Prodej domu, Bavoryně - Ondřej Černovický - Váš prověřený makléř

Prodej domu, Bavoryně

Prakticky řešená novostavba domu, která splňuje více, než od běžného domu čekáte.

Sympatický dům, který na Vás zapůsobí už z fotek.  Dům byl postaven v roce 2006 a mimo něj je na pozemku umístěná i celá řada specialit. Samostatný, od domu oddělený prostor využitelný jako salón i kancelář, garáž, bazén - to vše pouhých 30 km od Prahy a kousek od dálnice.

Dům o dispozici 4+kk a celkové velikosti 125 m2 s kvalitním zateplením (12 cm), velkou terasou a solárními panely na střeše, který vám mimo radosti přinese i výdělek - v závislosti na roční době 2.000 až 10.000 Kč měsíčně.

Dům je vytápěn elektrokotlem s teplovodním podlahovým topením  společně  s krbem, který disponuje rozvody vzduchu. Dům je postaven z tepelně izolačního zdiva Durisol. Náklady na provoz tohoto domu jsou tak neobyčejně nízké.​

Hlavní obytná místnost domu je dokonale prosvětlena díky velkým oknům u kuchyňské linky. Ta nabízí hromadu prostoru a pohodlné vaření i pro ty nejnáročnější kuchaře. Pro klidné posezení při skleničce vína je v obývacím pokoji umístěn funkční krb. Ten navíc není pouze na oko - disponuje několika regulačními prvky a dvojicí ventilátorů. Krbem tedy lze vytápět i kompletně celý dům.

Z obývacího pokoje je mimo výstupu na terasu (k té se ještě vrátíme) přístup do prvního z pokojů. Tento pokoj lze propojit s obývákem a vytvořit tak skutečně obrovskou místnost o velikosti 50 m2.

První ložnice (11,8 m2) v severovýchodní části domu nabízí z okna úžasný výhled na protější kopce (foto níže). Druhá ložnice (13,8 m2) je umístěná hned vedle koupelny.

Toaleta je od koupelny oddělená. Z hlavní chodby domu je přístupné podkroví, které díky důmyslnému uspořádání vazníků nabízí prostor pro uložení nejen sezonních věcí. Z krbu jsou do chodby zároveň vyvedené vzduchové průduchy.

Koupelna tohoto domu je skutečně velkorysá a disponuje velikým sprchovým koutem s několika masážnímu funkcemi. Denní světlo v koupelně zajišťuje rozměrné okno.

Velmi zajímavou vlastností domu je objekt stojící oddělený od hlavní stavby, který má vlastní vstup i sociální zázemí (celkově 16 m2). Pokud tedy potřebujete bydlení spojit s podnikáním, možností u tohoto domu máte dostatek. Místnost může fungovat jako kosmetický salón a podobně, zrovna tak třeba jako kancelář nebo dokonce malý byt na pronájem.

Na střeše vidíte již zmíněné solární panely, díky kterým může dům i zajímavě ulehčit rodinnému rozpočtu. Vjezd na pozemek je skrze elektrickou dálkově ovládanou bránu, za kterou naleznete parkovací stání až pro 4 vozidla. Pokud tedy prostor vedle domu budete využívat pro své podnikání, vaši klienti vždy pohodlně zaparkují. U domu je dále umístěna samostatná stavba garáže, kde je mimo jiné prostor na dílnu a uskladnění zahradní techniky.

Ze zadní části pozemku je viditelná prostorná krytá terasa, která má plochu 25 m2. Pokud nefandíte tomuto prostoru pro zahradní sešlosti, lze jej využít například pro zimní zahradu.

Bazén o velikosti 3x6 m s hloubkou 1,5 m je osazen kompletně novou filtrací (září 2018) a disponuje přípravou na ohřev vody. Bazén lze uzavřít posuvným zakrytím. Celý pozemek je pro maximální soukromí lemován 2 m vysokým plotem z povrchově upravených tvárnic vylévaných betonem. Pozemek nabízí celkově 762 m2.

Nemovitost se nachází v malé obci Bavoryně, kde žije zhruba 330 obyvatel. Veškerou občanskou vybavenost naleznete ve 2 km vzdálených Zdicích.

Vzdálenosti:
Beroun: 13 km
Praha: 30 km
Plzeň: 50 km
Příbram:​ 30 km

Nájezd na dálnici D5 je vzdálen zhruba minutu jízdy, stejně tak jako křivoklátské lesy.​

Plány domu

Půdorys domu (s drobnými změnami)

Řez A-A

Plány stavby salonu

Umístění stavby na pozemku

Jednotlivé pohledy

PRODÁNO


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.