fbpx

život v Alicante

Od menších bytů až po obrovské vily

NOVOSTAVBY & SECOND HAND

Vlastní byt
a maximální servis

Jasně, koupit něco v zahraničí, to není jen tak. Potřebujete vědět víc, než při koupi domu za Prahou. Díky unikátnímu spojení s mým klientem Alešem, který ve městě Cumbre del Sol vlastní byt už přes 15 let, vám můžeme nabídnout to, co ostatní jen těžko. Pobyt ve vlastním bytě přímo v místě, na kterém možná už brzy budete trávit léto.


Během několikadenního pobytu se dozvíte naprosto všechno, co budete potřebovat, abyste se zamilovali. A to nevyhnutelně přijde. Špindl je sice fajn, ale místní scenérie vás jednoduše odrovnají.

NOVOSTAVBY

Prokazatelná historie
kolik developerů postavilo celé město?

V Cumbre del Sol stojí jen dva typy domů. První jsou ty, které postavila místní společnost s téměř 60 letou tradicí. Druhým typem domů jsou ty, které postavili také :-)


Žádná no-name výstavba, ale místní developer, kterého znají všichni. Pokud v Čechách nějak definujeme proklientský přístup, pak věřte, že tady platí v násobcích. Negativní reference nepřicházejí v úvahu, město roste společně s firmou a dobré jméno je základ.

Naprosto bez starostí
včetně vybavení

Okamžitě (si) užívat. Nabízené nemovitosti jsou dodávány vč. kvalitního španělského nábytku, žádná Ikea. Čekají vás i kompletně vybavené kuchyně s kvalitními spotřebiči. Tedy k okamžitému užívání. Potřebovat budete jen zubní kartáčky a omluvenku do práce, protože se vám nebude chtít zpátky. Full-service naprosto bez starostí.

Jaké jsou ceny?

Základní ceny za nové byty se pohybují u hranice 300.000 eur, tedy zhruba 8 milionů korun. Nebo  hezké 3+1 v paneláku na pražské periferii, chcete-li. Špičkové vily se pohybují v řádech nižších milionů eur.


K cenám se nepřihazuje žádná provize. Platí tedy stejná cena, jako byste byt kupovali jako místní. Cena je jednotná a platí pro všechny.

Výběr z nemovitostí

SECOND HAND

Rozmanitý výběr
ceny od 250.000€

V regionu Alicante se taktéž věnujeme nemovitostem z druhé ruky. Díky navázaným kontaktům na místní realitní kanceláře dokážeme klientům zaručit výběr zajímavých nemovitostí.

Pokud například toužíte po umístění přímo u moře s fantastickým výhledem, mohl by vás zajímat Mascarat. Na letiště do Alicante se dostanete autem za 45 minut.  


Byty v tomto komplexu jsou zařízeny ve vysokém standardu a mají jihovýchodní orientaci. Apartmány jsou v 6., 7. a 8. patře. Mají obytnou plochu 82 m2.  Ceny jsou od 272.000 do 296.000 €.

Španělský Manhattan
výjimečný Benidorm

Apartmány v nejvyšší resortní budově v Evropě. Intempo SKY Resort je vysoký 198 metrů a najdete jej 200 metrů od pláže ve španělském "Manhattanu" - městě Benidorm. Tento resort je opravdu unikátní, a to nejen svou výškou nebo architektonickým provedením, ale především luxusním zařízením a všestranným využitím prostor pro rezidenty.


Působivý 800 metrový venkovní bazén nebo Jacuzzi ve 47. patře posouvají tento resort vysoko nad úroveň běžných standardů. V budově se nachází nejvýše položené lázně na kontinentu, relaxovat lze ve vyhřívaném bazénu, sauně nebo nebo využít poskytované masáže. K letišti v Alicante se dostanete do 40 minut.


Ceny těchto apartmánů se nyní pohybují od 300.000 € s kalkulovanou roční návratností 8% (pronájem).

Team

Lenka Kotrbatá

Lenka Španělsku naprosto propadla. Jako milovnice tance, dobrého jídla a kultury tam objevila to, co u nás chybí. Pohodu, úsměvy a pozitivní náladu.


Má téměř 15 let zkušeností na obchodních pozicích v nadnárodních korporátech a nyní je vám k dispozici jako průvodce vaším novým životem.

Ondřej Černovický

V Čechách prodávám nemovitosti za stovky milionů ročně, ale něco tomu chybí. Ve Španělsku je totiž každý obchod dobrodružství.


Jsem tu od toho, aby byl dobrodružný jen v tom nejlepší slova smyslu.

Aleš Košťál

Aleš koupil v Alicante byt už více než před 15 lety a strávil v něm mnoho měsíců svého života.

Jako zkušený místňák tak zná nejen triky do praktického života, ale také administrativní překážky a daňové povinnosti. A v neposlední řadě vám poradí, kam si skočit na výborný drink :-)

Postup spolupráce

Úvodní schůzka

01

Zjistíme a vzájemně si ujasníme, jaká jsou vaše očekávání nebo finanční rozpočet. Úvodní schůzka slouží nejenom nám, ale i vám. Dozvíte se totiž spoustu cenných informací z praxe.

Vaše nemovitost

02

Na základě definování vašich požadavků vybereme ty nemovitosti, které odpovídají vašim představám. Ze seznamu vybereme ty nabídky, které vás na první pohled upoutaly.

Online prohlídka

03

Než nasedneme do letadla, zajistíme online prohlídku nemovitost přes video hovor. Ušetříme vám tak čas i peníze strávené s prohlídkou nemovitosti, která na papíře vypadá skvěle, ale už na videu uvidíte nedostatky.

Smlouva a záloha

04

Uzavřeme spolu smlouvu o spolupráci. Jako projev vážnosti vašeho záměru skládáte zálohu ve výši 2.000€, která je v momentě uzavření obchodu navrácena zpět.

Osobní prohlídka

05

O všechno se postaráme. Ubytování, naplánování cesty i jednotlivých prohlídek nemovitostí. Budete se tak moci plně soustředit na to hlavní - výběr správné nemovitosti.

Administrativa

06

Papíry a další papíry. Postaráme se o hladký průběh procesu prodeje a bezpečné dokončení transakce, a to ve spolupráci s prověřenou právní kanceláří.

Splněný sen

07

A je to. Splnili jste si sen o nemovitosti, která vám změní život. To nejsou prázdné kecy, vyzkoušeli jsme to na vlastní kůži. Vítejte ve Španělsku.

Zajímá vás více informací?

rfwbs-slide