4+kk v panelovém domě pro náročné. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

4+kk v panelovém domě pro náročné.

Špičkový byt v panelovém domě po kompletní rekonstrukci.

Vítejte na stránkách bytu, který bude v panelových domech hledat konkurenci jen velmi stěží. Tato perfekcionistická rekonstrukce hravě předčí řadu novostaveb a to za zlomek jejich ceny.

Na 79 m2 naleznete plnohodnotnou a hlavně naprosto funkční dispozici 4+kk. Do bytu nebudete muset investovat prakticky ani korunu. Všechno, co bylo potřeba, tu jeho majitelé do detailu vyladili.

Nad panelákem se mohou ostatní klidně ofrňovat, ale sídliště mají jednu zcela zásadní výhodu. Na rozdíl od novostaveb uprostřed polí disponují naprosto ukázkovou vybaveností a dopravní dostupností. Pro vaší početnou rodinu bude tento parametr naprosto stěžejní, všechno si doslova oběhnete v okolí. Žádné taxikaření a ztráta několika hodin času týdně. Ten můžete strávit třeba posezením u kávy ve vašem exkluzivním bytě.

Ten vám totiž budou ostatní závidět. Je to úplně jiný svět, než na který jste v panelových domech zvyklí.

Dispozice: 4+kk
Obytná plocha: 79 m2 s lodžií a komorou

Lodžie: 6 m2
Rekonstrukce 2019 - 2020
Druhé podlaží panelového domu

Komora naproti bytu: 1 m2
Poplatky: 3.669 Kč (dvě osoby)

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem je místo, kde se bude vaše rodina scházet ve dne v noci. 

A protože žádný pořádný rodinný byt nemůže fungovat bez lodžie nebo balkonu, ani to nám tu nesmí chybět. Orientace je směrem do ulice Mariánská (navazující na Zálesí) - jihovýchod.

Tento hlavní prostor bytu má celkem 25 m2, ale svým důmyslným rozvržením působí mnohem větší.

Byt působí naprosto čistě a svěže - ostatně po rekonstrukci toho za sebou příliš nemá. Řešit nemusíte skutečně nic, jen stěhování.

Kuchyně je vybavena všemi nezbytnými spotřebiči a s její podobou se klidně můžete chlubit na titulních stránkách magazínů o bydlení. Je prakticky řešena do tvaru U, aby bylo vše ihned po ruce.

Jídelna se nachází hned naproti kuchyni a v rohu má k dispozici skříň. Tu lze i odstranit, není vestavěná, je však stylově sladěná s kuchyní a rozšiřuje její úložné prostory.

Tato ložnice o velikosti 9 m2 je jako jediná orientovaná do ulice. Pohodlně se sem vejde postel, klavír i další nábytek. K ruce má navíc vlastní šatnu přístupnou přes posuvné dveře - 2.7 m2.

Teď se přesuneme na druhou stranu bytu - tedy směrem od ulice. Původně 10 m2, které byly ,,vykousnuty" o nově vybudovanou šatnu. Okno je na severozápad s výhledem do stromů.

V hlavní ložnici bytu je dostatek místa i přes skutečně velkou postel. Šatní skříň tady být nemusí, protože je v bytě řešena samostatná šatna. Pokud by to ale bylo nutné, místo tu na ní najdete. Orientace je stejná jako u předchozí.

Insert Image

A konečně koupelna, na tu si taky posvítíme. Velkoformátová dlažba, vana i sprcha. Hádky o tom, co chcete v bytě radši, tady můžete hodit za hlavu.

V koupelně naleznete i místo na pračku a sušičku. Oddělení toalety od koupelny je dnes už běžná záležitost, ale aby byla toaleta takhle prostorná, to se v paneláku moc nevidí. A už vůbec se nevidí, abyste se mohli chlubit tak obyčejnou věcí, jako je záchod. Ale tady prostě vypadá fantasticky.

Chodba bývá většinou nutné zlo. Tedy v obyčejném bytě. Tady jí byla věnována patřičná pozornost a tak na vás hned při vstupu zapůsobí tak, že nebudete pochybovat o tom, že jste se ocitli v bytě špičkové úrovně. Milým detailem je například bodové osvětlení u podlahy.

Na chodbě pak naleznete druhou šatnu (,,vykousnutí" do pokoje s medvídkem), kterou majitelé nechali vybudovat proti původnímu plánu bytu. Dekor a podoba dveří je sladěna v celém bytě.

Dům je po částečné revitalizaci. Severní strana je čerstvě zateplená, lodžie jsou umístěné směrem do ulice.

V bezprostředním okolí domu naleznete mimo biotopu i nákupní centrum Novodvorská, ve kterém je mimo Tesca řada dalších obchodů. V blízkosti je taktéž supermarket Penny nebo Albert - ty jsou ještě blíž.

Majitelé mi do bytu nenápadně schovali instrukce.

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS: 60 m (linka 106, 196, 197 a 901)
Stanice BUS: 150 m (linka 106, 117, 121, 139, 150, 196, 901, 910, 913)
Metro Kačerov: 8 minut busem
Nejbližší škola + gymnázium: 500 m

Vlastně je asi zbytečné to rozepisovat, koukněte na mapku. V dostupnosti je naprosto všechno.

Za zmínku taky stojí, že přímo u domu naleznete biotop s koupalištěm, které pak plynule navazuje na lesopark Hodkovičky.

Půdorys bytu

V plánku není zakreslená nově vybudovaná šatna v pokoji s medvídkem (vstup z chodby, fotka s hromadou košil :-))

Evidenční list - poplatky

Výpis z katastru - předmět prodeje

7.190.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.

Financování - modelace

Varianta A:

Kupní cena: 7.190.000 Kč

80% Hypotéka: 5.752.000 Kč

Průměrná úroková sazba: 1,99 %

Splatnost: 30 let

Měsíční splátka: 21.232 Kč

Varianta B:

Kupní cena: 7.190.000 Kč

90% Hypotéka: 6.471.000 Kč

Průměrná úroková sazba: 2,49 %

Splatnost: 30 let

Měsíční splátka: 25.535 Kč


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.