Perfektní byt 2+kk u Botiče. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Perfektní byt 2+kk u Botiče.

Byt už není dostupný k prodeji.

Lze vůbec od bytu 2+kk očekávat víc?

Tato nabídka je přehlídkou všeho, co můžete očekávat od perfektního bydlení v bytě o dvou místnostech. Balkon, sklep, garážové stání, cihlový dům, mimořádně zachovalý byt a doslova pár kroků od přírody.

Na 45 m2 (plocha bez balkonu a sklepu) nalezne dostatek prostoru nejenom jednotlivec, ale i pár. Bezprostřední blízkost přírody je třešnička na dortu. A to především v těchto dobách, kdy je otázka, kdy nás zase zavřou doma.

​Vyladěný interiér je dílem bytového architekta, který navrhl vkusný vestavěný nábytek. Řešily se tu i takové maličkosti, jako například světla. Krásná kuchyně je vybavena spotřebiči Siemens. Do tohoto bytu přijdete se zubním kartáčkem a pomalu můžete bydlet. Investice jsou tu prakticky nulové.

Tento byt je bez diskuze jedno z nejlepších 2+kk, které mi kdy prošli rukama. A garantuji vám, že dojem z jeho osobní návštěvy je ještě o level dál, než jsou tyto všechny fotky. Vítejte v perfektním bytě na perfektním místě.

Dispozice: 2+kk
Plocha: 45 m2 (jen byt)
Čtvrté podlaží domu z roku 2013

Balkon o velikosti 5 m2
Sklep o velikosti 3 m2
Rohové garážové stání

Hned u zeleného pásu potoka Botič
Poplatky 3.254 Kč + elektřina
1.4 mil. Kč ve fondu k 31.12.2019

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Byt se nachází v domech, které jsou hned první před zelení směrem k nezastavěné ploše. Zeleným pásem se táhne potok Botič. Jestli chcete vidět fotku v plném rozlišení (37 MB), tak TADY 🙂

Hlavní místnost bytu, centrum dění a místo, kam budete zvát své návštěvy, až se budete chtít pochlubit vaším novým útočištěm. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a výstupem na balkon má dohromady 22 m2. Velká okna zajišťují bytu opravdu hromadu světla. Orientace je na sever a západ (sever je proti stejně s místem na TV).

Kuchyně je jako nová nejen co se týká stavu, ale i díky svému nadčasovému provedení. Je vybavena kvalitním spotřebiči Siemens a najdete tu všechno, co potřebujete - lednice, deska, trouba, myčka, odsavač par.

Zpátky k obýváku - ten je ze všech stran obklopen velkými okny. Na druhé fotce vpravo pak vidíte vstup na balkon, na který lze vstoupit i z ložnice. Vybavení (mimo vestavěného nábytku) není součástí prodeje, je však možné ho dokoupit.

Byt je promyšlen do detailů, vestavěný nábytek a skříně má na svědomí bytový architekt. Okna jsou v bytě dřevěná a jsou vybavena elektrickými žaluziemi (pouze v ložnici nejsou, je tam ale příprava)

Že se tady přemýšlelo je vidět i na úplných maličkostech, jako jsou například dveře s prosklením, které na chodbu posílá denní světlo. Světla jsou tu vůbec kapitola sama pro sebe. Na první pohled je evidentní, že péče věnována tomuto bytu je skutečně mimořádná.

A hurá na balkon - na jednu z nejlepších věcí, kterou můžete u středního bytu mít. Má 5 m2, takže na něm lze pohodlně posedět. Odstupová vzdálenost k protějšímu domu je 37m2 (podle měření katastru). Orientace je na západ.

Po večerní skleničce se přesunete sem, do ložnice. Ta má 12 m2 a vestavěné skříně tak skvěle zakomponované, že si jich možná ani nevšimnete. Hromada úložných prostor lemuje celou stěnu bytu.

Ložnice je přístupná z chodby, přímo naproti vstupu do bytu. Hladké přistání ze společensky náročného večera je tedy připraveno 🙂

Insert Image

Vestavěné skříně navazují na ložnici i na chodbě, tato zadní stěna bytu je tedy celá věnována úložným prostorům. Co se nevejde sem, tak hodíte do 3 metrového sklepa.

Z chodby bytu jsou přístupné všechny místnosti. Dveře vedle sebe jsou od koupelny a toalety.

Koupelna je opět provedena v nadčasovém designu s kvalitním obkladem, vejde se sem vana i pračka. Hned vedle je pak oddělená toaleta.

Garážové stání (č. 43) je umístěné hned vedle vstupu do domu, takže nebudete nikam trajdat přes půl baráku. Sklep o ploše 3m2 se pak nachází za rohem.

Jelikož se stále jedná o nový dům (2013), všechny společné části budovy jsou ve skvělém stavu a žádný kontrast hezký byt/ošklivý dům vás tu nečeká.

Byt se nachází v předposledním (čtvrtém) podlaží tohoto cihlového domu z roku 2013. Mezi domy je dostatek prostoru i zeleně, ale hlavně..

..je to doslova pár kroků od téhle oázy klidu. Na první fotce je vidět balkon bytu.

Pás zeleně kolem potoka Botič je doslova pár kroků od domu. Projdete tudy až k hostivařské přehradě nebo na proslulé sportovní centrum Hamr s rybníkem.

Takže tady teď můžete bydlet. Teď už jen pár technických záležitostí.

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS: 100 m (linka 138, 101 a 154 - Skalka)
Metro Skalka: 7 min busem
Nájezd na městský okruh (směr centrum): 3 min
Nájezd na městský okruh (směr z centra): 4 min  

OC Vivo! Hostivař: 1 km / 2 min
OC Cíl: 700 m / 1 min
OC Květ:  2 km / 3 min
OD Centrum: 1.7 km / 3 min

Sportovní centrum Hamr: cca 1.5 km / 2 min autem, 20 pěšky

Půdorys bytu

Výpis z katastru - předmět prodeje

PRODÁNO

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.

Insert Image

rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.