Prodej rodinného bytu na Zbraslavi - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Prodej rodinného bytu na Zbraslavi

Prostorný byt 4+kk s minimem sousedů a perfektním zázemím pro děti.

Velkorysý byt se dvěma balkony a hromadou úložných prostor. Navíc ve vchodě, kde jsou jen dvě patra a pouze 4 byty. Pokud vám nestačí jenom jeden sklep, tak jste tu správně. Parkovací stání je samozřejmost. Na periferii, s dostatkem zeleně a přesto s perfektní dostupností centra města. A to v bytě v novějším cihlovém domě, kde najde místo celá vaše rodina. Utečete před ruchem města právě sem, na vrcholek Zbraslavi?

Celkem 116 m2 a dispozice 4+kk. Nedostatek úložných prostor tu řešit skutečně nebudete, protože k bytu patří hned dvě další místnosti. První je přímo u vchodu do bytu, druhá je pak v přízemí domu. Mimo toho je v domě k dispozici ještě společná kočárkárna a kdyby to nestačilo, je ještě jedna v garáži.

Doslova za rohem se nachází škola, kousek od domu je pak i základní škola, dětský skaterpark, park Borovičky. A pro mléko si skočíte přes ulici do Lidlu. A když vás skolí rýma, přes ulici si zrovna tak skočíte na polikliniku. Co tady bude vaší rodině chybět?

Zbraslav místní jednoduše milují a mají k tomu hromadu dobrých důvodů. Schválně koukněte, kolik rodinných bytů 4+kk se na Zbraslavi prodává. Pouze tento. A to téměř po 15 letech, co ho nynější majitelé vlastní.

Plocha: 116 m2 (bez balkonů)
Dva balkony 7 m2 a 4.6 m2
Dva sklepy 2.2 m2 a 2.6 m2

Umístění: druhé patro
Orientace: jihozápad - severovýchod
Výstavba: 2006

Poplatky:
Elektřina: 

Uvedená plocha odpovídá rozměrům uvedeným v prohlášení vlastníka (přiloženo dole).

Virtuální prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Některá sídliště jsou zelenější, některá méně. Tato část Zbraslavi je tvořena novými cihlovými domy, žádné lány panelů. Byt se nachází ve vchodě, kde jsou navíc jenom 4 byty. Tento parametr byl společně s velikostí bytu ten hlavní při výběru současných majitelů. Bydlení se 3 sousedy je přeci jen trochu jiné, než když jich máte 30.

Hlavní místnost bytu je 37 metrový obývací pokoj s orientací na severovýchod a výstupem na balkon. Mezi domy je umístěno dětské hřiště, několik stromů a nevede tu žádná silnice. Vaše děti tedy můžete mít celý den dokonale pod kontrolou, ale zároveň od ních mít klid.

Dětské hřiště je privátní a pouze pro tento dům, ze všech stran je chráněno samotnou stavbou - jedná se tedy o vnitroblok. Na obou fotkách je viditelný balkon bytu.

Balkon směrem do vnitrobloku nabídne 7 metrů a je přístupný přes velké francouzské okno. Veškerá okna v bytě jsou dřevěná. Zaplať pánbůh, plasťáky by se sem totiž absolutně nehodily.

Do obýváku se s přehledem vejde velká sedací souprava i s knihovnou. Přístup do hlavní místnosti je přes dvoje dveře. To tedy znamená, že můžete obývák klidně od kuchyně úplně oddělit. Každá vzniklá místnost bude mít svá okna.

Tohle obrovské okno prosvětluje kuchyni i jídelní prostor. A není tu samotné, přímo u linky je totiž další. S nedostatkem světla v tomto bytě opravdu nebojujete.

Takže už víme, že světlo ani vzdušnost bytu nechybí. A co takové úložné prostory? Tak těch je tady skutečně hromada. Mimo komory vzadu na chodbě a vestavěné skříně vepředu (se zrcadlem) totiž k bytu patří hned dva sklepy.

V jižní části bytu se nachází dvě ložnice. První má 18 m2, druhá potom 13 m2 a výstup na druhý balkon. Oba tyto pokoje mají k dispozici elektricky ovládané rolety.

Jihozápadní balkon má plochu téměř 5 m2. Můžete z něj vyhlížet děti, vpravo od domu je totiž zastávka autobusu a přímo v potějším domě je na rohu školka.

Na první fotce si můžete všimnout balkonu (úplně vlevo). Druhá fotka je pak ulička mezi domy, kterou se dostanete k Lidlu a nebo na autobus.

Teď už ale zpátky do bytu a do velké, skoro 19 metrové ložnice. Orientace okna je stejná, jako u obývacího pokoje - tedy do vnitrobloku. Všimnout si můžete rozměrné vestavěné skříně.

Chodba je skutečně prostorná (16.5 m2) a je z ní přístup do všech místností bytu. Pokoje tu nejsou průchozí. Dveře na chodbě vpravo vedou do koupelny, která je vybaveno vanou i toaletou. Druhá samostatná toaleta se pak nachází ve dveřích vlevo směrem k obýváků. Dveře vlevo vepředu jsou pak do komory, tu jsme z fotek vynechali.

S kvalitními materiály a řešeními se v bytě nešetřilo. V roce 2006 se jednalo o absolutní špičku, která hravě obstojí i v dnešním měřítku.

O velkolepějším pojetí tohoto vchodu svědčí i prostorné chodby. Tady problémy se stěhováním řešit rozhodně nebudete. Přímo u bytu se pak nachází jeden ze sklepů, v současnosti dámský botník 🙂 Ano, u tohoto bytu budou mít vaše boty konečně dostatek místa.

K bytu patří jedno parkovací stání, které je umístěné u zdi. Pokud vám někdo škrábne auto, na souseda to nesvede 🙂 Vjezd a výjezd z garáže je realizován dvěma různými místy. Vrata jsou dostatečně široká a díky umístění v úrovní ulice není problém se zajížděním ani v zimě.

Pro mléko doslova přes ulici, Lidl je opravdu kousek od domu. A na druhou stranu potom park Borovičky. Nákupy i venčení vyřešeno.

U lesoparku se potom nachází i tenhle super dětský skate park. U něj je také dopravní hřiště, škola a další školka. Jak už jsem ale zmiňoval, ta se nachází i přímo u domu. Zázemí pro děti nabízí tato část Zbraslavi jednoduše naprosto perfektní. Je to jedna ze zásadních výhod nových domů, které nevyrostly na kraji pole, ale jsou zakomponovány do starší zástavby. 

Vzdálenosti od domu:

Autobus: 250 m (linky 129, 242 a 318)
Metro Smíchov: 24 minut busem

Supermarket Albert: 650 m
Supermarket Lidl: 200 m
Nová poliklinika: 250 m

Lesopark Borovičky: 600 m
Vyhlídka Belveder: 900 m

ZŠ V. Vančury - 600 m
Školka u ZŠ - 700 m
Další MŠ je dokonce přímo naproti domu

Půdorys bytu
(skutečný změřený stav)

Prohlášení vlastníka
(ke dni zapsání jednotky)

Máte pocit, že nějaké informace chybí? Rádi byste něco doplnili? Zavolejte nebo napište, jsem vám k dispozici.

10.890.000 Kč


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.