Prodej bytu – Holečkova - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Prodej bytu – Holečkova

I malý byt může být exkluzivní.

Při výběru investičního bytu jsou kladeny nároky především na dobrou dopravní dostupnost a co nejmenší plochu s ohledem na maximalizaci výnosu a minimalizaci nákladů na 1 metr čtvereční. Tento byt nabízí mnohem více - je totiž umístěn v exkluzivním projektu Rezidence Palata, který vyhrál cenu architektů za projekt roku 2018.

Dispozice bytu je 1+kk, plocha s komorou činí 31.7 m2. Byt je naprosto nový a dosud neobývaný. Investiční byt nemusí být pouhou položkou ve vašem portfoliu, jeho vlastnictví může být skutečnou radostí. Pokud je dostatečně výjimečný.

Čistá a moderní provedení, skvělý design a nadstandardní vybavení. Vítejte v projektu, který na vás zapůsobí už při samotném vstupu.

Jedna místnost a přesto tak vzdušná. Dvojice oken o velikosti 2x2 metry je orientována na jih a na východ. Obě okna jsou vybavena dálkově ovládanými elektrickými roletami, kterými lze okna i zcela zaclonit. Podlaha je dřevěná, kartáčovaný dub. V rohu bytu je kompletní příprava na instalaci kuchyňské linky - odvětrávání, elektřina, voda, odpad. Dveře do koupelny jsou bezfalcové, tedy se schovanými panty. U vchodu do koupelny je vyveden přívod na pračku, která může být schovaná ve vestavěné skříni (viz plánek).

Obklady Villeroy&Boch jsou čisté, jednoduché a perfektně tak korespondují s celým pojetím projektu domu. Velkoformátová dlažba je doplněna o plastický obklad na zadní stěně. V obytné místnosti je celkem 13 zásuvek. Věc, která jednoznačně stojí za zmínku - ve spoustě bytů je jich totiž nedostatek a nebo jsou nevhodně umístěné. Zde nic takového skutečně nehrozí. Samozřejmostí jsou rozvody na internet i televizi.

K bytu patří velkorysá komora o velikosti 3.4 m2, která je umístěna o podlaží níže. Naleznete v ní napojení na pračku i sušičku tak, aby bylo praní od bytu oddělené. Jednotka se nachází ve čtvrtém podlaží, úroveň bytu je tedy zcela klidná a proud světla do bytu není stíněný - před okny je vždy volný prostor.

Do společných částí budovy se jednoduše zamilujete. Čistota, jemnost, vzdušnost. Všimněte si milých detailů, kterými jsou například osvětlení schodiště v tenké lince a nebo tenké provedení zábradlí schodiště v ucelené hmotě.

Hlavní vstupní prostor do domu prozrazuje, že tento dům je něco speciálního. A není samozřejmě pro každého. Je pro zralého investora, který mimo základních parametrů  oceňuje i přidanou hodnotu a exkluzivitu, díky které může cílit na zcela odlišnou klientelu. Možná ale chcete malý byt pro přespání po vašich jednáních. Pak jistě oceníte, které prostřední vás po náročném dni uvítá.

Okolí domu nabízí několik parků, zde je např. park Sacré Couer, který je na konci ulice. Zhruba 15 minut chůze od domu jsou pak Petřínské sady. Ať už milovník relaxu, zábavy nebo sportu, v nejbližším okolí si přijde na své každý.

Dům se nachází v jednosměrné části ulice Holečkova, 150 metrů od tramvajové zastávky. Metro a OC Anděl je vzdáleno 2 stanice. Husovy sady, Sacré Coeur, Petřín - vše je v příjemné docházkové vzdálenosti.

Půdorys bytu

PRODÁNO


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.