Obří dům se 3 samostatnými jednotkami - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Obří dům se 3 samostatnými jednotkami

Multifunkční dům 20 minut autem od metra Černý most s hromadou možností využití.

Zbrusu nový a čerstvě dokončený dům, který je skutečně obrovský. Nabízí možnost vícegeneračního bydlení či propojení bydlení s podnikáním. Ať už potřebujete oddělený prostor pro dospívající děti, návštěvy, rodiče, prarodiče, ordinaci, kancelář, pronájem dalšího bytu... U tohoto domu bude váš problém vyřešený. Je totiž rozdělený na 3 samostatně funkční jednotky s možností oddělení na další.

Celkem 402 m2 plochy a dvě podlaží. Podlahové topení, klimatizace v každé místnosti, vrt a změkčovače vody, kamerový systém. A vychytávek je celá další řada. Dům byl původně stavěn se záměrem pronájmu jeho části jako menší stomatologické kliniky se dvěma ordinacemi a kompletním zázemím pro tento typ provozu. Část domu označená číslem 2 je tedy náležitě upravená i pro podobně náročný provoz - vysoký nárok byl kladen především na elektroinstalaci.

Celkem 402 m2
3 samostatně funkční jednotky
Plocha pozemku 970 m2

Kolaudace na konci léta 2021
Konstrukční systém Ytong, stropy panely
Glazovaná taška Tondach, ​30 cm minerální vaty
Obecní kanalizace, vodovod, elektřina, plyn

Klimatizace, změkčovače vody, aut. závlaha
Kamerový zabezpečovací systém
Hlubinný vodní vrt
10 m3 nádrž na dešťovou vodu

Jednotka č. 1
5+1 - 172 m2

Insert Image

Jednotka č. 2
ordinace / komerční prostor / byt - 154 m2

Jednotka č. 3
2+kk - 65 m2

Insert Image

Dům se nachází na kraji Milovic, přímo u lesa a nedaleko známého parku Mirakulum.

Virtuální prohlídka všech částí domu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model domu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Jednotka č. 1 - 5+1

Jednotka č. 2 - ordinace / komerční prostor / byt

Jednotka č. 3 - 2+kk

Insert Custom HTML
Insert Image
Insert Image

Dům o délce 22 m je dělen do dvou podlaží. Pozemek je srovnaný do roviny a s rozvodem automatické závlahy, která je napojena na 10 m3 nádrž na dešťovou vodu. Zadní schodiště je přístup do jednotky č. 3, zbylé dvě mají vstup z úrovně zahrady směrem od lesa. Výšky jsou nadstandardní, stropy jsou 2.85 m dole a 3 m nahoře.

V domě je umístěno několik klimatizačních jednotek (v každé místnosti), pro každou část domu samostatný systém. Klimatizace mají mimo chlazení i reverzní chod, tedy vytápění. Zpevněná plocha před domem vystačí pro parkování až 6 aut (4 s jednoduchou manipulací). Další parkovací stání naleznete v zálivu před domem.

Díky umístění domu o několik metrů nad okolními stavbami je zajištěn nečekaně dobrý výhled. Pozemky budou odděleny opěrnou zdí a plotem z pletiva. Mimo klimatizací je dům vybaven i kamerovým systémem s přípravou pro ukládání dat.

Jednotka č. 1
5+1 - 172 m2

Obývací pokoj s jídelnou a kuchyní má královských 42 metrů a mimo velkých oken i výstup na budoucí možnou terasu na zahradě. Orientace je na slunný jihozápad.

V domě je instalováno bodové osvětlení, povšimnout si můžete klimatizační jednotky a nebo absence radiátorů - topení je podlahové. Podlahovou krytinu tvoří vinylová plovoucí podlaha.

Umístění domu na vrcholku a jihozápadní orientace oken zajišťuje nejen výhled, ale i působivé světlo. Zde například v pracovně u obýváku (11 m2).

Přístup do druhého podlaží zajišťuje schodiště s bodovým osvětlením schodů. Zábradlí schodiště je řešeno celonerezovou konstrukcí s bezpečnostním sklem.

Centrální chodba v úrovní druhého podlaží zajišťuje přístup do všech místností, nachází se na ní mimo jiné regulační ventily k podlahovému topení.

V duchu velkorysosti celého domu se nese i horní koupelna o velikosti 13 m2 s dvojicí velkých oken s mléčným sklem (orientace k lesu).

Atypický obklad stěn je doplněn o několik vyladěných detailů, jako například černé baterie, prvky sprchového koutu nebo topný žebřík.

Trojice ložnic, z nichž dvě mají k dispozici šatnu. Tato s oknem na jihozápad, velikostí 20 m2 + šatna 3 m2.

