Prodej bytu – pod Vyšehradem - Ondřej Černovický - Váš prověřený makléř

Prodej bytu – pod Vyšehradem

Neobyčejné propojení historického místa s moderním bydlením.

Špičkově zrekonstruovaný byt v místech, kde se po staletí odehrávaly nejvýznamnější události českých dějin. K provedení bytu bylo přistupováno tak, aby plnil nejnáročnější požadavky a potěšil příjemnými detaily. Byt byl od podlahy nově vybudován s viditelným citem pro detail a zapůsobí na vás od prvního okamžiku.

Dispozice bytu je 3+kk, plocha bez sklepu činí 65 m2. Nachází se ve třetím podlaží cihlového domu s novým výtahem v druhé ulici pod Vyšehradem. Příjemným bonusem tohoto bytu je navíc skutečně obrovský sklep.

V rámci rekonstrukce byly v bytě zachovány některé původní prvky, zejména pak krásné křídlové dveře, který byly nově zrestaurovány. Původní špaletová okna jsou rovněž zrestaurovaná, včetně přesklení s tlustším termoizolačním sklem. V celém bytě je instalováno nové teplovodní podlahové topení.

Srdce bytu představuje obývací pokoj s kuchyňským koutem. Podlaha v celém bytě byla nově vybetonovaná a odizolovaná polystyrenem. Nachází se v ní 3 okruhy podlahového topení. Kuchyňská linka je zakázková tesařská práce z masivního dřeva, vybavena je špičkovými spotřebiči Bosch. Nenechte se zmást, že v kuchyni chybí odsavač par. Ten vyjíždí z desky a je jedním z milých detailů tohoto bytu.  Hlavní prostor prosvětlují celkově 4 velká okna.

Pohled směrem od kuchyňské linky na křídlové dveře do hlavní ložnice. Četné užití teplých tónů dřevěných materiálů vytváří v bytě příjemnou a hřejivou atmosféru.

Na chodbě je umístěná vestavěná knihovna, která může být případně zaměněna za šatní skříň. Ta je však aktuálně umístěna v ložnici, jejíž jednu stěnu tvoří obrovská vestavěná skříň s dostatkem prostoru.

Jedním ze skvělých detailů bytu jsou staré vypínače na světlo. Poctivé cvaknutí starého keramického otočného vypínače má opravdu něco do sebe.

Nejmenší ložnice je od kuchyňské linky dodatečně zvukově odizolovaná, použity byly izolační sádrokartonové desky. Aktuálně je místnost využívaná jako pracovna a modelářská dílna, skvěle se ale hodí například na dětský pokoj.

Chodba je osvětlená bodovými světly, ve dveřích naproti se nachází oddělená toaleta, vpravo potom vstup do koupelny.

Absolutní samozřejmostí je kompletně nová elektroinstalace a vodovodní trubky v celém bytě. 

Koupelna je vybavená nadstandardně prostorným sprchovým koutem se sedátkem. Dále je zde přesně umístěná pračka se sušičkou pro užitkovou část koupelny. Za dveřmi je potom schovaný plynový turbo kotel s vlastním novým komínem.

Vkusně zařízená koupelna působí moderně, ale skvěle sedí svým charakterem k historickým odkazům a některým detailům. Skřínku má na svědomí truhlář, který vyrobil i kuchyňskou linku.

V domě je nový výtah a původní točité schodiště. V suterénu domu je pak umístěn vlastní obrovský sklep. Jeho plocha je 7.5 m2 a nabízí tak prostor snad úplně pro všechno, co můžete chtít k bytu 3+kk uskladnit.

Dům se nachází na rohu ulic Hostivítova a Neklanova pod Vyšehradskými hradbami. Dnes tolik oblíbená náplavka je pouhých pár minut chůze od domu, doslova za rohem je Albertov a několik páteřních tramvajových linek. Tramvaj na Karlovo náměstí vás doveze přesně za 3 minuty. Na Výtoň dojdete za 5 minut, cesta tramvají na Palackého náměstí trvá 1 minutu.

Půdorys bytu

Prodej je možný vč. veškerého nábytku na fotografiích.

PRODÁNO
omlouvám se, k prodeji tohoto bytu stačilo 31 dnů

Fotografie ze stavby bytu

Rekonstrukce bytu byla dokončená v roce 2015, vše je tedy stále nové, ale zároveň už i uživatelsky odladěné.  K užívání je k dispozici okamžitě bez dlouhých měsíců čekání, které rekonstrukce vyžadovala.

Sjednejte si prohlídku a zažijte atmosféru tohoto bytu na vlastní kůži. Litovat opravdu nebudete.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.