Zrekonstruovaný byt 2+kk v srdci Vinohrad. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Zrekonstruovaný byt 2+kk v srdci Vinohrad.

Vzdušnost, světlo, minimalismus a moderní design. V secesním domě na Vinohradech.

Nekompromisní 2+kk po kompletní rekonstrukci, které odbourává nejčastější bolest bytů na Vinohradech.

Tou je totiž nedostatek světla. Sám jsem tu bydlel a měl tu pár let kancelář. Stará zástavba, malé odstupové vzdálenosti, malá okna. Nic takového tu nečekejte. Toto je bezesporu nejsvětlejší byt na Vinohradech, ve kterém jsem kdy byl. A to nejen díky své čisté jižní orientaci.

V tomto bytě vás nečekají žádné investice, všechno je totiž úplně nové. Citlivá modernizace bytu respektovala řadu původních prvků, jakou jsou například skvělé křídlové dveře. Minimalistické pojetí perfektně kontrastuje se zdobeným secesním domem. Ten je jedním z nejzajímavějších v ulici.

Tento byt má zkrátka těžko hledá konkurenci. Na poli 50 metrových bytů se jedná o absolutní špičku v současné nabídce. Bude tohle váš nový domov? A nebo vhodně uložené peníze v lokalitě, kde je pokles cen snad naprosto vyloučen?

Dispozice: 2+kk
Plocha: 56 m2 (dle laseru, dle prohlášení vlastníka 53 m2)

Umístění: 4 patro (bez výtahu)
Orientace: čistě na jih

Po kompletní rekonstrukci
Poplatky: 6.000 Kč (dům se připravuje na rekonstrukci, aktuálně je ve fondu 1.9 mil. Kč)

Insert Video

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Obývací pokoj s kuchyňskou linkou o ploše 23 m2 je prosvětlen velkým oknem. To je pochopitelně dřevěné vč. dobového kování. Rekonstrukce byla provedena tak, aby propojila moderní pojetí, komfort a původní prvky bytu. Podlaha je dřevěná.

Jídelní prostor je zakomponován mezi kuchyňskou linku a obývací část tohoto pokoje. Na 23 m2 se podařilo vykouzlit dvě skvěle propojené, přesto odlišné zóny.

Ať se na byt podíváte z jakéhokoliv úhlu, jako milovník všeho hezkého musíte ocenit i několik drobných detailů.

A nebo klidně velké detaily. Křídlové dveře jsou původní. Tento velmi žádaný prvek klasických bytů se pouze zrestauroval.

Toto je výhled z oken vašeho nového bytu. Teď už je asi patrné, proč je v bytě tolik světla. Je totiž umístěn vysoko a necloní ho okolní zástavba. Tato okna jsou navíc orientována na čistý jih, tedy se kolem bytu točí slunce celý den.

Ložnice je stejně velká jako obývák s kk a taktéž je prosvětlena dvojící oken. I zde se dochovali původní, tentokrát jednokřídlé dveře.

Koupelna s toaletou (naproti sobě přes chodbu) svým pojetím perfektně ladí ke zvoleným barvám i materiálům.

Kotel je společně s celým systém vytápění nový. Zajišťuje topení i ohřev užitkové vody. Na chodbě je dostatečně vysoký strop tak, aby mohl být případně vytvořen podhled a úložný prostor.

Byt se nachází ve čtvrtém patře secesního cihlového domu bez výtahu. Dům je skutečně působivý, bohatě zdobený a je jedním z nejzajímavějších v ulici. Zastávka tramvaje je hned u domu, o perfektní dopravní dostupnosti tedy nemusí být řeč.

Jednou z hlavních výsad Vinohrad je skutečně velké množství zeleně, parků i sadů. Těch najdete v okolí domu opravdu nespočet. Tady u bytu zahradu nepotřebujete, je totiž všude kolem vás.

Tak co na to říkáte? Právě jste se seznámili s vaším novým domovem. Teď už jen pár technických věcí.

Půdorys bytu

Výpis z katastru - předmět prodeje

7.490.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.