Prodej řadového domu ve Vinoři - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Prodej řadového domu ve Vinoři

Moderní novostavba s nízkými náklady na provoz.

Absolutně komfortní bydlení v řadovém domě, který je krajní, s větším pozemkem a dostatkem prostoru i pro větší rodinu. A to v dnes tolik vyhledávané Vinoři, která svým obyvatelům nabízí veškerou nutnou vybavenost. Školu, školku, lékaře. Skutečně vše. Po těchto domech se tehdy jen zaprášilo a momentálně tu žádný na prodej nenajdete. Současní majitelé kupovali v této lokalitě dům jako úplně první. Vybrali si tedy ten, který považovali za nejlepší ze všech. Majitelé nenechali nic náhodě a tak při převzetí novostavby nechali technický stav kompletně prověřit inspekcí.

Dvě podlaží, celkem 158 m2 a dispozice 5+kk. Vše připraveno, rovnou k nastěhování. Tento dům byl totiž dokončen teprve v roce 2016, takže je to pořád novostavba. A protože je rohový, nabízí i větší pozemek - ten má 355 m2, tedy naprosto ideální zahrada. Nestrávíte celé léto za sekačkou, přesto budete mít dostatek prostoru. Navíc je díky moderní konstrukci a úspornému vytápění provoz tohoto domu skutečně levný. Kolikrát totiž zaplatíte víc za 1+kk v paneláku.

Tento nevídaný balíček nabízí dům, který si nyní můžete pořídit. Bez nákladných investic​, připraven okamžitě plnit úlohu nového útočiště vaší rodiny. Ladit můžete už jenom příjemné detaily. Po pár letech jsou totiž vyladěné dětské nemoci a vy tak naskočíte do dobře rozjetého vlaku bezstarostného bydlení.


Plocha: 158 m2 s garáží (18 m2) a terasou (4 m2)
Pozemek: 355 m2
Dispozice: 5+kk

Dokončení stavby: 2016
Konstrukce: Porotherm 24 Profi s 16 cm polystyrenu, stropy železobeton Spiroll
PENB - B

Vytápění:  cca 1.000 Kč
Elektřina:  cca 1.200 Kč
(spotřeba na 2 dospělé + 2 děti)
Kondenzační Kotel WOLF

Uvedená plocha odpovídá rozměrům uvedených v projektové dokumentaci a v katastru nemovitostí.

Virtuální prohlídka domu

Máme pro vás připravený model domu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Vítejte u svého nového domu. Nového po všech stránkách, má totiž jenom 4 roky. V přední části pozemku se nachází zpevněná plocha, která umožňuje parkování dalšímu autu mimo garáž. Z druhé strany domu je pak spodní (15.5 m2) a horní terasa (4 m2).

Výhodou krajního domu je nejen větší soukromí, ale bezesporu i větší zahrada. Celkem 355 m2 je tak akorát, abyste to zvládli. Ne všichni jsme totiž přeborníci v zahradnictví (říká člověk, co má problém posekat 150 m2). Zajímavostí je, že je osázená převážně jedlými rostlinami a nejsou tu žádné jedovaté - samozřejmě kvůli dětem.

Velká okna na terasu jsou z hlavní místnosti domu - obývacího pokoje. Ten má sám (bez kuchyně) skoro 30 m2 a ani obrovská rohová pohovka jen tak místo nezabere.

Možná jste si už všimli, že tu nikde nejsou radiátory. Správně, topí se konvektory u oken. To je nejen příjemné, ale taky to šetří prostor. I když ten vám v tomto domě chybět vážně nebude.

A to ani v kuchyni, protože v té nalezne dostatek místa i vášnivý kuchař. Nejen on ocení, že tu nejsou žádné low cost spotřebiče. Ty jsou totiž od značek Bosch nebo Siemens.

Z kuchyně je dokonalý přehled o dění v obýváku. Celý tento hlavní společenský prostor je doplněn jídelnou. A taky druhou kuchyní, pokud jste všímavější 🙂 Ta ale není v ceně!

Tu v letních měsících pravděpodobně moc potřebovat nebudete, protože můžete v klidu posnídat na terase. Tu vám společně se zahradou budou vaši kámoši s byty rozhodně závidět. A nebo si dáte rychlou kávu na té horní.

