Prodej bytu – u Jiráskových sadů - Ondřej Černovický - Váš prověřený makléř

Prodej bytu – u Jiráskových sadů

,,Design jako životní styl"

Zbrusu nový byt dokončený letos v létě, který naplní vaše nejnáročnější požadavky. Byt byl od podlahy nově vybudován s neobyčejným citem pro detail a zapůsobí na vás od prvního okamžiku. Citlivé propojení moderního bytu s krásou klasického domu se skvělým výhledem a vytříbeným designem.

Byt je dvoupodlažní a jeho dispozice je 3+kk, celková plocha vč. terasy činí 161 m2. Příjemnou světlost obývacího pokoje zajišťuje řada střešních oken, která jsou vybavená dálkově ovládanými žaluziemi. 

Téměř 30 metrová terasa​, špičkově zařízené koupelny, parkety, designové osvětlení a plně klimatizované prostory. To vše v srdci horní části Nuslí, přímo u Jiráskových sadů. Pojďte vstoupit do jednoho z nejpůsobivějších bytů, který momentálně naleznete v nabídce na prodej.

Hlavní obývací prostor a srdce celého bytu, ve kterém se propojuje relaxační a užitná zóna má na délku celkově 12 metrů Tyto prostory jsou vybavené klimatizací Daikin, ve stropě pak naleznete 5 střešních oken, která prostor příjemně prosvětlují. Všechna tato okna jsou vybavena dálkově ovládanými předokenními roletami. Milovníci designu ocení zábradlí schodiště, které svým stylem dokonale ladí k jídelní soupravě a svou subtilností nenarušuje celkový vzdušný dojem.

Kuchyňská linka je plně vybavena špičkovými spotřebiči AEG. Vařit budete na indukci, myčka a další vestavěné spotřebiče jsou samozřejmostí. Pracovní prostor prosvětluje dvojice střešních oken a francouzské okno s výstupem na terasu.

Každé podlaží má svou koupelnu, ta horní je vybavená kvalitní vanou Villeroy&Boch a střešním oknem. Interiérové dveře jsou v jednotném designu kombinace dřeva a skla.

Přední část s obývacím pokojem, která je od části se schodištěm oddělen malou příčkou. I zde naleznete střešní okna a francouzské okno s výstupem na terasu. Za rohem pak naleznete prostor pro pracovnu. U stěny s televizí je připravený komín, není tedy problém si v bytě dodělat krb.

Skvělým bonusem bytu je prostorná terasa s orientací na jižní stranu. Terasa je řešena jako otevřená, nicméně je možné i její zastřešení. Je funkčně rozdělena na dvě části - větší relaxační a menší užitková. V zadní části terasy totiž naleznete komoru, ve které je prakticky umístěná pračka se sušičkou. Všimněte si stříbrné  stahovací přepážky po straně, která obě části terasy oddělí.

Kapitolou samo o sobě je schodiště. Žádné laciné materiály a okoukaná řešení, nýbrž masivní dřevo v horní části, kámen v dolní při vstupu do bytu. Schodiště často bývá pouze ,,nutné zlo", v tomto případě se jedná o perfektně vyladěnou dominantu, která potěší oko i v nejmenších detailech.

Prostorná chodba je vybavena vestavěnými skříněmi, které jsou dokonale zakomponované a jejich přítomnost prozrazují pouze madla. Skříň zasahuje do jinak nevyužitého prostoru pod schodištěm a vytváří tak zároveň šatnu. Spodní koupelna s černým obkladem je vybavena sprchovým koutem, skvělým designovým prvkem je umyvadlo.

Ve spodním podlaží dále naleznete dvě ložnice 17 a 19 m2. Větší ložnice má dvě velká střešní okna a vestavěnou skříň po celé délce pokoje. Menší nabízí rozměrným oknem volný výhled do širokého okolí. Pro klidné spaní jsou obě ložnice orientovány na severní stranu. I zde naleznete na podlaze masivní parkety. Oba pokoje jsou klimatizovány.

Díky umístění bytu v posledních podlažích domu umožňují ložnice neobyčejný výhled na protější svahy Havlíčkových sadů.

Nejsou Nusle jako Nusle. Byt se nachází v horní části této lokality v kompletně opraveném domě. Přímo před ním se nachází Jiráskovy sady. O skvělé dopravní dostupnosti nemusí být řeč, stanice metra Pražského povstání je v docházkové vzdálenosti několika minut (jedna stanice tramvají). V blízké budoucnosti je plánovaná výstavba linky D se stanicí Náměstí Bratří Synků.

Standardy vybavení bytu

Vestavěné skříně: italský designový nábytek Lago
TV sestava, barevná komoda: italský nábytek Presotto
Jídelní sestava: Vitra

Kuchyně: Schueller
Spotřebiče: AEG, lednice Gaggenau​

Obklady a dlažba: Villeroy&Boch​

Baterie: Keuco
Zařízení: Laufen, Villeroy&Boch

Osvětlení: italská svítidla Preciosa​

Bezfalcové dveře
Příčky mezi ložnicemi z materiálu Porotherm - dokonalá zvuková izolace​
Akustické desky Silentnoard - dvojité sádrokartony, nejvyšší řada odhlučnění

Půdorysy bytu

Velikosti a uspořádání místností odpovídá, malé změny jsou např. v řešení koupelen.

Prodej vč. úložného nábytku, jídelní soupravy a svítidel.

Nabídková cena:
15.490.000 Kč

Fotografie ze stavby bytu

Tak co na to říkáte?  Sjednejte si prohlídku a zažijte dech beroucí atmosféru tohoto bytu na vlastní kůži. Litovat opravdu nebudete.


rfwbs-slide

Reference

Co o mně říkají klienti?

Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil Tomáš Hlad.