Prodej bytu – Gregorova - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Prodej bytu – Gregorova

Nádherný byt 4+kk přímo u lesa i u metra.

U kolika panelových domů koukáte z oken na největší pražský les? Takových je skutečně jen pár. A v jednom z nich je aktuálně na prodej tento mimořádný byt.

Celkem 91 m2, dispozice 4+kk s neprůchozími pokoji, sklep a úplně nová, nadstandardně prostorná kuchyně (2017). Mimo té v bytě naleznete zrekonstruovanou zděnou koupelnu, nové vinylové podlahy (2017), nové vestavěné skříně (2019), nové omítky, rozvod elektřiny, vody a bezpečností dveře.

Místo je naprostým rájem pro rodiny. Dostatek škol i školek. Výborná dostupnost metra, ke kterému akorát seběhnete z kopce. A především sousedství Kunratického lesa, díky kterému snadno zapomenete na skutečnost, že se jedná o sídliště v Praze.

Tento nevídaný balíček vlastností nabízí byt, který je nyní k dispozici na prodej. Je v perfektním stavu, bez nutných investic a okamžitě připravený plnit roli skvělého bydlení pro vaši rodinu.

Plocha: 91 m2
Plocha sklepu: 5 m2

Umístění: 3. podlaží (druhé patro)
Orientace: severovýchod - jihozápad

Poplatky: 5.055 Kč
Elektřina: cca 1.000 Kč

Srdce bytu a hlavní obytný prostor představuje obývací pokoj s orientací směrem k lesu. Jeho velikost činí 19 m2. V celém bytě jsou nově položené podlahy. Práci nebudete mít prakticky s ničím. Byt je velmi pěkném, výjimečně udržovaném stavu.

S původní dispozici typizovaných bytů o této velikosti nemá současná podoba již moc společného. Byt je členěn prakticky, moderně a nabízí dostatek prostoru. Kuchyně je kapitola sama o sobě. Je nejen úplně nová, vybavená všemi potřebnými spotřebiči, je především neobyčejně prostorná. Sloup prostor kuchyně a obývacího pokoje funkčně odděluje, přitom jsou však oba prostory nadále propojené průzorem u pracovního pultu.

Moderní pojetí a líbivý design kuchyně bývá nejčastěji chybějícím parametrem bytů v panelových domech. V nabídce velmi často narazíte na přehlídku zrekonstruovaných bytů, které však prozrazují svůj věk pojetím kuchyňské linky. Tato kuchyně si však nezadá s úplně novým bytem ve vysokém standardu.

Prvním pokojem je místnost o velikosti 13 m2, který se nachází u obývacího pokoje a kuchyně. Orientace oken je směrem k lesu, stejně jako obývací pokoj. Aktuálně je využíván jako první dětský pokoj.

Za dveřmi prvního pokoje se po levé straně nachází praktický kout pro umístění pračky se sušičkou. Od zbytku bytu je momentálně oddělen roletou, nabízí ale i možnost pro vestavěnou skříň. Ve dveřích dále se pak nachází samostatná toaleta. Na druhé fotografii je dobře patrné členění této části bytu. V otevřených dveřích vpravo je umístěn první, již zmíněný pokoj. Vestavěná skříň na chodbě plní funkci šatny a je úplně nová - instalována byla teprve loni.

V druhé části bytu se nachází druhý dětský pokoj. Opět o velikosti 13 m2, tentokrát však s opačnou orientací. Jelikož je tento dům umístěn na kopci a v poslední řadě domů, není zde žádný kontakt s dalšími domy. Před okny je volný výhled do okolí.

Poslední ložnicí je pak pokoj o velikosti 14 m2. Nabízí dostatek místa pro velkou postel a skříň. V té se mimo jiné ukrývá i vestavěný pracovní stůl. Jak již bylo zmíněno, i zde je, stejně jako v celém bytě, nová podlaha.

Žádné běhání přes půl bytu do koupelny. Tu máte hned po ruce přímo u ložnice rodičů. Věčné dohady o absenci vany nebo sprchového koutu můžete hodit za hlavu, v tomto bytě totiž naleznete obojí.

Co by to bylo za byt pro rodinu, kdyby k němu nepatřil i sklep. Není to však žádná malinkatá standardní kóje, ale prostor o velikosti 5 m2.

Byt se nachází ve druhém patře (třetí podlaží) kompletně revitalizovaného panelového domu. Zatepleno (2011), okna, stoupačky, nový výtah (2017), oprava společných prostor a vchodu s přístupem na čip (2019). Vše zásadní je už hotové.

Alfou a omegou bytu je jeho umístění. To je v tomto případě pro rodinu skutečně bezchybné. Naleznete tady bez nadsázky opravdu naprosto všechno.

Hromada dětských hřišť. Školy, školky, zeleň. To vše doslova za domem, ve vzdálenosti maximálně pár minut.

Naprosto všechno, co budete potřebovat koupit, naleznete v největším nákupním centru v ČR - Westfield Chodov. Ještě blíže k domu se pak nachází menší OC Chrpa (Albert). U metra se nachází Hobbymarket OBI. Stanice metra Roztyly je mimo jiné významných dopravním uzlem pro autobusy. A to nejen ty městské, ale především pro spoustu mimopražských spojů.

A to nejlepší na konec? Přímé sousedství Kunratického lesa. Největší les v Praze nabízí celkem 285 hektarů plochy. Jak skvělým sousedem je les za domem jsem se sám přesvědčil jako kluk. Tohle místo totiž znám jako vlastní boty. Dávám ruku do ohně za to, že stejně jako pro mě, je úžasným místem i pro vaše děti.

Dům se nachází na kraji sídliště Horní Roztyly, na kopci nad metrem, 300 metrů od hranice Kunratického lesa.

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS č. 203 a 135: 200 m
Metro Roztyly: 500 m
 OC a metro Chodov:  1 km
Supermarket Albert: 200 m
(OC Chrpa)

ZŠ: 350 m
Soukromá MŠ: 200 m
Státní MŠ: 600 m

Půdorys bytu

Rozpis plateb

Máte pocit, že nějaké informace chybí? Rádi byste něco doplnili? Zavolejte nebo napište, jsem vám k dispozici.

PRODÁNO


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.