Nové mezonetové byty v Košířích - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Nové mezonetové byty v Košířích

Na vrchu původního domu, ale ve zcela novém bytě

Šesté a sedmé podlaží tohoto cihlového domu zaznamenalo velké změny. Tam, kde byla dříve půda, nově vznikly působivé mezonety se specialitou, která je unikátem nejen na Praze 5, ale vlastně kdekoliv jinde. U těchto bytů se totiž můžete těšit na zelené terasy. Mít byt až nahoře a u něj svou malou zahrádku? Fantazie. A co třeba i skutečný oheň? V každém bytě je totiž hotový komín, který je připravený na osazení krbových kamen. Dřevěné schodiště i podlahy už jenom dokreslují propojení s přírodou, které budete v této míře u nových mezonetových bytů jinde hledat jenom těžko. A že bude teplo? Čekají vás i hotové přípravy na instalaci klimatizací. Dokonalé byty v Košířích existují. Vítejte na stránce k jejich představení.

Na domě je nová střecha, kompletně nové izolace, nová okna a také zbrusu nový výtah. Rekonstrukcí prochází i společné části budovy a zadní fasáda domu. Novotou nebude tedy vonět jenom samotný byt. Domů nebudete muset chodit přes starou chodbu původního domu. V jeho dvou horních podlažích vás čekají celkem 3 mezonety. Dvě 3+kk a jedno 2+kk s velkou šatnou/komorou s oknem. Ke každému bytu náleží terasa, která je skutečnou ozdobou tohoto projektu.

Kus vlastní zahrádky až na střeše domů, to je v českých podmínkách opravdová specialita. S orientací na západ tak můžete popíjet na zelené terase a nad střechami okolních domů pozorovat západy slunce. Obklopení dřevem (obložení, podlahy, trámy, okna) se budete cítit tak, že si na město pomalu nevzpomenete. Tedy dokud nevyjdete z domu, pak širší centrum Prahy a špičkovou dostupnost náležitě oceníte.

Dvě podlaží, celkem 3 jednotky
3+kk - 74 m2 | 2+kk - 81 m2 | 3+kk - 82 m2
Ke každému bytu zelená terasa

Příprava na klimatizace
Příprava na osazení krbových kamen
Kolaudace 8/2023 - vše kompletně nové

Vytápění elektrickými kotli
Jednosměrná ulice u Kavalírky
TRAM Kavalírka - 350 m

Byt 2 | 3+kk
Plocha 73.7 m2
Zelená terasa 19.5 m2
Všechny ložnice v horním podlaží

10.390.000 Kč

Byt 3 | 3+kk
Plocha 82 m2
Zelená terasa 9.6 m2 + 12.8 m2 terasa
Jedna ložnice dole, druhá nahoře

11.900.000 Kč

Byt 4 | 2+kk
Plocha 81 m2
Zelená terasa 25.3 m2
Velká šatna s oknem


9.490.000 Kč

Byt č. 2 | 3+kk  

Byt č. 3  | 3+kk  

Byt č. 2  | 2+kk
velká šatna / komora s oknem

Cihlový dům v ulici Na Zámyšli, která je jednosměrná, těží především ze své skvělé polohy. A to nejen ve smyslu dopravní dostupnosti, kdy je zastávka Kavalírka (BUS i TRAM) doslova za rohem.

Košíře jsou totiž čtvrtí pro milovníky městských parků. Kavalírka, Klamovka, Skalka - známé i ty méně známe parky jsou v docházkové vzdálenosti, přičemž Kavalírka je přímo na konci ulice.

Jednotka č. 2
 3+kk |  73.7 m2 |  19.5 m2 zelená terasa

Obývací pokoj s prostorem pro kuchyňskou linku nabízí 29.6 m2 a střešní okna směrem na východ. V obýváku každého bytu je připravený komín na osazení kamen. Veškeré přípravy na kuchyňské linky jsou ve stěně, zrovna tak stěna k umístění televize se schovanou průchodkou na kabely.

Všechny byty jsou vybaveny dřevěným schodištěm, stejně tak podlahou. Zábradlí bude ocelové tenké, lakované v černé barvě.

Hlavní ložnice s velkým oknem na západ, tedy do vnitrobloku, je místnost o ploše 14.5 m2.

Insert Image

Nabízí dostatek prostoru pro umístění vestavěné šatny. Pro všechny ložnice všech bytů platí, že jsou vybavené přípravami na klimatizace. 

