Prodej mezonetu – Lety - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Prodej mezonetu – Lety

Špičkový byt u Berounky, který splní vaše sny o rodinném bydlení.

Tento byt je přehlídkou všeho, co můžete očekávat od rodinného bytu. Příroda, soukromí, komfort, dostatek prostoru a skvělá lokalita zhruba 25 km od Smíchova. Těžko budete v nabídce na prodej hledat něco podobného.

Na více než 130 metrech naleznete ve dvou podlažích byt, který budete milovat nejenom vy, ale i vaše děti. Dětství v mezonetu jsem trávil i já sám a všichni kluci mi to záviděli. Ti větší vám pak budou závidět bydlení v naprostém klidu u Berounky, které je jednoduše pohádkové.

3 ložnice, obývák s kuchyní s velikostí přes 30 m2, dvojice balkonů na jih, klimatizace a velká, dřevěná okna. Privátní, menší bytový areál se společnou zahrádkou, vlastní parkovací stání a krásná školka hned u domu. Jestli vám už teď zní dobře, tak si počkejte na fotky a video. Bytů ​už jsem pár prodal. Ale jen výjimečně mě přepadne hřejivý pocit skvělé atmosféry už při první návštěvě. A tady se mi to stalo. Pokud bydlet s rodinou kousek za Prahou, mimo ruch velkoměsta a s krásnou přírodou v okolí, pak jednoznačně takto.

Ať už hledáte nekompromisní sídlo pro pár, který rodinu plánuje a nebo už rovnou zázemí pro rodinu s dětmi, počítejte s navýšením počtu návštěv. Tímto bytem se jednoduše budete chtít chlubit. Že to nejsou jen prázdné řeči se zanedlouho sami přesvědčíte.

Dispozice: 4+kk
Obytná plocha: 132.6 m2
Vyhrazené parkovací stání k bytu a sklep

Dvě podlaží, žádní sousedé nad vámi
Cihlový třípodlažní dům
Klimatizace, dva balkony, dvě šatny

Uzavřený bytový areál
Společná zahrádka
Žádný provoz kolem domu

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

A jdeme na to. Hlavní místnost bytu, centrum dění a místo, kam budete zvát své návštěvy, až se budete chtít pochlubit vaším novým útočištěm. Více než 30 m2 s výstupem na vlastní balkon. Obrovská dřevěná okna zajišťuji bytu opravdu hromadu světla. A co je úplně nejlepší, koukáte z nich jenom do zeleného okolí.

Že jsou okna opravdu velká vidíte sami. A nejsou to žádné nevzhledné plasťáky v obřích bílých rámech, okna jsou dřevěná. Perfektně zapadají do koncepce tohoto areálu, plast by byl jako pěst na oko. Dřevěná okna jsou dražší a vyžadují údržbu, ale asi si nemusíme vysvětlovat, že tu jednoduše být musí.

Prostoru je tu opravdu mraky. Podlaha je dřevěná a kuchyňská linka má nad pracovní plochou i velké okno. V lince naleznete všechny běžné spotřebiče.

Možná jste si už všimli, byt je vybaven klimatizací. Tu majitelé nechali nainstalovat teprve nedávno. V extrémních vedrech ji velmi oceníte, přestože byt jinak bez problémů vyvětráte, protože nemá okna jen na jednu stranu. Poslední léta jsme ale svědky vln brutálních veder, na které tu však budete připraveni.

V hlavní místnosti je dostatek místa i pro jídelní kout a pokud máte hodně věcí - což u takto velkého bytu pravděpodobně máte - vedle vstupu jsou ještě jedny dveře do komory pod schodištěm. Ta má lehce přes 3 metry a je až za roh.

Když nebudete v létě u řeky, kterou máte kousek od domu, pak pravděpodobně na jednom ze dvou balkonů. K bytu patří i ten nahoře. Dolní balkon má příjemných 10 metrů, orientaci na jih a ve výhledu jsou jenom stromy - žádné okolní stavby.

Dolů se ještě vrátíme, teď ale vyběhneme nahoru po schodech a podíváme se na ložnice.

