Dvougenerační dům s bazénem. - Ondřej Černovický - certifikovaný realitní makléř

Dvougenerační dům s bazénem.

Útočiště pro celou vaši rodinu do 20 minut busem od metra.

Dům z roku 2012, který nabízí hromadu vychytávek. Ale hlavně! Nabízí možnost vícegeneračního bydlení. Ať už potřebujete oddělený prostor pro děti, návštěvy, rodiče, prarodiče. U tohoto domu bude váš problém vyřešený. Je totiž rozdělený na dvoupodlažní část 2+kk a dvoupodlažní 5+kk.

Celkem 232 m2 plochy domu. Bazén, krb, několik půd, garáž, sklep, spousta šaten a úložných prostor. Chybět vám nebude prakticky nic.  Bazén, krb, několik půd, garáž, sklep, spousta šaten a úložných prostor. A mimořádné bezpečí pro vaše děti, kolem domu totiž nevede žádná vytěžovaná silnice, ale jednosměrka k okolním domům.

Majitelé tento dům stavěli s vidinou, že v něm stráví velkou část svého života. Zkrátka to mělo být rodinné sídlo tak nějak napořád. Není to tedy žádná rychlokvaška, ale vyladěný, chytře řešený dům. Jenže změna je život. A možná bude čekat po přečtení tohoto webu i vás.

Bašť není žádný zapadákov. Je jenom 15 km od metra. I díky tomu je v posledních letech velmi vyhledávaná. Drtivá většina místních domů je nová. Ideální místo pro klidné bydlení - méně lidí, ale když potřebujete, v Praze jste hned.

Celkem 232 m2
Dvougaráž 30 m2 se sklepem v zadní části
Plocha pozemku 778 m2

Výstavba 2012
Oddělený byt 2+kk 55 m2
Sklep, několik půdních prostor

Elektřina, vodovod, vlastní vrt,  kanalizace, plyn
Vytápění plynovým kotlem + 14 kW krb
Bazén s technologií

Virtuální prohlídka domu

Abyste nemuseli studovat plánky a lovit ve fotkách, má​me pro vás připravený model domu. Ten si můžete projít na displayi i s nasazenými VR brýlemi.

Insert Custom HTML

Pohled z dronu  na dům s pozemkem. Pravé křídlo (směrem ke stromům) je část s menším bytem.

Insert Image
Insert Image

Čelní pohled na dům, jehož terasa a zahrada jsou orientované na západní stranu.

Bazén tady samozřejmě nesmí chybět, a to vč. potřebné technologie. Napouštět ho příliš často asi nebudete, ale cena vody vás nebude trápit ani pro zalévání. Dům je mimo vodovodu napojen i na vlastní 25 metrový vrt.

Francouzská okna v levé části domu jsou do obývacího pokoje části 2+kk, my nejprve projdeme hlavní část domu s velkým výstupem na západní terasu.

Obývací pokoj s jídelnou a kuchyní má královských 49 metrů.

V pořádném domě nesmí chybět krb. Ten tady ale není jen na okrasu. Vložka má výkon 14 kW a rozvod teplého vzduchu do horního podlaží.

Velká kuchyňská linka se spoustou pracovní plochy a vestavěnými spotřebiči je od obývacího pokoje opticky oddělená právě zmíněným krbem.

Co se týče vytápění, to je v domě řešeno primárně plynovým kotlem. I krbem si ale bez problémů dům vytopíte. V kuchyni je podlahové topení, taktéž na chodbě nebo v koupelně. V obývacím pokoji naleznete konvektory.

Na chodbě najdete ještě hromadu úložných místností, které jsme nefotili - jsou totiž kompletně využité 🙂 Šatna 3.5 m2, spižírna 2.5 m2 a technická místnost s prádelnou 5 m2. Otevřené dveře vedou do koupelny. Všechny dveře jsou z masivního dřeva.

Spodní koupelna má mimo kvalitních materiálů ještě jednu vychytávku. Vlevo u toalety jsou malá dřevěná dvířka. Hádejte k čemu?

Přesuneme se do druhého podlaží, a to přes masivní dřevěné schodiště.

V druhém podlaží jsou veškeré místnosti přehledně přístupné z centrální chodby, odkud je rovněž vstup na půdu. Přímo naproti se nachází horní koupelna, tentokrát s rohovou vanou. I tady je podlahové vytápění.

