Jeden z nejhezčích domů na prodej v okolí. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Jeden z nejhezčích domů na prodej v okolí.

Perfektně udržovaný dům 5+1 s úžasnou a velkou zahradou.

Tento prostorný dům byl zkolaudován v roce 2004 a na první pohled může dost klamat tělem. Je to totiž učebnicová ukázka toho, jak vypadá skvěle udržovaný dům, na jehož stavu majiteli skutečně záleží. Jeho kondice mluví za vše, tohle měl bych dům napořád. Nejedná se tedy o žádnou horkou bramboru, ale o první prodej tohoto domu, který dokonale plnil roli útočiště početné rodiny.

Bydlení ale není jenom o materiálech, metrech a technologii. Skutečně kvalitní zázemí pro život musí mít něco extra A u rodinného útočiště by to bezesporu měla být zahrada. Ta vás tady bude skutečně rozmazlovat. Je dostatečně prostorná a hlavně skvěle udržovaná. Příjemným bonusem je i minimum sousedů, jelikož je dům umístěn na kraji zástavby ve slepé uličce. 

Kvalitní a soudobá řešení, které se v tomto domě objevují, ho činí nadčasovým. Nejčastějším nedostatkem domů této éry bývá absence úložných prostor nebo šatny. Ty tady naleznete hned dvě, ta hlavní je hned vedle obří koupelny a svou plochou vám udělá skutečně velkou radost. A nebo třeba 4 ložnice. Na 162 m2 se šikovně seskládalo všechno, co bude potřebovat i větší rodina.

Kdyby vám místa bylo přece jenom málo, pak je důležité mít přichystané záložní možnosti. Ani ty  u tohoto domu nechybí. Velký zahradní domek a možnost vybudování garáže z aktuálního přístřešku, tedy dalších 50 m2. Díky velkému pozemku můžete stavbu dále rozšířit, třeba po vzoru sousedů.

Kunčina je malá obec o zhruba 1.400 obyvatelích. Nachází se 20 km od Svitav a zhruba 5 km od Moravské Třebové.  Obklopovat vás budou lesy, louky a příjemný vesnický klid.

Zděný dům 5+1
Kompletní dokončení 2008
Dvě podlaží + velký zahradní domek
Vytápění kombinovaným plynovým kotlem

Obytná plocha162 m2
Přístřešek pro stání aut 33 m2
Pozemky 1.268 m2 (153 m2 zastavěno)
Automatická závlaha v přední části zahrady

FVE a solární panely na střeše
(energie se prodává do sítě)
Dvě koupelny, tech. místnost, dvě šatny
Umístění ve slepé uličce

Vodovod, plyn, kanalizace, elektřina.

Uvedené plochy odpovídají doloženému plánu a katastrální mapě.

3D interaktivní prohlídka domu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model domu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Vítejte na místě, kde možná strávíte ty nejlepší roky vašeho života. Dům se nachází přímo uprostřed fotky, na kraji nové zástavby v uličkách, kde prakticky neexistuje provoz. Jednokolejná trať za domem je pouze pro motoráky.

Dům se nachází ve slepé uličce, ve které je skutečně nulový provoz. Děti tak mohou bezpečně lítat před domem, pokud by jim nestačilo skoro 1.300 m2 vaší zahrady.

Část zahrady o ploše zhruba 160 m2 připadá na předzahrádku mezi domem a ulicí.

Díky vhodné orientaci je část střechy pokrytá řadou solárních panelů, prostřednictvím kterých dům generuje zajímavé zisky. Vyrobená energie se pohybuje v rozmezí 0.1 až 1 MWh dle ročního období. Přehled loňské bilance naleznete na druhém obrázku.

Venkovní terasa orientovaná směrem do zahrady (sever) je zakrytá bytelným přístřeškem.

Insert Image

Bytelný přístřešek čeká i na vaše auto, které tady zaparkujete i skutečně obří. Jeho plocha je zhruba 33 m2 a postaven byl v roce 2009. Při troše šikovnosti se vedle sebe vejdou i dvě. Relativně jednoduchou úpravou můžeme z přístřešku vytvořit i garáž. Stavba je řádně zkolaudovaná a zanesená v katastru. Po legislativní stránce tedy bez peripetií.

Na zastřešené stání plynuje navazuje zahradní domek o ploše zhruba 18 m2, ve kterém je spousta místa pro veškeré zahradní náčiní, sekačku a podobně. Případně do něj můžete schovat třeba saunu. Plocha za domkem je pak využitá jako krytý výběh s boudou pro psa.

I v přední částí zahrady (jih) lze vybudovat terasu, ta by navazovala na velké okno z obývacího pokoje. Od parkovacího stání do domu se dostanete téměř suchou nohou, vzdálenost je lehce přes 4 metry.

Teď se ale pojďme věnovat tomu, co u nového domu koupit nemůžete. Vzrostlá, udržovaná a zabydlená zahrada. Od hrany terasy až po zadní plot je délka zahrady královských 44 metrů.

