Družstevní byt 3+1 v Počernicích. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Družstevní byt 3+1 v Počernicích.

Rodinné bydlení v panelovém domě u parku.

Horní Počernice. Kousek na metro, historické srdce, parky, kompletní občanská vybavenost a kousek do Klánovického lesa. A co vás určitě taky bude zajímat - bezproblémové parkování. Nejčastější bolest sídlišť se Počernicím vyhnula obloukem.

Místo je tedy pro rodinný život jako stvořené, teď už to chce jenom dostatečně prostorný byt. Celkem 80 m2, dispozice 3+1, lodžie, sklep a skvěle fungující družstvo. O jeho chodu a novinkách se dozvíte z vlastního neveřejného webu.

Obývací pokoj s kuchyní jsou orientovány na slunný západ, ložnice naopak na východ. Letní slunce vám do nich tedy nebude svítit. Na orientaci bytů v panelových domech je dobré si dát opravdu velký pozor. V obýváku totiž chcete mít příjemné teplo, ale na spaní naopak klidnější chládek. Kdo to zná, tak ví. Kuchyň s obývákem můžete klidně propojit, zrovna tak si můžete přebudovat prostornou chodbu s komorou.

V bytě můžete okamžitě a bez problémů bydlet, zrovna tak může posloužit jako skvělý základ pro rekonstrukci dle vašich představ. A to v místě, ze kterého se vám bude stěhovat opravdu těžko. Je tu totiž úplně všechno.

Dispozice: 3+1
Plocha: 80 m2 (celkem)
Šesté podlaží revitalizovaného domu

Lodžie o velikosti 7 m2
Sklep o velikosti 3.5 m2 jen o patro níž
Orientace východ - západ
DRUŽSTEVNÍ VLASTNICTVÍ

Park v přímém sousedství domu
Bezproblémové parkování
Poplatky 6.000 Kč (z toho 1.200 Kč fond oprav, 1.333 Kč splátka úvěru na revitalizaci domu)
+ elektřina 

Insert Video

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Vítejte v Horních Počernicích a jejich historické části, kam od domu dorazíte po 2.5 kilometrové procházce.

V tomto domě se nachází váš nový byt. Dům prošel kompletní revitalizací, takže už vám kolem oken nikdo tancovat nebude. Jsou tu nová okna, fasáda, zateplení pláště i střechy, nový velký výtah, stoupačky, společné části budovy. Za zmínku stojí, že mezi domy je velká odstupová vzdálenost.

Jedním ze sousedů domu je například tento nový park (Houslový klíč). Krásně na něj uvidíte přímo z lodžie bytu.

Sedmimetrová lodžie, kterou oceníte nejen v létě. Proč je v současnosti u bytů balkon nebo lodžie tolik poptávaná? To není zas tak těžká hádanka...

Z lodžie se přesuneme do hlavní místnosti bytu - kterou je obývací pokoj. Trámek u stropu je samozřejmě jen dekorativní. Tyto byty mají obrovskou výhodu v tom, že je po celé délce jejich západní stěny velké prosklení. Žádné tmavé kouty vás tady nečekají.

Světlost bytu není žádná photoshopová hříčka, ale realita. Příčka, kterou je kuchyně od obýváku oddělená, není nosná a můžete ji odstranit.

Prostor prosvětluje i bílá kuchyňská linka, která je ve velmi dobrém, zachovalém stavu.

Prostorná chodba je centrálním bodem bytu. Přístupné jsou z ní všechny místnosti.

Koupelna prošla kompletní rekonstrukcí a ostudu by neudělala v žádné novostavbě. Je dostatečně prostorná na to, aby se do ní vešla pračka i se sušičkou. Na chodbě se nachází i komora, ze které můžete udělat šatnu, spižírnu, sklad. Z respektu k majitelům sem fotku nedávám, strachovali by se, že tam mají nepořádek 🙂 Na ten, jak vidíte z ostatních fotek, zvyklí opravdu nejsou.

Insert Image

Pokud se vám ve vašem stávajícím bytě už nechce uklízet, tak je čas na změnu. Ne, že bych snad mluvil z vlastní zkušenosti. Ložnice rodičů (14 m2) je skutečně prostorná a nabízí hromadu místa i pro velkou šatní skříň. Její orientace je na východ, tedy žádné přímé odpolední slunce, které by místnost pro spaní přehřálo.

Dětský pokoj je hned vedle, má 12.5 m2 a bez problémů se sem vejdou i dvě postele za sebe (délka 4.7 m).

Dům má opravené společné části budovy a velký nákladní výtah, který při stěhování vážně oceníte. Co se vám nevejde do bytu, uložíte do sklepa, který se nachází jen o patro níž. Má velmi příjemných 3.5 m2, tedy zhruba dvojnásobek běžné velikosti.

Pojďme teď zase zpátky k lokalitě. Červené střechy, na které koukáte přímo z lodžie bytu, jsou školy.

Nejen vy, ale i děti budou z okolí nadšené. Školy, školky, kousek od domu pumptrack, cyklostezky, park, pokračovat můžu donekonečna.

Radši ale koukněte na tuhle skvělou mapku, kterou mají Počernice v magazínu své městské části. Polohu domu značí červená šipka.

Vzdálenosti od domu:

Nový park přímo u domu

Stanice BUS Jizbická - 220 m (linka 224)
Stanice Ve Žlíbku - 250m (linka 141, 171, 209, 224, 262 a 912) - směr ČM
Vlak: 10 minut chůze (Masarykovo nádraží)

Metro Černý Most: 7-8 min busem
OC Trio: 300 m (Albert, drogerie, lékárna)
 OC Černý Most:  4 km / 7 minut
IKEA: 4 km / 9 minut
Hornbach, Makro - nákupní zóna: 4 km / 7 minut

Gymnázium, ZŠ, MŠ, ZUŠ - ob dům
Xaverovský háj + Klánovický les: cca 2 km

Půdorys bytu

5.390.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.

Insert Image

rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.