tomto případě perla celého domu a samostatná kapitola. Je nejen úplně nová, vybavená všemi potřebnými spotřebiči včetně trojice různých trub. Nabízí především obrovskou pracovní plochu. Kuchyně je koncipována tak, aby působila otevřeně a díky tvaru pracovního pultu příjemně oživuje provoúhlý prostor. V ostrůvku jsou ze všech stran umístěné úložné prostory. Její špičkové zpracování, obrovskou spoustu úložných prostor a vrcholný design má na starosti společnost Hanák.

Prostor chodby, která vede do hlavní ložnice, je perfektně využitelný například pro knihovnu. Ostatně aktuální pojetí této části domu je koncipováno jako čtecí koutek. ve dveřích se nachází hlavní, jižně orientovaná ložnice  o velikosti 24 m2. V této ložnici se budete každé ráno probouzet pohledem na les. Světlost ložnice není žádný trik s photoshopem, ani není focená při přímém svitu do pokoje (fotka je pořízená ve 14 hodin). V ložnici se dále nachází vestavěná skříň.

Postel je umístěná v prostoru, čemuž bylo uzpůsobeno i vedení elektřiny. Zásuvky jsou pod postelí tak, aby kabely od lampiček či nabíječek nijak nepřekážely. Přímo z tého ložnice je přístup do velké koupelny (10.5 m2) a šatny (3.5 m2). Pro maximální komfort jsou tyto dveře zasunovací.

Koupelna je vyvedena v líbivém a moderním designu s velkoformátovou dlažbou. K dispozici má i vanu a walk-i sprchový kout. Dlažba v koupelně není nijak nevzhledně narušena sprchovou vaničkou, volně pokračuje. Všechny toalety v domě jsou splachovány dešťovou vodou a mají k dispozici bidetovou spršku. Tato toaleta je přímo kombinovaná s bidetem. Dostatek denního světla zajišťuje velké okno na západ.

Přes chodbu se přesouváme do první z ložnic, které se nachází v druhé zóně domu. Z chodby je přístupný obývací pokoj, dvě ložnice, samostatná toaleta, technická místnost a přes šatnu garáž. Oddělení chodby a obývacího pokoje je řešeno skleněnými posuvnými dveřmi.

První z ložnic o velikosti 15 m2 je přístupná z chodby, v části blíže k obývacímu pokoje. Fungovat může pochopitelně i jako pracovna. Ve dveřích u okna na první fotce se nachází přístup do koupelny.

Žádné běhání přes půl domu do koupelny. Tu máte hned po ruce přímo u obou ložnic. Pokoje jsou koupelnou propojené, jinak průchozí nejsou. K dispozici je velký sprchový kout a toaleta. Plocha druhého pokoje je taktéž 15 m2. Orientace obou těchto pokojů je na čistý východ.

Technická místnost ukrývá mimo kotle, zásobníku na teplou vodu, elektro rozvaděče a ovládání podlahového topení i prostor pro pračku se sušičkou. Garáž o ploše 30 m2 je dlouhá 5.7 metru, po pravé straně má vlastní vstup na zahradu a další prostor pro uskladnění věcí. Samozřejmostí jsou elektrická vrata na dálkové ovládání.

Z přední (jižní) části domu je dobře patrné jeho rozložení. Prostor s komínem a vpravo umístěná velká okna jsou do obývacího pokoje s kuchyní. Okna vlevo jsou do hlavní ložnice (ta s vanou i sprchou). Při větším odstupu od domu je patrná obrovská plocha pozemku. Ten je v části před domem rovinatý, pravidelného tvaru.

K dispozici je i přepouštěcí studna a dva 10 m3 zásobníky na dešťovou vodu, které jsou připravené pro zásobování systému závlahy.

Všechna okna v domě jsou hliníková s parametrem 0.7 W/m2K. Z druhé strany (severní) je v pravé části garáž s oknem a bočním vstupem (30 m2, uprostřed hlavní vstup do domu a vlevo jedna z ložnic (propojení s druhou koupelnou). Pozemek prozatím není pevně oplocen. Vstup do domu zajišťují bezpečností dveře se vstupem na otisk prstu.

Záběry z dronu prozrazují bezprostřední blízkost lesa, na který pozemek navazuje. Džbánka je nově vznikající lokalita s novostavbami rodinných domů.

Dům se nachází na kraji Nechánic u lesa. Na Google mapě není dům ještě veden. Přesná adresa je Džbánka 552, levá spodní odbočka ulice.

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS č. 335: 700 m
(46 min přímý spoj na metro Budějovická)
 OC a metro Chodov:  26 km / 23 minut
Nákupní zóna Jesenice: 9 km
(Lidl, Albert)
Nákupní zóna Čestlice: 20 km
Říčany: 20 km
Velké Popovice: 9 km

ZŠ a MŠ: 5 km Kostelec u Křížků, 5 km Želivec

Pokud jste milovníkem přírody, v lese přímo u domu si jistě přijdete na své.

Půdorys domu

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

Máte pocit, že nějaké informace chybí? Rádi byste něco doplnili? Zavolejte nebo napište, jsem vám k dispozici.

13.250.000 Kč


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.