Reference - pronájmy - Ondřej Černovický - Váš prověřený makléř

Reference – pronájmy

Very professional and friendly! Could not be more happy with my new apartment.

F. Ramstedt – pronájem bytu, nájemce

 

Od mého přítele jsem dostala kontakt na pana Černovického, jelikož jsem potřebovala narychlo pronajmout garsonku. Pan Černovický se bytu hnedka ujal a do 3 dnů od nafocení měl domluvených 8 prohlídek. Již při prvním kole prohlídek byt pronajmul a zařídil všechny potřebné dokumenty a náležitosti. Tímto bych panu Černovickému chtěla poděkovat za profesionální přístup.

Z. Šípková – 2x pronájem bytu, pronajímatel

 

Dobrý den,tím tímto Vám děkuji za ochotu a vstřícnost při vyřízení pronájmu bytu, jakožto i za všechny služby provedené nad rámec povinnosti realitního makléře.

​T. Vidmoch – 4x pronájem bytu, pronajímatel

 

Moc dekuji za vyjimecne sluzby ktere jste mi uz podruhe poskytl. Jsem velmi spokojen. Cenim si neuveritelne rychlosti,profesionality a zaroven lidskosti. Doporucim vas vsem mym znamym a kolegum.
Preji mnoho uspechu.

J. Cina – 3x pronájem bytu, pronajímatel

 

S Vašim jednáním a profesionalitou jsem byl velmi spokojen, jednani byla rychla a vse probíhalo na dobre úrovni. Jelikoz jsem byl spokojen, budu se na Vas z kraje dubna obracet s prodejem bytu na Letne.

Ing. J. Jireš – pronájem domu, nájemce

 

S panem Černovickým spolupracuji již několik let a jsem naprosto spokojená. Vše pronajato.

A. Fibingerová – 4x pronájem bytu, pronajímatel

 

Jsem se službami tohoto makléře velmi spokojena, mám již nějaké zkušenosti s realitními makléři, ale tento člověk předčil všechna moje očekávání. Rychlost, preciznost a profesionalita, to je jen málo slov k hodnocení jeho činnosti. Jen kdyby takových bylo víc!

A. Cvrčková – pronájem bytu, nájemce

 

Vážený pane Černovický,

děkujeme Vám za ochotu, vstřícnost, se kterou jste nám byl vždy nápomocen s pronájmem našich domů. Vážíme si Vašeho profesionálního přístupu a rad, kterými nás oslovujete. Výsledkem je pak uzavření nájemních smluv, a tím spokojenost s vašimi službami. Nikdy jste nám neodmítl doslova v jakoukoli dobu, tedy i v době svého pracovního volna, poskytovat vaše služby, které jsou na profesionální úrovni.

Věříme, že i nadále se můžeme spolehnout na vaše služby, které my i v budoucnosti rádi využijeme.

JUDr. Václav Levička a Ing. Věra Levičková, Ph.D – 5x pronájem domů, pronajímatel; 1x prodej domu, prodávající


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.