I malý byt může být bez kompromisů. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

I malý byt může být bez kompromisů.

Malý byt neznamená snížené nároky na kvalitu bydlení.

Že musí být malý byt v základní výbavě? Tak to v žádném případě. Tady se totiž s rozpočtem nešetřilo. Ať už sháníte něco pro sebe či hledáte vhodný investiční byt, tady nekupujete žádnou tuctovku. Majitelka si tento byt vymazlila tak, aby splňoval její vysoké nároky.

Na 38 m2 nalezne prostor nejen jednotlivec, ale i pár. Hlavní místnost má totiž pěkných 25 m2, což je často plocha 1+kk pro celý byt. Skoro 40 m2 totiž není pro danou kategorii bytu zrovna málo.

Metro je jenom 3 km od domu a pokud si rádi chodíte zaběhat, na konci ulice je vstup do nedalekých lesoparků. Propojení s přírodou zažijete nejenom venku, ale i přímo z bytu. Skoro pětimetrový balkon posouvá bydlení v malém bytě na úplně jinou úroveň. A to navíc se skutečně hezkým výhledem.

Tento byt má zkrátka něco navíc. Dotek citlivé ruky, která si dala na menším bytě záležet tímto způsobem, je skutečně málo vídaný. Výstavní skříň malých bytů? Jednoznačně ano.

Dispozice: 1+kk
Plocha: 38 m2 (bez balkonu, vč. příček)
Balkon: 4.6 m2

Dům z roku 2016
Kuchyňská linka Oresi
Kvalitní spotřebiče BOSCH

3 km na metro, pár kroků do parku
Minimální provoz kolem domu

Poplatky 2.578 Kč + elektřina

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu, i když se v něm neztratíte 🙂 Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

25 m2 s výstupem na 4.6 m2 balkonu, orientace na jihovýchod. Tedy světlý, vzdušný hlavní prostor bytu, který lze díky francouzskému oknu úplně propojit s okolím.

A okolí skutečně není špatné. Z balkonu totiž koukáte přímo na letňanský lesopark. Pozemky, na které vidíte, vlastní Česká republika. Současný územní plán je vede jakou ornou půdu a výstavba na těchto pozemcích není možná. Územní plán si můžete prohlédnout ZDE.

K balkonu se ještě vrátíme, teď zpátky do bytu. Víc než 6 metrů dlouhá místnost nabízí dostatek místa pro všechny důležité zóny - kuchyně, jídelní prostor a obývák / spaní.

Kuchyně je samostatná kapitola. Nejedná se o žádnou levnou linku, ale provedení od společnosti Oresi.

Na téhle kuchyni se opravdu nešetřilo. Pokud máte nějaký základní přehled o spotřebičích, pak jistě víte, na jakou úroveň se řadí spotřebiče BOSCH a že je v malých bytech často vídat nebudete.

Čisté linky, jednoduché provedení a barvy, které jen tak nevyjdou z módy. Tato kuchyně bude díky své nadčasovosti sloužit ještě mnoho let. K dispozici tu je myčka, indukční deska, parní i klasická pečicí trouba. Tady se vyřádí i vášnivý kuchař.

Nebude vám tu strašit žádný radiátor, topení je vestavěné v podlaze. Výhodou bytu je i to, že je byt obklopen sousedy a orientovaný na slunnou stranu. Dramatické náklady na vytápění tady skutečně nečekejte (aktuálně 417 Kč měsíčně).

V létě vás bude pravděpodobně nejvíc zajímat tohle. 4.6 metru se super výhledem. Mít možnost vytáhnout paty z bytu a trochu se nadýchat vzduchu je dneska docela aktuální téma.

Ovládání topení a vypínače jsou precizně provedené a rozhodně vás tu nebudou nijak rušit. Dobře tu vypadá i takové nutné je zlo, jako je domovní telefon.

Prostorná chodba si přímo říkala o velkou vestavěnou skříň a tak tu najdete takovou, kterou vám budou závidět i v o několik kategorií větších bytech. Do téhle skříně schováte skutečně naprosto všechno. Její kvalitní provedení skvěle ladí s bytem. Ve dveřích naproti se pak nachází koupelna.

Celá koupelna je provedena v tlumených barvách a nevyjde tak z módy ani po letech. Vejde se sem sprchový kout, toaleta, místo na pračku se sušičkou i skřínky. Prostor koupelny nepůsobí nijak male. V nedalekém domě jsem nedávno prodal 3+kk se stejně velkou koupelnou.

V bytě je spousta milých detailů. Když jsem mluvil o výstavní skříni bytů 1+kk, tak jsem rozhodně nepřeháněl. Vybavení, které je na fotkách, je věcí dohody (s výjimkou zrcadel a lustrů).

Ve 4 roky starém domě ošklivé vnitřní prostory nečekáme, však je také všechno staré ani ne 5 let.

Dům je komornějšího charakteru, než je většina okolních staveb. Menší počet bytů tedy potěší odpůrce králíkáren. Těšit vás bude i to, že nikomu nekoukáte přímo do oken a předpoklad brzké výstavby na protějších pozemcích je skutečně naprosto mizivý.

Dům se nachází na kraji zástavby směrem k lesoparku, byt je umístěn v jeho pravé (světlé) části. Pod domem vede chodník pro pěší, který budete pravděpodobně často využívat při venčení. Kolem oken bytu nevede žádná silnice.

V okolí domu jsou hned dva lesoparky. Vstup do parku Havraňák je na konci ulice, letňanský lesopark je vidět přímo z balkonu. Je tu taky skvělá dráha na inliny a nebo na kolo vč. upraveného singletrailu.

Kdo Letňany znáte, víte dobře o obrovské občanské vybavenosti. Nechybí tu absolutně nic a koupíte tu fakt všechno. OC Letňany je na konci ulice Veselská, něco přes 2 km. Metro je vzdálené 2.5 km, 7 minut jízdy autobusem.

Tak co na to říkáte? Právě jste se seznámili s vaším novým domovem. Teď už jen pár technických věcí.

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS č. 158, 195, 201: 700 m
(7 min přímý spoj na metro Letňany)

 OC Letňany:  2 km / 4 minuty
Globus Čakovice: 2 km / 5 minut
Nádraží Čakovice: 2 km / 7 minut na kole
Dálnice D8: 2 km / 4 minuty
Pražský okruh: 4.5 km / 7 minut

3x ZŠ (nejbližší 1.5 km od domu), 6x MŠ (vč. soukromých)


Půdorys bytu

Výpis z katastru - předmět prodeje

4.350.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.