Tato ložnice je sice nejmenší, ale obrovská postel se do ní stejně bez problémů vejde. Všimněte si i bílých dvířek ve zdi. Je to další, téměř 10 metrová komora, která vznikla využitím jinak prázdného prostoru ve střeše. Tato plocha samozřejmě není započítaná do plochy bytu. Berte ji jako příjemný bonus.

Horní balkon je pětimetrový a dolní se nachází přímo pod ním. Přímo za stromy, které z něj napravo vidíte, je schovaná školka.

Ten největší pokoj samozřejmě patří těm nejmenším. Skoro 22 metrů a veliké okno na jih. I v tomto pokoji je umístěná jednotka klimatizace. Mamí, mně je strašný vedro se tu tedy konat nebude.  Na druhé fotce vidíte oba balkony, okno tohoto pokoje i okno obýváku.

Mamí i tatí můžou mít pokoj vedle, je stejné velký a dvojice oken je na západ. Rozhodně oceníte i prostornou pětimetrovou šatnu, která se nachází přímo naproti tomuto pokoji. Druhá se nachází u vstupu u bytu a na fotkách ji nenajdete, všechno uklidit nejde 🙂

Spousta (a to i takto velkých) bytů si musí odepřít luxus oken v koupelně. Tady jsou rovnou dvě, stejně tak umyvadla. Na těch 11 metrů by se klidně vešly i dvě vany, ale to už necháme na vás.

Na fotce zvenčí vidíte nahoře okna do většího pokoje u šatny a koupelny. Okna obýváku jsou o podlaží níž, ale jsou vpravo. Druhá fotka je pak přístup do bytu přes pavlač.

Vstupní chodba bytu dále nabízí přístup do šatny a samostatné toalety, ta už se nám ale do fotek nevešla.

K bytu náleží mimo jiné i vyhrazené parkovací stání před domem. Bytový areál je menšího, komornějšího charakteru a tak nepůsobí chladně ani anonymně.

A takhle vypadá společná zahrada, která je všem majitelům bytu k dispozici. Naleznete tu houpačku a další legrácky pro děti, zrovna tak ale posezení třeba pro grilování. To kdyby vaše návštěva byla tak velká, že se nevejde do 130 metrů.

Vstup do areálu je uzavřený a pokud nepřeskočíte plot nebo nemáte klíč, pak máte smůlu. Vstup na pavlač k bytu je přes schody vpravo na druhé fotce.

Často se mě někdo na prohlídkách ptá, kam bude dávat děti do školy a kam s nimi bude v okolí chodit. Na tuhle krásnou (státní!) školku koukáte přímo z oken, od domu není ani 100 metrů. Školy jsou pak v Řevnici a Dobřichovicích, obě do 2.5 km. Opodál najdete další hromadu atrakcí.

Pro nás starší to může být třeba nedaleký pivovar se skvělým pivem, které jsem samozřejmě musel osobně vyzkoušet. A nebo cyklostezka, která vede kousek od domu a nabízí super projížďku podél řeky.

Tu totiž máte kousek od domu, vzdušnou čarou je to zhruba 300 metrů.

Ani centrum obce, přes které budete každý den jezdit domů, není vůbec k zahození. Je udržované a má příjemný vesnický charakter. Na druhé fotce je budova úřadu, vedle které se nachází další (soukromá) školka.

A konečně doprava. Nemusíte nutně jezdit autem, z Řevnice se totiž pohodlně dostane až na Smícháč. Cesta trvá něco málo přes půl hodiny a spojů sem jezdí opravdu spousta.

Tak co na to říkáte? Právě jste se seznámili s vašim novým domovem. Teď už jen pár technických věcí.

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS: 430 m (linka 311 - Zličín)
Metro Smíchovské nádraží: 30 minut vlakem
Vlak Řevnice: 1.9 km, 3 minuty
Dálnice D4: 5.7 km

BILLA: 680 m
Pivovar a restaurace: 430 m
Praha - Václavák: 27 km / 26 minut
Dálnice D1: 7 km / 9 minut

Mateřská škola: 100 m
ZŠ Řevnice: 2.3 km
ZŠ Dobřichovice: 2.2 km

Předmět prodeje - výpis na listu vlastnictví

Půdorys bytu

Přehled poplatků - výpočtový list

Za rok 2019 byl evidován přeplatek 2.400 Kč.

7.490.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.