V prvním podlaží se taktéž nachází i jeden pokoj. Může to být pracovna pro váš home office, dům je napojen na rychlý internet přes kabel. Případně taky ložnice pro hosty. Přímo naproti vstupu do tohoto pokoje se nachází samostatná toaleta. Když půjdeme po chodbě dál, druhé dveře vpravo jsou do komory nebo také šatny. Vlevo se pak nachází další komora pod schodištěm. Na fotce ani skenu ji nenajdete. Můžete hádat, kam jsme všechno schovali.

Tlumené tóny, žádné výstřelky. Prostě vzhled, který zůstane moderní i po mnoha letech. Laminátová podlaha Witex ve světlé barvě dodává prostoru příjemnost světlost a vzdušnost. Proti tmavým odstínům působí totiž lehce. A také je příjemně teplá, přestože není vyhřívaná.

Centrální chodba horního podlaží soustředí všechny vstupy na jedno místo. Aby tu nebyla tma, je ve střeše okno, které na chodbu posílá denní světlo.

První dveře vlevo z chodby vedou do dětského pokoje, který nabízí 17 m2 a velké okno směrem na zahradu, tedy na východ. V této ložnici tedy bude budit ranní sluníčko, odpoledne tu ale zůstane příjemně chladno.

Okna v domě jsou plastová dvojskla, v celém domě je příprava na venkovní žaluzie. První zmíněná ložnice má výhled na zahradu, ta druhá potom i vlastní terasu. Terasa má rovné 4 metry a taktéž venkovní zásuvku.

Druhá ložnice má dokonce přes 19 m2. Budete se holt muset domluvit, kdo sem půjde 🙂 Mít u pokoje terasu je opravdu fajn. Druhá fotka - za to sem budete chodit všichni. Koupelna je opravdu příjemně velká a nejen, že má dvě umyvadla.

Má totiž jak sprchu, tak i vanu. Takže už žádné dohady a kompromisy. Vy nemáte na vanu času, ale děti se v ní chtějí ráchat. Klasika, kterou tu vyřešíte jednou ranou. V koupelně je podlahové vytápění i žebřík na sušení ručníků.

Poslední ložnice je na západ, aktuálně je rodičovská. Má totiž po ruce šatnu. Pro úsporu místa jsou dveře do šatny šoupací do pouzdra. Tu na fotce nemáme, šatník majitelů vám tedy ukážeme až na prohlídce. O pohled z okna vás ale neošidíme. Je tu skutečně klid, žádný provoz - pouze obslužná cesta pro rezidenty.

Zapomenout nesmíme ani na technickou stránku věci, kterou je plynový kondenzační kotel WOLF s ekvitermní regulací. Jeho specifikaci naleznete na tomto odkazu. A pak konečně garáž. 18 m2, elektrická vrata, okno. Místo jak pro auto, tak případně i pro dílnu. Naleznete tu taktéž zásuvku na 400V pro případné nabíjení elektromobilu, vývod vody a možnost napojení topení. Garáž lze propojit dveřmi s domem, projekt s touto variantou počítal.

Zahrádku jsme v tuto roční dobu v nejlepší kondici nezastihli, i tak tu i během šedivých dnů najdete víc klidu a pohody, než ve městě mezi hromadou silnic a paneláků.

Víte, jaká je výhoda pár let starých novostaveb? Nemusíte totiž koukat na tohle. Všechno je už zabydlené, je hotová zahrada, jsou vychytané dětské nemoci, přesto je všechno pořád ještě nové.V létě bychom vám ukázali spoustu krásných fotek zahrady, tak alespoň takto. Příště tohle čeká už na vás.

Vinoř sice zamračená, ale jako na dlani. Šipka zobrazuje polohu domu v rámci obce. Pohled je směrem od Podolanky.

​Web městské části Vinoř.


Stanice autobusu Moravanská: 350 m (302)
Stanice autobusu Lohenická: 500 m (182, 375, 376, 378, 396, noční 953)
Metro Letňany - 6.6 km, 13 min busem
Nájezd na pražský okruh: 5.5 km

Park k zámku Ctěnice: 350 m
Zámek Vinoř a přírodní rezervace: 1.3 km
Retail park: 850 m (Billa)
ZŠ a MŠ Vinoř: 350 m

ZŠ a MŠ dále Satalice, Kbely, Radonice.

Dům je tak nový, že si ho na Googlu zjevně ještě nevšimli. Adresa je Přeloučská 887/10, Vinoř. GPS 50.1499067N, 14.5815489E.

Předmět prodeje - LV

Půdorysy domu

Máte pocit, že nějaké informace chybí? Rádi byste něco doplnili? Zavolejte nebo napište, jsem vám k dispozici.

13.490.000 Kč


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.