Exkluzivní loft pro náročné. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Exkluzivní loft pro náročné.

Když bydlet ve vlastním, tak výjimečně.

Bydlím v loftu. Tuhle větu příliš lidí v Čechách nevysloví. Vy se nyní můžete řadit mezi ně. Nečekejte nudu a jednotvárnost, tohle je ryze individualistické bydlení.

Když někomu řeknete, že má váš byt 2+kk skoro pětimetrový strop, bude na vás koukat jako z jara. Byty v projektu X-loft patřily v roce 2012 k naprosté špičce. A řadí se k ní do dnes. Solární panely na bytových domech příliš často neuvidíte. I díky nim jsou náklady na provoz tohoto bytu naprosto minimální.

Kvalitní velkoformátová dlažba, stěrky, nerez, dokonce i designové vypínače. Na tomto bytě se jeho majitelka skutečně vyřádila. Koupit tak můžete byt, který se bude odlišovat od ostatních nejen umístěním v tomto projektu, ale bude výjimečný i ve srovnání s ostatními byty v X-loftu.

Kvalita bydlení se neodvíjí jenom od čísel a nudných parametrů. Špičkový byt má něco, co ostatní nemohou nabídnout. Takový rozeznáte hned na první pohled. Chytne vás za srdce a vy okamžitě víte, že vás bude jeho vlastnictví těšit už jen proto, že existuje. Právě takovým je tento exkluzivní loft 2+kk v Libni.

Dispozice: 2+kk
Obytná plocha: 46 m2
Malý balkon 0.8 m2

Vysoce nadstandardní provedení bytu
(stěrky, nerez, kvalitní vinyl)

​Trojskla, solární panely na střeše domu
Poplatky: 1.874 Kč měsíčně
Téměř bez nutnosti vytápění

Vítejte v bytě, kde vás bude bavit každý pohled. Tohle prostě není nudná klasika o 4 zdech a dvou oknech.

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Velký prostor, velké množství světla. A téměř pětimetrové okno na slunnou západní stranu.

Se světlem tu jednoduše bojovat nebudete. Prosklená plocha je skutečně obří. Okna jsou pochopitelně kvalitní trojskla.

V hlavní místnosti se nachází kvalitní a odolný velkoformátový vinyl. Celý byt je laděn do moderních a nadčasových tónů.

Kuchyňská linka v moderním a minimalistickém stylu má dvě části - vpravo za dveřmi se nachází další úložný prostor a místo pro lednici.

K bytu patří taktéž malinkatý balkon o ploše necelého metru. Okna bytu jsou vybavena stínícími roletami, vysoká je na elektrické ovládání.

Dokonce i ve tmě bude tento byt zářit.

Z prvního podlaží bytu a jeho hlavní obytné místnosti se nyní přesuneme do ložnice.

I na schodišti si můžete všimnou mnoha detailů, které jasně ukazují, že se neodflákly ani maličkosti.

Osvětlení je v tomto bytě téma samo pro sebe. Prostoru pro vyniknutí zajímavých svítidel je tady totiž spousta.

Jedna stěna ložnice je taktéž vystěrkovaná a zářivě bílý prostor bytu oživuje a opticky odděluje.

V zadní části ložnice se po celé délce nachází vestavěná šatní skříň.

V bytě je dostatek zásuvek vč. televizní přípojky na stěně proti posteli.

Jednotný dekor velkoformátové vinylové podlahy se táhne napříč celým bytem. Na chodbě se nachází vestavěná skříň, proti které je vstup do koupelny.

I koupelna je provedena ve vysokém nadstandardu. Cit pro detail prozradí například nerezové obložení vany. Příšerně drahá, náročná na provedení, ale nadčasová a luxusní - takový je povrch, který byl zvolen místo obkladů - stěrka. Pračka se nachází ve výklenku za dveřmi.

Chromovaný topný žebřík, šedý silikon, dokonce i věšáček na ručník - všechny tyto drobnosti byly řešeny s citem a z koupelny tak činí malé dílo.

Byt sice není nijak obrovský, ale množství detailů tu vydá na mnoho dlouhých minut pozorování.

Balkonek je malinkatý, ale pozorovat díky němu můžete i okolí bytu. Provoz v ulici je minimální, je jednosměrná a nespojuje žádné důležité tahy.

Smysl pro detail, který se projevil v bytě, navazuje i v samotné budově. I tady je patrné, že si developer dal záležet na každém aspektu. Ať už povrchy nebo osvětlení, vše dává dohromady jeden působivý celek. A hlavně konzistentní - špičkový byt je doprovázen špičkovou budovou.

Projekt byl v roce 2012 ověnčen mnoha cenami za architekturu i technologii a do dnes se řadí k naprosté špičce.

Zcela unikátní byl například v tom, že byly nejprve navrženy dispozice bytů, až poté byla řešena koncepce domu. Jak můžete vidět z fotografií, povedlo se to.

Pár minut chůze od domu si můžete užívat výhledů z Thomayerových sadů, odkud máte Prahu jako na dlani. 

O blok dál od domu teče Rokytka, podél které si zaběháte nebo vyvenčíte vašeho mazlíčka. Nebo můžete zvolit procházku nedalekou čtvrtí moderní architektury, kterou se Libeň a Holešovice v průběhu let stávají.

Z každé vaší cesty se večer vrátíte sem. Do bytu, který se naprosto vymyká běžným českým standardům a který bude doslova výstavní skříní vašeho dobrého vkusu.

Vzdálenosti od domu:

Metro Palmovka: 300 m
Tram Libeňský zámek: 300 m (linky 3, 10, 16, 24)
Supermarket Albert: 100 m

Na metru je BILLA, poliklinika, lékárna
Thomayerovy sady: 550 m

Vlastně je asi zbytečné to rozepisovat, koukněte na mapku. V dostupnosti je naprosto všechno.

Půdorys bytu

Výpis z katastru - předmět prodeje

6.950.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.