3+kk s nadstandardním příslušenstvím - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

3+kk s nadstandardním příslušenstvím

3+kk s balkonem, sklepem a stáním. Chcete víc? Fajn, tak ještě jedno stání?

Přesně tak, k tomu bytu náleží hned dvě stání. Jedno přímo pod domem v krytém podlaží, druhé pak pod ním v garáži. Kdo sledujete ceny stání a garáží, tak mi dáte za pravdu, že to je skutečně cenný bonus. Specialitou tohoto bytu je tedy skutečně nadstandardní příslušenství. Nechybí ani balkon a sklep (komora). Těžko můžete od bytu 3+kk čekat víc.

Příslušenství v podobě dvou stání konečně řeší problém s parkováním. Ačkoliv to vás tady pálit nebude - na ulici je modrá zóna a místa je tu dost, dům je totiž bokem. Rozvojová lokalita nedaleko Tulipy Třebešín se nachází jenom 7 minut jízdy busem na metro Želivského (7 vč. cesty na zastávku) a v následujících letech lze očekávat rychlý vzestup tohoto místa.

Vítejte u sebe doma. Tenhle krásně světlý obývací pokoj může být už brzy místem, kde budete s rodinkou trávit nejvíc času.

Byt je ve skvělém, zachovalém stavu a nevyžaduje žádné investice. Jeho jihozápadní orientace zajišťuje dostatek světla a proti přehřívání ho chrání elektrické žaluzie. Radost vám jistě udělá několik milých detailů jako je například kvalitní provedení koupelny, nadčasová kuchyňská linka a nebo dobře vymyšlená šatna u hlavní ložnice, ve které se nachází i prádelna.

Projekt společnosti YIT Koti Victoria byl realizován v letech 2012 až 2013 a jeho doménou je komorní atmosféra - nachází se tu pouze 25 bytů. Nízkou energetickou náročnost potvrzuje nejen třída B, ale i nízké poplatky (pouze 310 Kč měsíčně za topení v loňském roce).

Dispozice: 3+kk
Plocha: 73 m2 bez balkonu (s komorou)
Výstavba 2013 - druhý majitel od 2015
Třída en. náročnosti B

Balkon: 4 m2
Třetí podlaží cihlového domu
V objektu pouze 25 bytů

Dvě garážová stání
7 minut busem na metro Želivského
Poplatky: 3.383 Kč
(náklad 2020, + garáže 496 Kč)

3D interaktivní prohlídka bytu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, máme pro vás připravený model bytu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

 Světla je tady vážně dost. Plocha oken je velká, stejně tak jejich rozměr. Orientace je na jihozápad, takže skutečně nejslunnější strana.

Hodně světla znamená i hodně tepla, ale to vás tady trápit nebude. Byt je vybavený elektricky ovládanými žaluziemi, které mohou místnosti úplně zastínit.

Z obývacího pokoje je výstup na balkon (4 m2), který je shora zastřešený dalším balkonem. Okna na druhé fotce vlevo jsou do první ložnice bytu.

Prostorná kuchyňská linka s barovým pultem v sobě ukrývá skutečně hromadu místa a všechny vestavěné spotřebiče. Jediné prázdné místo naleznete úplně vpravo u zdi, kde původně byla vinotéka - buď ji doplníte a nebo získáte další velkou skřínku. Linka je velmi zachovalá a v nadstandardním provedení, díky kterému je i nadčasová.

Insert Image

Na detailech se rozezná byt, na kterém se šetřilo. To rozhodně není případ tohoto.

Přes chodbu budeme pokračovat k ložnicím. Tato první je menší, její velikost je 11 m2 a ideálně poslouží jako dětský pokoj nebo pracovna.

Koupelna bytu se nachází naproti první ložnici. Vybavena je sprchovým koutem.

Pokud byste chtěli vanu, je tu dost místa i na ní. Nejspíš by ale byla škoda rozbourat koupelnu, která je nejen v perfektním stavu, ale taky skvěle vypadá. To, že v ní nemůžete najít pračku, je správně. Svoje místo má jinde.

Řada hezkých a propracovaných detailů se nevyhnula ani koupelně. Designový žebřík, zajímavé řešení osvětlení a nebo podomítkové baterie - ty stále může závidět většina dnešních novostaveb.

Druhá ložnice s velikostí 17.5 m2 používala v minulosti dvě konfigurace postele - buď takto u okna a nebo čelem ke zdi.

V zadní části pokoje se pak nachází věc, která je k nezaplacení. Velká šatna, do které se zároveň umístila pračka. Když sundáte horní poličky, vejde se i sušička. Vaši ložnici tak nemusí hyzdit žádné obří skříně, všechno oblečení totiž schováte za posuvné dveře, které šatnu od ložnice oddělují a ještě vám zbyde místo třeba na pracovní stůl v místě, kde je nyní růžové křeslo.

Pro úsporu místa je přístup do koupelny řešen posuvnými dveřmi. Na chodbě se hned u vstupu do bytu nachází samostatná toaleta a také velká vestavěná šatní skříň.

Insert Image

Další skříň můžete v případě potřeby umístit tam, kde je nyní botník. Chodba je příjemně široká, nejedná se o žádný úzký průsmyk mezi zdmi.

Vyběhneme z příjemného interiéru bytu, protože i za jeho dveřmi je řada milých bonusů, které jsou u rodinného bytu naprosto nezbytné.

Přímo na podlaží a hned vedle vstupních dveří, které oddělují chodbu od výtahu, na vás čeká komora bytu (2.2 m2). Je za trojím uzamčením a můžete do ní zaparkovat třeba drahé kolo, aniž byste se o něj museli bát.

Balkon bytu se nachází na první fotce ve druhém patře (nemá zatažené žaluzie). Vstup do domu je z druhé strany - první podlaží domu je věnováno parkování aut.

V této povrchové sekci parkování se nachází jedno stání, druhé na vás čeká v garáži pod domem. Přístup je přes vrata na dálkové ovládání.

Sluší se zmínit, že na oploceném pozemku před domem vznikne nový dům, který bude navazovat na stavbu vlevo - objemem nemá vyčnívat.

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS - 150 m
(linka 133, 146, 155, 267 a noční 909 + 908)
Metro Želivského - 1500 m
(celkem 7 minut busem i s cestou na zastávku)

COOP - 450 m
Penny - 400 m
Kaufland Spojovací - 1500 m
OC Flora - 2700 m

Park Židovské pece - 500 m
Sportovní centrum Jarov - 700 m

ZŠ a MŠ Jarov - 1000 m
MŠ - 300 a 650 m

Vlastně je asi zbytečné to rozepisovat, koukněte na mapku. V dostupnosti je naprosto všechno.

Půdorys bytu

V bytě se nachází dvoje stoupačky - jedny pro kuchyni a WC, druhé pak pro koupelnu a šatnu, kde je napojená pračka.

Výpis z katastru - předmět prodeje

8.990.000 Kč

Zajímají vás další informace? Zavolejte nebo napište, rád vám je doplním. A nebo úplně nejlépe, přijeďte se podívat. Možná se vám ale už nebude chtít pryč.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.