Skvělý byt 3+1 u hostivařského lesoparku. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Skvělý byt 3+1 u hostivařského lesoparku.

Perfektní rodinné bydlení v panelovém domě?

Tento byt v sobě kombinuje parametry, které budete u jiného hledat jen velmi složitě. Poslední podlaží, jediný sousední byt, výhled na obě strany, skvělá orientace a klimatizace. Navíc bez investic a s hromadou úložných prostor. Na 73 m2 (plocha bez lodžie) nalezne dostatek prostoru celá vaše rodina. Děti i vy budete mít vlastní pokoje, které budou navíc skvěle orientované - na chladnější sever.

Hlavní místnost bytu je pak orientovaná na slunný jih. Orientace a umístění v posledním podlaží se tady bát nemusíte, je tu totiž klimatizace. Oficiálně. A navíc skvělý výhled. Tady nekukáte sousedům do talíře, ale na  hostivařský lesopark.

Ne, že by to k němu snad bylo daleko, je to asi 700 metrů. Sídliště jsou proslulá tím, že mají naprosto perfektní občanskou vybavenost. To, co vám v novostavbách mezi poli bude chybět, sídliště nabídne na každém rohu. Obklopeni službami, školami, školkami, hřišti a skvělým dopravním spojením.

Není divu, že po tomto bytě současní majitelé sáhli. Je totiž skutečně unikátní. Stejnou příležitost máte nyní i vy. A že je to tu skutečně vychytané se přesvědčíte už během následujících pár minut.

Dispozice: 3+1
Plocha: 73m2 (jen byt)
Poslední podlaží domu

Lodžie o velikosti 7 m2
Sklep o velikosti 2 m2
Jediní sousedé na podlaží

Klimatizace v jižní části bytu
Volný výhled do okolí
Poplatky 4.665 Kč + elektřina + plyn (jen vaření)

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Byt se nachází v domech, které jsou na fotce úplně vlevo (dlouhá řada). Hned u lesa vlevo je pak i jedna ze škol. Pak už pokračuje 147 hektarů jednoho z nejkrásnějších parků v Praze.

Hlavní místnost bytu, centrum dění a místo, kam budete zvát své návštěvy, až se budete chtít pochlubit vaším novým útočištěm. Tato část bytu je orientovaná na jih a je tedy opravdu mimořádně světlá. Ostatně to vidíte na fotce, jak si zimní sluníčko krásně hraje se světlem.

A až nebude sluníčko zimní, ale letní, jistě oceníte klimatizaci. Ta je v panelových domech skutečně naprostý unikát. V tomto případě s jejím umístěním SVJ souhlasilo a byt tak nabídne absolutní komfort i v těch největších pařácích.

Takže v tomto bytě před vedrem na lodžii utíkat nemusíte. Ta má 7 m2, je zasklená a výhled z ní necloní žádný protější dům.

Když už jsme u toho vyhlížení, tak ani z druhé strany bytu nebudete sousedům koukat do talíře. Odstupové vzdálenosti staveb jsou tady skutečně nadstandardně velké. V nízkém komplexu s modrým pruhem je nákupní centrum s Albertem, novým fitness centrem, poštou nebo lékárnou.

Vrátíme se zpátky do obývacího pokoje, který má celkem 20 m2 a příčka, která ho dělí od kuchyně, může být úplně odstraněna - není nosná.

Že je příčka jednoduše odstranitelná si můžete všimnou na první fotce. I do kuchyně s jídelnou je velké okno.

Kuchyňská linka je vybavena vším, co od ní čekáte. Myčka (45 cm), trouba, lednice, vaří se na plynu.

Teď se přesuneme na druhou stranu bytu - do ložnic. Ty jsou obě orientované na severní stranu, takže ani tady vás nebude trápit žádné vedro. Na první fotce je ve dveřích naproti vstup do obýváku. Vestavěný nábytek tu pochopitelně zůstane.

Insert Image

Vestavěná skříň je i v dětském pokoji. Ten je proti ložnici rodičů o 1 m2 větší, rozdíl mezi pokoji je především v poměru stran. Ve spodní části webu naleznete plánek, kde je to nejlépe patrné.

V koupelně nečekejte žádný umakart, jádro je tady už zděné. Pračkou a sušičkou nemusíte nutně zacpat koupelnu, je tady totiž samostatná místnost, kam můžete spotřebiče úplně schovat.

Řeč byla o tomhle malém prostoru, který ale udělá opravdu velkou radost. Kam schovat to, co nemusí být vidět, je totiž věčné téma. Toaleta je od koupelny oddělená a nachází se nejblíž vstupu do bytu, což se rozhodně může hodit... 🙂

Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Na chodbě je naproti dveřím umístěná vestavěná šatní skříň, ve které jsou schované i stoupačky. Osvětlení je bodové.

Jak už bylo zmíněno, byt se nachází v nejvyšším podlaží revitalizovaného panelového domu přímo v srdci sídliště, které zaručuje příkladnou občanskou vybavenost. Přesto je na konci ulice 150 hektarů zeleně.

Po ruce je tady hned několik škol, školek a dětských hřišť. Byly doby, kdy se nad sídlišti lidi ofrňovali. Po tom, co začali bydlet v drahých novostavbách uprostřed pole, kam sotva zajede autobus, tahle móda přešla...

Váš nový domov jako na dlani. V tomhle parku jsem na škole strávil stovky hodin a to jsem měl před domem kunratický les. Tady to ale zkrátka bylo zajímavější 🙂

Vzdálenosti od domu:

Celkem 14 dětských hřišť v okruhu 500 m.

Stanice BUS Veronské náměstí: 200 m (linka 204, 240, 970 a 911) - směr Skalka
Stanice BUS Poliklinika Petrovice - 300 m (linka 125, 204, 240, 254 a 911) - směr Háje
Stanice BUS Nové Petrovice: 350 m (linka 125, 252, 254 a 911)
Metro Skalka: 18 min busem
Metro Háje: 8 min busem

OC Veronské náměstí (Albert): přímo u domu
OC Retail Park (Kaufland): 1.3 km / 4 min autem
Penny: 1 km
BILLA: 1 km
Nabíjecí stanice pro elektro auta: 600 m

ZŠ Veronské náměstí: 280 m
ZŠ Nad Přehradou: 600 m
ZŠ Křimická: 1 km
Hostivařský lesopark: 700 m

Půdorys bytu

Výpis z katastru - předmět prodeje

5.900.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.

Insert Image

rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.