Druhá ložnice s oknem na JZ, druhým na sever. Velikost 21 m2, tato ložnice je bez šatny.

Nejmenší pokoj horního podlaží má okno na sever, velikost 14 m2 a obří šatnu - 4 m2.

Mimo úložného prostoru pod schodištěm se v prvním podlaží nachází velká technická místnost o velikosti 13 m2, která může sloužit jako druhá koupelna a prádelna. V místnosti se nachází 24 kW plynový kotel s 200 l zásobníkem na teplou vodu, kvalitní změkčovač vody, výlevka pro úklid a napojení pro pračku se sušičkou. Regulace topení je řešena ekvitermně s termostaty pro každou jednotku zvlášť.

Jednotka č. 2
Ordinace / Komerční prostor

Prostory v jednotce 2 jsou kompletně dokončené s výjimkou některých speciálních svítidel (pro potřeby zdravotnického zařízení) a čistých podlah v přízemí. Podlaha (antistatická) je srovnaná a připravena na instalaci finální vrstvy pro potřeby budoucího provozu. V celé této jednotce je příprava na zabezpečovací systém s pohybovými čidly.

Původní záměr těchto prostor bylo využití pro menší stomatologickou kliniku či jiné zdravotnické zařízení, v důsledku čehož byla patřičně upravena elektroinstalace (několik km kabelů). Ta tedy plní veškeré potřebné normy a nároky.

Ve spodní koupelně se nachází plynový kotel (samostatný s regulací pro tuto jednotku). Schodiště je provedeno ve stejném standardu, jako v jednotce 1. Tedy celonerezová konstrukce a bezpečnostní skleněná výplň.

Největší místnost jednotky 2 má velkorysých 33 m2, výšku stropu 3 m a výstup na půdu. V úrovní druhého podlaží jsou již dokončené povrchy podlah. Přístup je pak do vlastní koupelny.

Ta je vybavena sprchovým koutem, toaletou a místem pro umístění pračky se sušičkou u velkého okna s mléčným sklem.

Plánovaný záměr stomatologické kliniky s rozmístěním jednotlivých prvků a místností. 2 ordinace, recepce s čekárnou, sterilizační místnost, místnost na rentgen a zázemí technické místnosti s toaletou.

Jednotka č. 3
2+kk - 65 m2

Přístup do jednotky č. 3 zajišťuje toto ocelové venkovní schodiště s celonerezovým zábradlím o nadstandardní šířce.

Na dispozici 2+kk disponuje skutečně velkorysou velikostí 65 m2. Obývák s kuchyňským koutem má celkem 35 m2, tedy plochu, na kterou se téměř umisťují celé byty této dispozice. Okna jsou v tomto případě na severovýchod a jih. Výška stropů činí nadstandardní 3 metry, která propůjčuje místnostem větší vzdušnost i světlost.

Prázdný osvětlený prostor vlevo je určen k instalaci kuchyňské linky, kterou zvolíte dle vlastních potřeb i vkusu. Ložnice se nachází na opačné straně domu.

Její velikost je příjemných 19 m2, okno je na jihozápad s výhledem do okolí nad úroveň okolních staveb.

I v této koupelně je sprcha, velikost je komfortních 7 m2. Napojení pro pračku se sušičkou je vedle topného žebříku vpravo.

Vytápění je v této jednotce řešeno odlišně, tentokrát elektro kotlem. I zde je klimatizace a kvalitní změkčovač vody. S tvrdou vodou bojuje celý středočeský kraj a její úprava je často podceňovaná.

Vstup do jednotek je řešen vždy odděleně. Do jednotky č. 3 přes zmíněné venkovní schodiště, do zbylých dvou jednotek pak z boku domu z úrovně zahrady. Celý dům je vybaven bleskosvodem (není zákonem vyžadováno, je nad rámec). Na střeše jsou instalované antény pro příjem TV signálu a příprava pro instalaci satelitu.


Elektrická brána je na dálkové ovládání. Parkování na zpevněné ploše vystačí pro 6 aut, s jednoduchou manipulací pro 4. Jedno venkovní parkovací stání je pak na ulici v zálivu.

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS - 300 m (linka č. 434 - Nymburk)
Vlak Milovice - 2 km (50 min na Masarykovo n.)
Dálnice D10 - 7.5 km
Dálnice D11 - 14.5 km
Černý Most - 35 km / 20 min
Lysá n. L. - 5 km
Nymburk - 16 km

Pošta - 950 m
Sportovní areál - 950 m
Městský úřad - 1500 m
Škola - 1500 m
Školky - 750 a 950 m
Tesco + Penny - 2 km

Půdorysy domu

Mapa pozemku

Předmět prodeje

Rádi byste něco doplnili? Zavolejte nebo napište, jsem vám k dispozici.

18.900.000 Kč


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.