To hlavní je ale venku. Zelená střecha, která je využitá jako terasa (19.5 m2), a které nabízí naprosto unikátní koncepci bytu, kterou budete jinde hledat jenom těžko. Natož pak v Košířích.

Druhá ložnice (dětský pokoj, pracovna) má velikost 11 m2 a dvě střešní okna na východ.

Všechny horní místnosti jsou přístupné z centrální chodby a nejsou průchozí. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a velkým oknem směrem na terasu.

Toalety jsou v bytě dvě. Ta první je umístěná v technické místnosti ve vstupním zádveří bytu. Nachází se zde také kotel a místo pro umístění pračky.

Jednotka č. 3
 3+kk |  81.9 m2 |  12.8 m2 terasa | 9.6 m2 zelená terasa

Plochou největší, dvě terasy, skvělý výhled. Tento byt je z nabízených po právu tím nejdražším.

A taky hromada světla. Obývací pokoj s místem pro kuchyni je totiž orientovaný na západní stranu, tedy směrem do vnitrobloku. Plocha místnosti je 30.3 m2.

U tohoto bytu je taktéž jako u jediného ložnice ve spodním podlaží. Ta je opravdu prostorná - vč. místa vyhrazeného pro vestavěnou šatnu má 16.6 m2.

V ložnici nechybí velké okno a také boční výstup na terasu. Ve spodním podlaží se taktéž nachází koupelna s vanou a oddělená toaleta (dveře vpravo). Koupelna je umístěná u schodiště.

Také u tohoto bytu můžete topit v krbu - komín je připravený vedle schodiště. Centrální topení pak v obýváku řeší podlahové konvektory.

V horním podlaží vás čeká druhá koupelna, ložnice a galerie pro pracovnu. Ve výklenku před ložnicí je pak místo pro šatní skříň.

Velikost ložnice je 8 m2. Dvojice střešních oken zajišťuje spoustu světla, orientované jsou na východ do ulice Na Zámyšli.

Horní koupelna je menší, ale WC a sprchový kout pojme. Každá ložnice tak má svou koupenu i toaletu. Všechny dveře v bytě jsou vybavené skrytými panty.

Horní zelená terasa má plochu 9.6 m2 a je z boku v této úrovni již bez souseda.

Jednotka č. 4
 2+kk |  80.7 m2 |  25.3 m2 zelená terasa

Byt číslo 4 je dispozicí nejmenší, plochou ale nikoliv. I zde je příprava na osazení krbu, plocha obýváku s kuchyní je dohromady 31.5 m2 - tedy ze všech bytů nejvíce. I tady platí, že je všude dřevo - trámy, podlaha, schodiště, okna.

2+kk, ale ne tak úplně. Jenom jsme chtěli být fér a tuto místnost, byť má 12 m2 i okno, nenazývat obytnou. Takže může fungovat buď jako hodně velká šatna, komora, eventuálně malá pracovna s úložným prostorem pod střechou

Za to tato ložnice je už jiné kafe. Bez zkosení, s velkým oknem na terasu, místem na vestavěnou skříň a s plochou 12.4 m2. Od šatny je oddělena pouze příčkou, kterou lze v případě nutnosti odstranit.

Zelenou terasu má tento byt největší. Parádních 25.3 m2. I v případě tohoto bytu se na terasu dostanete i z koupelny. Obložení teras je z odolného modřínu.

Možnost vyvětrat čerstvým vzduchem a spousta denního světla. Ne každá koupelna se může pochlubit  takto velkým oknem. Místa je tu dost, takže vás tady čeká walk-in sprchový kout.

Toaleta a velká technická místnost se nachází ve vstupním zádveří. Má přes 3 m2, najdete zde umístěný kotel a místo pro pračku a sušičku.

Insert Image


Umístění domu:
Na Zámyšli 502/3, 150 00 Praha 5 - Košíře

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS + TRAM Kavalírka - 350 m
(linka TRAM 9, 10, 16, 5 nočních | BUS 126 a 167)

Metro Anděl - 2.5 km / 5 min TRAM
Metro Motol - 2.6 km / 10 min BUS

OC Nový Smíchov - 2.500 m
Potraviny - 400 m
MŠ Klamovka - 650 m
ZŠ Nepomucká - 600 m

Gymnázium Nad Kavalírkou - 400 m


Insert Image

Půdorysy bytů - 6. podlaží

Půdorysy bytů - 7. podlaží

Okótované půdorysy v PDF ke stažení
6. NP | 7. NP

Mapa katastru

Insert Image

rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.