Zahrada je aktuálně dělená do několika sekcí. Její severní část (tedy od terasy dozadu) má sekce dvě - okrasnou se závlahou a zadní směrem ke trati, která může sloužit například jako dětské hřiště.

Ať už ve dne nebo v noci, na této zahradě vám bude vždy příjemně. Její velkou devizou je taktéž absolutní soukromí a klid, který přeruší maximálně motoráček, který jezdí za pozemkem ve frekvenci zhruba 1x za hodinu.

Na první fotografii vidíte první sekci zadní části zahrady, na další pak druhou. Ta aktuálně neplní okrasnou funkci, vytvořit na ní můžete dětské hřiště nebo užitkovou část se záhonky. A nebo něco úplně jiného, to už záleží na vás. Třeba velký bazén?

Na zahradě bychom mohli fotit donekonečna, pomalu se ale přesuneme do domu. Ten totiž rozhodně nestojí ve stínu zahrady.

Tato poctivá stavba má totiž rozhodně co nabídnout. Obývací pokoj s velkým oknem na jih a krbem prošel nedávno lehkou rekonstrukcí, měnila se podlaha. Na plochu 5x5 metrů se vejde i jídelní část.

Obývák bez krbu? V žádném případě. Nejen skvěle vypadá, ale prostor také bleskurychle vytopí.

Kuchyně je prostorná a navzdory svému stáří je skvěle zachovalá a plně funkční. Vybavena je taktéž velkým oknem směrem na jih.

Přes chodbu se přesuneme do první a jediné spodní ložnice.

První z ložnic se nachází v severní části domu s oknem do zahrady. Její velikost je 16 m2 a k dispozici má taktéž vlastní šatnu, která je umístěná v prostoru pod schodištěm. Pokoj může skvěle posloužit i jako pracovna nebo pokoj pro hosty.

Spodní koupelna je královských rozměrů i provedení. Přes 10 m2, na které se pohodlně vejde velká masážní vana, sprchový kout i toaleta s bidetem a velké okno do zahrady. Pračka se sušičkou v koupelně nestraší, má totiž své místo v technické místnosti na chodbě (není vyfocená, někam jsme ty věci uklidit museli :-))

V téhle koupelně můžete výdejním okénkem dostávat čerstvé dobroty z grilu přímo do vany 🙂 Další "tajnou" místnosti je velká šatna, která se nachází hned u spodní koupelny. 3x2 metrů, na které se vejde většina vašeho oblečení.

Přes schodiště se přesuneme do druhého podlaží. Je nutné zmínit, že pro úsporu místa mají schody větší sklon.

První horní ložnice se nachází přímo nad obývacím pokojem a její velikost je stejná - tedy kolem 25 m2. Místnost působí velmi svěže a sympaticky nejen na fotkách, ale hlavně ve skutečnosti.

Druhá ložnice je aktuálně prázdná a její velikost je 14 m2. Jedná se o nejmenší pokoj v domě.

Jako hlavní rodičovská ložnice sloužil třetí pokoj, který je vybaven velkou spoustou vestavěných skříní. Z pokojů je druhý největší, na délku má 6.5 metru a plochu necelých 25 m2.

Druhá koupelna, která je umístěna u posledně zmíněné ložnice, je tentokrát vybavena sprchovým koutem.

Příjemná atmosféra na vás nedýchne v každé nemovitosti, tady ale jednoznačně ano. Teplo domova tady cítíte nejen kvůli krbu.

Pokud byste se náhodou chtěli obávat tratí za domem, pak vás můžeme ujistit, že po ní jezdí malé motoráky a ve frekvenci zhruba jednou za hodinu. Žádný obtížný provoz, spíše vesnická idylka. A samozřejmě dobrý dopravní spoj.

Kunčina je obec, která se nachází mezi Moravskou Třebovou a Mladějovských vrchem. Právě blízkost kopců a lesů vytváří v okolí nekonečné množství procházek a výletů.

Pár posledních pohledů na vaši novou zahrádku. Teď se pojďme pustit do techničtějších věcí.

Insert Image

Okolí domu:

Stanice BUS:
400 m - linka 680881
(Moravská Třebová - 21 min)

Vlaková stanice:
Asi 200 m přes zadní branku 🙂

Pošta a úřad - 400 m
Potraviny Hruška - 600 m
Coop Nová Ves - 3.5 km

ZŠ a MŠ  přímo v Kunčině
(zrekonstruovaná do deváté třídy)
ZŠ a MŠ Staré Město + Moravská Třebová

Moravská Třebová  - 4.5 km 
Svitavy - 20 km
Česká Třebová - 28 km

Předmět prodeje - LV

Předmět prodeje - mapa katastru

Půdorys domu - 1. NP

Půdorys domu - 2. NP

6.290.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.