Velké okno, dvojumyvadlo a taky druhá malá dřevěná dvířka. Teď už to prozradíme. Dětské pokoje jsou nahoře, takže se vaši miláčci nemusí obtěžovat s nošením špinavého prádla dolů. Jednoduše ho hodí do dvířek, prádlo skončí v dolní koupelně a k pračce je to už jen pár kroků. Tahle drobnost svědčí o tom, že při navrhování domu někdo řešil i nejmenší detaily.

Nahoře dále naleznete hned 4 ložnice ve velikostech od 14 do 16 m2. Tato je orientována na východ, tedy směrem do ulice.

Tento pokoj má k dispozici obří šatnu (4.4 m2), nachází se hned vedle prvního.

Obě protější ložnice mají okna orientované do zahrady, tedy na západ.

Jestli chcete děti totálně vyřídit, tak si všimněte žebříku, který vede nahoru. Ano, tento pokoj má svou vlastní, oddělenou a odizolovanou půdu. Tenhle bunkr je splněný sen. Všechny horní ložnice jsou nyní propojené, tedy nejsou oddělené vyzděnou příčkou. Nalepenou tapetu hor lze tedy odstranit a vytvořit tak obrovský pokoj. Respektive dva - to samé i na druhé straně domu.

Z větší části domu máme vše, přesouváme se vedle. Dveře vpravo jsou do větší části, ty vlevo pak do části 2+kk.

Sice menší část, ale že by tu někdo trpěl nedostatkem prostoru? Tak to těžko. Dvoupodlažní 2+kk o celkové ploše 55 m2 je nejen útulné, ale i prostorné.

Malou kuchyňskou linkou trpí většina dvakákáček, tady ale rozhodně ne. Vyvářet tu můžete o 106.

Nahoře pak najdete ložnici s toaletou a taky šatnou (WC vpravo, šatna vlevo).

A k tomu další vstup na půdu. Těch je v domě tolik, že jsem si to musel napsat na papír - jsou čtyři. Koupelna bytu je dole a  i tady je toaleta, jsou tedy celkem dvě.

Ale co hlavně, pokud by s vámi nebydlel nikdo z rodiny a rádi byste ulehčili rodinnému rozpočtu pronájmem, můžete k bytu bez problémů oddělit i pěknou zahrádku.

A to třeba takhle.

Zahrada má několik zón.

Nejen ty okrasné, ale i praktické. U užitkové části zahrady se nachází dřevěný zahradní domek.

A spousta místa pro vaše záhonky. Už teď se můžete těšit na spoustu domácí zeleniny a ovoce.

Grilování si užijete až až. Na velké kryté terase s výhledem na bazén konečně uspořádáte pořádné letní oslavy.

Garáž má obřích 30 m2 a nachází se nad ní další půda. Garáž je přístupná přes dveře na zahradu i technickou místností přímo do domu. Vzadu jsou pak dveře do sklepa.

V domě plném vychytaných detailů jsme s prohlídkou skončili, teď něco k samotnému místu.

Bašť je vzdálena 9 km od Globusu v Čakovicích. Svou skvělou dostupností města, přesto v klidu, si v posledních letech vysloužil velkou pozornost a tak jsou tu téměř všechny domy nové. Přesto má obec svou původní část s rybníkem, který je nedaleko domu.

Zbrusu nově opravená budova s poštu se nachází kousek od rybníka, ke kterému od domu dojdete zhruba za 5 minut. Na návsi pak staví autobus č. 368 z metra Ládví.

Zrovna tak tu najdete velké dětské hřiště s parkem a potraviny.

Vzdálenosti od domu:

Stanice BUS - 700 m (linka č. 368 - 20 minut na Ládví)
​Metro Ládví - 12 km
Metro Letňany - 15 km

Školka - 180 m
Potraviny - 160 m
Globus Čakovice - 9 km
OC Letňany - 11 km
Metro Letňany - 15 km (rychlejší cesta po dálnici)

Neratovice - 7 km
Kostelec nad Labem - 6 km


Půdorysy domu

První podlaží

Druhé podlaží

Mapa pozemku

Předmět prodeje

Máte pocit, že nějaké informace chybí? Rádi byste něco doplnili? Zavolejte nebo napište, jsem vám k dispozici.

15.990.000 Kč


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.